Jump to content
upcode

[sprzedam] Startup fintech - platforma automatyzującą windykację, API

Recommended Posts

Posiadam na sprzedaż platformę całkowicie automatyzującą polubowne procesy windykacyjne - https://debtlink.pl

Produkt windykuje niezapłacone faktury - integruje wysyłkę SMS, email, voicebota wykonującego połączenia oraz wysyłkę pocztowych wezwań do zapłaty i dodaje analitykę - wszystko automatycznie. 

Posiada frontend, za pomocą którego użytkownik końcowy (wierzyciel) może zlecić windykację oraz śledzić wykonane działania windykacyjne oraz ich skuteczność (np. kiedy dłużnik otworzył email, kiedy odebrał pismo lub odsłuchać nagraną wiadomość od dłużnika).

Platforma posiada również API pozwalające na masowę integrację - w planach miałem miałem m.in. integrację z fakturowniami, giełdami długów, faktoringami i innymi podmiotami finansowymi. API pozwala na dodawanie i aktywowanie spraw, monitoring działań, analitykę oraz dodawanie informacji o spłatach i dodawanie załączników. 

Proces windykacyjny jest w pełni konfigurowalny, może został połączony z tradycyjną windykacją (np. jako kolejny krok w procesie).

Możliwości integracji są nieograniczone.

Chcę sprzedać cały produkt - wraz z kodem źródłowym, prawami itd.

Technologia wykonania:

Backend: Python 3.7, Django, PostgreSQL, Celery, DjangoRestFramework

Frontend: Angular, Material Design

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu przez PW oraz email: info@upcode.pl

Przed chwilą, Karpool napisał:

Jaki może być koszt stworzenia takiej strony i usług pomocniczych?

Ktoś się tu orientuje?

Pozwolę sobie odpisać chociaż to moje ogłoszenie  - zależy co chcesz, od kilkunastu do kilkuset tys.