Jump to content
kK

Nieopłacenie domeny kupionej na giełdzie

Recommended Posts

Niestety na mój ticket AM nie odpowiada, dlatego może tutaj zapytam. Jak to jest z tym "rankingiem kupującego"?

 

Wg AM 

Cytat

Nieopłacenie domeny kupionej na giełdzie skutkuje, zablokowaniem konta kupującego i obniżeniem jego ratingu. Chroni to sprzedających przed nieuczciwymi kupującymi, którzy kupują domeny bez zamiaru zapłaty za nie. Kupujący może dokonywać kolejnych zakupów na giełdzie dopiero po wniesieniu opłaty karnej i odblokowaniu konta.

 

Kupujący nie opłacił kupionej domeny

 

Screenshot_153.thumb.jpg.b5619f5768d747778fe3000c31bfad29.jpg

 

Tymczasem 

Screenshot_154.thumb.jpg.25982cb550c2a021564ea6a003282668.jpg

 

Moje pytanie: Czy wniesienie opłaty karnej "czyści" informacje  o "nieopłaconych transakcjach"

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, kK napisał:

Niestety na mój ticket AM nie odpowiada, dlatego może tutaj zapytam. Jak to jest z tym "rankingiem kupującego"?

 

Wg AM 

 

Kupujący nie opłacił kupionej domeny

 

Screenshot_153.thumb.jpg.b5619f5768d747778fe3000c31bfad29.jpg

 

Tymczasem 

Screenshot_154.thumb.jpg.25982cb550c2a021564ea6a003282668.jpg

 

Moje pytanie: Czy wniesienie opłaty karnej "czyści" informacje  o "nieopłaconych transakcjach"

 

Nieopłacona transakcja powoduje zmniejszenie rankingu o ( zdaje się ) 10 pkt. Jesli zatem koleś miał przed nieopłaceniem 26 to teraz ma 16.

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 minut temu, Bazyli napisał:

 

Nieopłacona transakcja powoduje zmniejszenie rankingu o ( zdaje się ) 10 pkt. Jesli zatem koleś miał przed nieopłaceniem 26 to teraz ma 16.

To by się zgadzało. A co z informacją o "nieopłaconych transakcjach"? Nie powinno być "1 w ostatnich 6 miesiącach" ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 minut temu, kK napisał:

To by się zgadzało. A co z informacją o "nieopłaconych transakcjach"? Nie powinno być "1 w ostatnich 6 miesiącach" ?

 

Zdaję się że pojawia się dopiero przy mnusowym rankingu. Ale tego nie jestem pewien.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×