Jump to content
Sign in to follow this  
tomon

nisza.pl

Recommended Posts

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Najnowsze posty na forum

• @Liwiusz To prawda, była to jedna z moich ulubionych domen. Dlatego mam nadzieję, że zostanie odpowiednio zagospodarowana. Mnie się to nie udało. Zbudowanie porządnego serwisu historycznego i jego utrzymanie to grube setki tysięcy złotych. Jeszcze trudniej taki serwis zmonetyzować. Co nie znaczy, że nie da się tego zrobić.   Domena została sprzedana. Kupiona była za 50k netto od znanego Forumowicza (transakcja bezpośrednia, nie aukcja).   DD
    • Ja jestem graczem giełdowym, więc wychodzenie z inwestycji ze stratą to dla mnie chleb powszedni i często jedyne racjonalne działanie.
    • Mnie też, zwłaszcza jeśli najpierw płaczą w wątkach na forum że a to przechwytywanie drogie, a to aukcje są podbijane a to nie ma takich a takich funkcjonalności a gdy ktoś przyszedł i chciał im dać coś naprawdę fajnego - oddzew zerowy. Zwłaszcza od tych którzy najwięcej się udzielali. No cóż, jak to mówią - Polak mądry po szkodzie a lekcja na rynku .PL bezcenna      Nie wszyscy potrafią liczyć Bazyli zwłaszcza włączając w to INFLACJĘ w tak długim okresie jak 10 lat. Ponadto czekamy na potwierdzenie Daniela czy to było 57K czy też 200 zł które jest o wiele bardziej prawdopodobne i wtedy pozwolimy sobie na chwilkę refleksji.     Ci co obracają miliardami są zupełnie innego zdania, jak szef pewnego olbrzymiego koncernu obracającego setkami miliardów dolarów powiedział: "Nie możemy stracić ani dolara". No ale jakże taki biedak może sie porównywać z szarmanckim Polakiem  
    • Pamiętam, że DD wielokrotnie wyrażał się ciepło o tej domenie, jako związanej z jego osobistą pasją. I wyrażał chęć być może samodzielnego jej zagospodarowania, ale w przyszłości, jak będzie miał więcej czasu. Jak widać przyszłość przyszła, a czas nie. Pozostaje mieć nadzieję, że domena trafi do jeszcze większego pasjonata.
    • Nie dam sobie ręki uciąć ale to chyba było netto. Tyle wynosiła kwota licytacji. Poprawcie mnie jeśli się mylę. Gratulacje dla sprzedającego. Co do gratulacji dla kupującego. Mam mieszane uczucia.
    • A 61kzł nie było brutto? Mniejsza o większość, parę tys. w tę czy w tę, to niewielka różnica. EDIT: Pozostaje jeszcze pytanie, czy właściciel przez te 11 lat w jakikolwiek sposób korzystał z tej domeny, bo to też należałoby zaliczyć do zysków. A jeśli nie, to dlaczego, skoro to byłoby takie dobre?
    • Jak obroniony skoro to kwota brutto? 57222 netto minus prowizja
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Member Statistics

• Total Members
      18636
    • Most Online
      20372

Newest Member
    AfterMarketHosting