Jump to content
Sign in to follow this  
HomeAgent

Demitywatory.pl Kurnk.pl Plotk.pl Wioca.pl Sadistc.pl Sadstic.pl Saditic.pl

Recommended Posts

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Najnowsze posty na forum

• Google bardzo restrykcyjnie podchodzi obecnie do reklam i do opłat za nie. To wszystko wynik tego, że mnóstwo ludzi robiło strony tylko pod reklamy, a nie rzeczywiście żywe organizmy. Jest mega ciężko z tym teraz. Z resztą też skala się zmieniła. Kiedyś taka pojedyncza stronka była ważna, teraz jest tylko kroplą w morzu.
    • Witam Was Wszystkich i życzę miłego dnia
    • @yarowa To nie kwestia czy jesteś Chrześcijaninem czy Żydem, albowiem zapis odnośnie tego co powinno a nie powwino się jeść jest w każdej Biblii, choć pewnego razu nazwano mnie Świadkiem J, oczywiściście bez znajomości faktów.    Druga sprawa jest taka iż jeśli odrzucimy ST to nie ma też żadnych przykazań, albowiem były tylko w ST. A to z kolei oznacza iż również nie ma przeszkody w czczeniu bożków itd, o czym wspomniałeś w swojej wypowiedzi.   Zbawienie bez uczynków też nie wygląda najlepiej, albowiem mogło by to oznaczać iż możesz wszystkich zabijać i niszczyć wszystko po drodze a mimo wiary będziesz zbawiony.   A już najbardziej rozwaliła mnie Apokalipsa Jana, gdzie Jezus przedstawia się jako Syn Jutrzenki czy też Gwiazda poranna. A wiesz co to oznacza ? https://pl.wikipedia.org/wiki/Gwiazda_Poranna   Idąc dalej tym tropem, Jezus jest zawsze przedstawiany jako niosący światło, wygląda bardzo znajomo https://pl.wikipedia.org/wiki/Lucyfer   Więc jak to w końcu jest ?   Wygląda na to iż lepiej stać obok NT i ST oraz KK.  
    • może wyjaśnię, że nie jestem zainteresowany parkowaniem domen, dlatego pytam o detale bo chcę wiedzieć więcej jak ludzie sobie radzą.   Moim zdaniem teraźniejszością i przyszłością dla zagospodarowania ruchu na domenach jest jego konwersja na sprzedaż a nie na reklamę, aby skrócić łańcuch, bo jest coraz więcej alternatywnych kanałów sprzedaży.   Pracowałem nad projektem, gdzie były sprzedawane powierzchnie reklamowe na billbordach, TV, itd. Reklama to nie google czy parking, zwłaszcza w krajach rozwiniętych, gdzie jest więcej alternatyw. Dlatego dziwi mnie, że dla ludzi z dobrymi domenami nie ma obecnie żadnego taniego rozwiązania ponad parking, a technicznie i technologicznie to da się zrobić, przy odpowiedniej skali.
    • Czyzis... raczej daj sobie spokój obecnie z parkowaniem, bo to jest już mało opłacalne w większości przypadków.
    • dzięki za wyjaśnienie, tzn, że szukałeś lepszych domen z ruchem i w ten sposób uzyskałeś większe zyski z parkowania, tak? a co do oprogramowania, to piszesz sam, czy wykorzystujesz gotowe rozwiązania?
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Member Statistics

• Total Members
      18515
    • Most Online
      20372

Newest Member
    chramso