Jump to content
Sign in to follow this  
tomon

nisza.pl

Recommended Posts

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 • Najnowsze posty na forum

  • Dziś tłusty czwartek, więc przy tej okazji... jakie macie najsłodsze domeny? ;-)   Moje ulubione to pycha.pl oraz slodko.pl/słodko.pl :-)
  • Nie przesadzaj. Google może mieć informacje co się kupiło tylko i wyłącznie wtedy gdy naiwnie używa się Analitycs skonfigurowanego tak aby te informacje zapisywać. Natomiast jeśli chodzi o kontekst - Google używa wielu widgetów oraz Twojej historii wyszukiwania/kliknięć w SERP aby ustalić czego właściwie szukasz i gdzie wcześniej byłeś. Nie sądze aby kiedykolwiek tymi danymi się podzielili, bynajmniej oficjalnie i z małymi graczami.   Dodając do tego fakt iż webmasterzy korzystają z wielu dodatków jak fonty, analitycs, captcha czy też chrome, dns, gmail itd., Google ma ogromną przewagę nad konkurencją - do tego wszystko jest chronione patentami z których można się dowiedzieć "co w trawie piszczy" i "jak to się je". I to jest największą zaletą tychże patentów, szczególnie jeśli chodzi o SEO    Polecam: https://patents.google.com/    
  • Wiele dużych i popularnych stron stoi na WP, choćby znany domainerom https://www.tucows.com/ Wordpress jest uniwersalny ale za tą uniwersalność mocno płaci się zasobami co ma oczywiście wpływ na koszt hostingu. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest napisanie kąska softu który korzysta z bazy danych WP ale jest wielokrotnie szybszy i mniej zasobożerny. Przy sporym zapleczu znacznie obniża to koszty i przy centralnym zarządzaniu jest banalnie proste do ogarnięcia.  
  • Moja była (opcja). Kiedyś miałem opcje na większość tego portfolio, ale zanim spadło, została mi tylko jedna. ;-(
  • To jest właśnie dobre pytanie też o narzędzia, czy istnieją takie, gdzie oprócz samego słowa otrzymamy informację o kontekst wyszukiwania? Google ma informacje o kolejnych wyszukiwaniach i co się ostatecznie wybrało/kupiło jako wynik wyszukiwania danej frazy, czyli można wysnuć do czego dana fraza prowadzi. Z moich obserwacji wynika, że google trends tylko ułatwia rozpoznanie trendu/mody, okresowości, ale nie odpowiada na podstawowe pytanie jakie byśmy chcieli wiedzieć kto i po co szukał tej frazy, wiemy tylko gdzie i kiedy.   Być może są płatne narzędzia, które takie dane, pomocne w sprzedaży udostępnia, byłbym wdzięczny za wskazanie.  
  • wow, spadły mi kapcie. Gratulacje!   Okładka w The Time gratis ^^
  • Jeszcze taka jedna ciekawostka W tym serwisie można zarabiać mając bloga na jakiejś platformie blogerskiej np. Blogger.com Tutaj jest instrukcja https://zarabianienastronie.pl/zarabianie-na-blogu-utworzonym-na-platformie-blogowej/
 • Oferty sprzedaży użytkowników

 • Member Statistics

  • Total Members
   18528
  • Most Online
   20372

  Newest Member
  Napalony17Latek
  Joined
×