Jump to content
Sign in to follow this  
cannot

funduszeinwestycyjne.com.pl szkodypowypadkowe.pl

Recommended Posts

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Najnowsze posty na forum

• Spotkałem tego gościa dopiero w drugim wątku (przynajmniej pod tym nickiem) i pozostaje mi zrobić to samo. To jakaś domenowa puszka Pandory. Poza tym dział Prawo powstał chyba do tego, aby omawiać sprawy związane z prawem dot. domen, a nie jego personalne "wycieczki" względem innych.
    • Jeszcze raz powtarzam i nalegam; Nie masz ode mnie pozwolenia na publikacje moich danych osobowych i nie masz pozwolenia na publikacje danych mojej firmy. Żądam natychmiastowego usunięcia tych danych z twojego wpisu.
    • @Kangur - nie chodziło o wyrok w sprawie a słowo "blef", ale chyba tego nie dostrzegłeś. Natomiast jeśli chodzi o wspomnianą sprawę - za dużo jest materiału dowodowego aby było to tak oczywiste i w tej kwestii się z Tobą zgadzam.  
    • Jesteś z tych, którzy wszystko wiedzą lepiej i zawsze chcą mieć rację? Niczego nie interpretowałem, tylko powoływałem się na interpretację prawnika. Dla mnie jest to ciekawszy kierunek rozważań, niż Twoje - z czapy wzięte - przykłady. Pisz sobie co chcesz. Mnie to mało co interesuje. Ja poczekam na wyrok i jego uzasadnienie.
    • @Domeniacz- od kilku dni czytałem co masz do powiedzenia ale więcej nie będę. Po raz pierwszy używam teraz opcji ignorowania użytkownika i wpisuję Cię na listę ponieważ mam dosyć Twoich bredni i chamstwa. Zachowujesz się infantylnie. Dziwi mnie tylko, że ktoś komu powinno zależeć na tym środowisku z perspektywy biznesowej zachowuje się tak skrajnie nieodpowiedzialnie, srając za przeproszeniem na maksa w swoje gniazdo i szukając wszędzie dookoła awantury i sprzeczek. Biznesu w domenach raczej nie zrobisz ale powodzenia. Ja nie mam zamiaru nigdy korzystać z Twoich usług. Właśnie dożywotnio straciłeś jednego klienta, który dość intensywnie działa na rynku. A myślę, że stracisz ich znacznie więcej. Twoje argumentacje i styl wypowiedzi (nie tylko w rozmowie z Alexis'em) są irytujące. I nieważne czy ktoś kogoś lubi czy nie. Można się z kimś nie zgadzać, można mieć odrębne zdanie ale nie bredzić bez sensu. A i tak do pięt nie dorastasz i trujesz tylko na lewo i prawo jadem. Mnie zatrułeś już doszczętnie swoją głupotą. Ban.    
    • @Alexis zapoznaj się najpierw z Prawem, aby Ci to uprościć, podpowiem Ci iż dane KRS są dostępne publicznie. Wstydzisz się teraz ? Spólki z kapitałem 12.000 pln nie można nazwać spółką ? Wstydź się i przemyśl kolejne swoje wypowiedzi a szczególnie te odnoszące się do danych o których nie masz pojęcia jak i również drwienia z wszystkich którzy nie zarabiają milionów.   Więc skoro jesteś milionerem, domniemam iż chyba stać Cię na adwokata ? ZAPRASZAM
    • @Domeniacz   Wiesz co to jest RODO?   ŻĄDAM NATYCHMIASTOWEGO USUNIECIA MOICH DANYCH OSOBOWYCH Z TWOJEGO WPISU! DOTYCZY TO TAKZE DANYCH JEDNEJ Z MOICH FIRM, KTORE ZAMIESCILES!   Ps. Mowilem ci, zebys sobie odpuscil. Ja temat zakonczylem wczoraj. Nie brnij w to, bo naprawde nikt na tym dobrze nie wyjdzie.
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Member Statistics

• Total Members
      18505
    • Most Online
      20372

Newest Member
    prawnik