Jump to content
Tomasz Kaczorowski

Proces przeciwko domeny.pl

Recommended Posts

Witam. 

 

Od paru miesięcy domeny.pl utrudniaja mi przeniesienie domen. Szukam ludzi którzy mają lub mieli podobne problemy z domeny.pl. Niestety mogą to być tylko osoby które miały ten problem w ostatnich 3 latach. Chcę złożyć pozew zbiorowy i szukam ludzi którzy tak  jak ja mają już dosyć użerania się z nieuczciwymi praktykami i wyłudzaniem pieniędzy przez  firmami w tym kraju i chce ukrócić ich działania. Mam już prawnika, który zajmie się sprawa. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: Tomek.kaczorowski@gmail.com 

 

Pozdrawiam 

Tomasz

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
5 godzin temu, Tomasz Kaczorowski napisał:

Witam. 

 

Od paru miesięcy domeny.pl utrudniaja mi przeniesienie domen. Szukam ludzi którzy mają lub mieli podobne problemy z domeny.pl. Niestety mogą to być tylko osoby które miały ten problem w ostatnich 3 latach. Chcę złożyć pozew zbiorowy i szukam ludzi którzy tak  jak ja mają już dosyć użerania się z nieuczciwymi praktykami i wyłudzaniem pieniędzy przez  firmami w tym kraju i chce ukrócić ich działania. Mam już prawnika, który zajmie się sprawa. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: Tomek.kaczorowski@gmail.com 

 

Pozdrawiam 

Tomasz

 

 

A mógłbyś napisać coś więcej o sprawie? Opisać po krótce na czym polega Twój spór z Domeny.pl?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogólnie nie chcą wydawać kodów Authinfo plus żądają  dodatkowych opłat za przeniesienie domen jak np. 200 euro za domenę.pro. Nie jest zgodne z prawem takie postępowanie szczególnie że mówimy o dostępie do naszej własności, nazwę domeny która została przez nas kupiona i opłacona.

Share this post


Link to post
Share on other sites
50 minut temu, Tomasz Kaczorowski napisał:

Ogólnie nie chcą wydawać kodów Authinfo plus żądają  dodatkowych opłat za przeniesienie domen jak np. 200 euro za domenę.pro. Nie jest zgodne z prawem takie postępowanie szczególnie że mówimy o dostępie do naszej własności, nazwę domeny która została przez nas kupiona i opłacona.

Po 1 nie jesteś właściciele domeny tylko abonentem... ale to szczegół.

Po 2 poczytaj jaki był regulamin "promocji" bo z tego znani byli parę lat temu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nie ma znaczeni ich regulaminy nie są ponad prawem, a prawo wyraźnie mówi że nie mogą tego robić dlatego po zgłoszeniu do public domain registry otrzymałem wszystkie potrzebne rzeczy do przeniesienia swoich domen, ale nie to jest akurat w tym ważne. Ważne jest to, że łamią prawo i pobierają nielegalnie opłaty za rzeczy za które nie mają prawa i mam zamiar udowodnić to w sądzie. 

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
48 minut temu, Tomasz Kaczorowski napisał:

To nie ma znaczeni ich regulaminy nie są ponad prawem, a prawo wyraźnie mówi że nie mogą tego robić dlatego po zgłoszeniu do public domain registry otrzymałem wszystkie potrzebne rzeczy do przeniesienia swoich domen, ale nie to jest akurat w tym ważne. Ważne jest to, że łamią prawo i pobierają nielegalnie opłaty za rzeczy za które nie mają prawa i mam zamiar udowodnić to w sądzie. 

 

A możesz mi konkretnie podać jakie prawo złamali? Które konkretnie przepisy prawa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przpraszam czy jesteś z domeny.pl. Nie rozumiem tej dyskusji. Szukam ludzi do złożenia pozwu nie przekonania kogoś  na forum czy mam rację czy nie. Jesli nie jesteś osobą zainteresowana proszę o kontakt mailowy jeśli nie to....

Pozdrawiam 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
11 godzin temu, Tomasz Kaczorowski napisał:

Przpraszam czy jesteś z domeny.pl. Nie rozumiem tej dyskusji. Szukam ludzi do złożenia pozwu nie przekonania kogoś  na forum czy mam rację czy nie. Jesli nie jesteś osobą zainteresowana proszę o kontakt mailowy jeśli nie to....

Pozdrawiam 

 

Skoro nie rozumiesz pytania "Które konkretnie przepisy prawa złamało domeny.pl?" i migasz się od tak podstawowej odpowiedzi, a jeden post wyżej stanowczo twierdzisz że domeny.pl "łamią prawo" to na pewno nie jesteś osobą z którą bym chciał składać jakikolwiek pozew zbiorowy. Żeby składać pozew zbiorowy to trzeba mieć jakieś podstawy do tego. Może ktoś z jakichś zainteresowanych doczyta ten wątek do końca i oszczędzi mu to marnowania czasu.

Edited by Lateralus

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
1 godzinę temu, Tomasz Kaczorowski napisał:

Super latelaluś :) jak już sobie nabiles treści na  forum  to idź teraz popisać sobie gdzieś w swoim pamiętniczku. 

