Jump to content
Sign in to follow this  
Kamis086

8 szt x 20 zł - Aukcja

Recommended Posts

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Najnowsze posty na forum

• @Kangur - domniemam iż "blef" zdarza Ci się bardzo często, skoro tak oburzyła Cię moja wypowiedź. Niestety moje usługi nie są kierowane do cwaniaczków ani przekrętów szukających na to własnych interpretacji. Są skierowane do prostych i prawych ludzi oraz domainerów potrafiących działać na rynku zgodnie z Prawem. Jeśli takowym się nie czujesz możesz kontynuować tam gdzie podbijanie aukcji jest standardem. To samo tyczy się Twojego przedmówcy @vul Natomiast każdy mój klient ma dostęp do narzędzi umożliwiających uzyskanie przewagi na rynku i tym samym wysokiego ROI, ale to są kontrahenci mający pieniądze albowiem nie prowadzę sprzedaży na kreskę do jakich zapewne przywykłeś. Tego nauczyłem się na rynku amerykańskim i takie same zasady wprowadzę w Polsce. I zarówno TY jak i @vul to dla mnie zerowa strata. A więc powodzenia  
    • Spotkałem tego gościa dopiero w drugim wątku (przynajmniej pod tym nickiem) i pozostaje mi zrobić to samo. To jakaś domenowa puszka Pandory. Poza tym dział Prawo powstał chyba do tego, aby omawiać sprawy związane z prawem dot. domen, a nie jego personalne "wycieczki" względem innych.
    • Jeszcze raz powtarzam i nalegam; Nie masz ode mnie pozwolenia na publikacje moich danych osobowych i nie masz pozwolenia na publikacje danych mojej firmy. Żądam natychmiastowego usunięcia tych danych z twojego wpisu.
    • @Kangur - nie chodziło o wyrok w sprawie a słowo "blef", ale chyba tego nie dostrzegłeś. Natomiast jeśli chodzi o wspomnianą sprawę - za dużo jest materiału dowodowego aby było to tak oczywiste i w tej kwestii się z Tobą zgadzam.  
    • Jesteś z tych, którzy wszystko wiedzą lepiej i zawsze chcą mieć rację? Niczego nie interpretowałem, tylko powoływałem się na interpretację prawnika. Dla mnie jest to ciekawszy kierunek rozważań, niż Twoje - z czapy wzięte - przykłady. Pisz sobie co chcesz. Mnie to mało co interesuje. Ja poczekam na wyrok i jego uzasadnienie.
    • @Domeniacz- od kilku dni czytałem co masz do powiedzenia ale więcej nie będę. Po raz pierwszy używam teraz opcji ignorowania użytkownika i wpisuję Cię na listę ponieważ mam dosyć Twoich bredni i chamstwa. Zachowujesz się infantylnie. Dziwi mnie tylko, że ktoś komu powinno zależeć na tym środowisku z perspektywy biznesowej zachowuje się tak skrajnie nieodpowiedzialnie, srając za przeproszeniem na maksa w swoje gniazdo i szukając wszędzie dookoła awantury i sprzeczek. Biznesu w domenach raczej nie zrobisz ale powodzenia. Ja nie mam zamiaru nigdy korzystać z Twoich usług. Właśnie dożywotnio straciłeś jednego klienta, który dość intensywnie działa na rynku. A myślę, że stracisz ich znacznie więcej. Twoje argumentacje i styl wypowiedzi (nie tylko w rozmowie z Alexis'em) są irytujące. I nieważne czy ktoś kogoś lubi czy nie. Można się z kimś nie zgadzać, można mieć odrębne zdanie ale nie bredzić bez sensu. A i tak do pięt nie dorastasz i trujesz tylko na lewo i prawo jadem. Mnie zatrułeś już doszczętnie swoją głupotą. Ban.    
    • @Alexis zapoznaj się najpierw z Prawem, aby Ci to uprościć, podpowiem Ci iż dane KRS są dostępne publicznie. Wstydzisz się teraz ? Spólki z kapitałem 12.000 pln nie można nazwać spółką ? Wstydź się i przemyśl kolejne swoje wypowiedzi a szczególnie te odnoszące się do danych o których nie masz pojęcia jak i również drwienia z wszystkich którzy nie zarabiają milionów.   Więc skoro jesteś milionerem, domniemam iż chyba stać Cię na adwokata ? ZAPRASZAM
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Member Statistics

• Total Members
      18505
    • Most Online
      20372

Newest Member
    prawnik