 

Dodam tutaj kolejny post z cytatem Twojego postu, żeby wszyscy zainteresowani mogli zobaczyć jaki poziom reprezentujesz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
Dnia 17.12.2019 o 15:41, Tomasz Kaczorowski napisał:

Witam. 

 

Od paru miesięcy domeny.pl utrudniaja mi przeniesienie domen. Szukam ludzi którzy mają lub mieli podobne problemy z domeny.pl. Niestety mogą to być tylko osoby które miały ten problem w ostatnich 3 latach. Chcę złożyć pozew zbiorowy i szukam ludzi którzy tak  jak ja mają już dosyć użerania się z nieuczciwymi praktykami i wyłudzaniem pieniędzy przez  firmami w tym kraju i chce ukrócić ich działania. Mam już prawnika, który zajmie się sprawa. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: Tomek.kaczorowski@gmail.com 

 

Pozdrawiam 

Tomasz

 

Dnia 17.12.2019 o 21:45, Tomasz Kaczorowski napisał:

Ogólnie nie chcą wydawać kodów Authinfo plus żądają  dodatkowych opłat za przeniesienie domen jak np. 200 euro za domenę.pro. Nie jest zgodne z prawem takie postępowanie szczególnie że mówimy o dostępie do naszej własności, nazwę domeny która została przez nas kupiona i opłacona.

 

Dnia 17.12.2019 o 22:55, Tomasz Kaczorowski napisał:

To nie ma znaczeni ich regulaminy nie są ponad prawem, a prawo wyraźnie mówi że nie mogą tego robić dlatego po zgłoszeniu do public domain registry otrzymałem wszystkie potrzebne rzeczy do przeniesienia swoich domen, ale nie to jest akurat w tym ważne. Ważne jest to, że łamią prawo i pobierają nielegalnie opłaty za rzeczy za które nie mają prawa i mam zamiar udowodnić to w sądzie. 

 

Pozwoliłem sobie jeszcze raz zacytować wszystko (żeby nie zniknęło po edycji). Napisałem maila do Domeny.pl. Piszesz publicznie że ich firma łamie prawo i pobiera nielegalnie opłaty więc jeśli masz rację to nic Ci nie zrobią, a jeśli nie masz to może sami Ci wytoczą proces i nie będziesz już musiał szukać nikogo do pozwu zbiorowego.

 

Nie dziękuj. Drobiazg.

Edited by Lateralus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Late - laluś na prawdę mi jest przykro, że dorosły facet jak Ty, chciaz ciężko to swierdzic po kimś ukrywającym się za tytułem utworu, więc wiec prędzej dorosły gówniarz, spędził dwa dni życia szukając zemsty za komentarz. Widze, że bardzo zabolało :)  Dwa dni z życia, myślenia jak się odgryźć.... interesujące. Cieszę się za to że mogłem zorganizować Ci czas. Dzięki za pomoc i pozdrów mamę. Domyślam się, że taki ktoś jak ty nadal z nia mieszka i pewnie nie prędko się wyprowadzi... Drobna rada. Wyjdź z domu poszukaj kogoś, ciesz się życiem, załóż sobie może profil na sympatią pl. Możesz śmiało dodać że jesteś świetny.... Hmmm pewnie w niczym ale taki fajny chłopak na pewno coś wymyśli :) żyj chłopaku bo mamie też pewnie jest Ciebie żal. 

 Nie dziękuj za radę. Drobiazg 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus

Tak, zabolało, a me serduszko jest w strzępach :( Odpisałbym Ci więcej ale mama mi już każe gasić komputer <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pawełku tylko nie zapomnij zacytować i skopiować :) żeby nic Ci nie umknęło po edycji :) i wklej sobie do pamiętniczka żebyś nie zapomniał swoich internetowych podbojów mój ty Don Kichocie szalony....

Edited by Tomasz Kaczorowski

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus

Spokojnie, wszystko mam zapisane w pamiętniczku jak i również screeny zrobione. Jestem również w kontakcie mailowym z firmą H88 S.A.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki pawelku wielkie :* domeny dzisiaj się ze  mną skontaktowały i po miesiącach blokowania moich domen w końcu je odblokowali zupełnie za darmo ;) i jeszcze przepraszają za nieporozumienie...Hahaha dobre.  Co i tak nie powoduje zmiany mojego postu. Pozdrawiam i Wesołych świąt late

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
4 minuty temu, Tomasz Kaczorowski napisał:

Dzięki pawelku wielkie :* domeny dzisiaj się ze  mną skontaktowały i po miesiącach blokowania moich domen w końcu je odblokowali zupełnie za darmo ;) i jeszcze przepraszają za nieporozumienie...Hahaha dobre.  Co i tak nie powoduje zmiany mojego postu. Pozdrawiam i Wesołych świąt late

 

Nie wiem skąd wziąłeś tego Pawełka ale to pewnie podobny poziom urojeń jak z tymi domenami które Ci odblokowali, a które już wcześniej przeniosłeś.

 

Pozdrawiam i oby Ci kość z karpia w gardle stanęła.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nigdy nie napisałem,  że przeniosłem tylko ze dostałem kody pawelku, domeny nałożyły transfer lock nadal blokując transfer, ale dzięki Tobie pawelku już tego też nie ma. Więc życzę ludziom więcej takich życzliwich pawelkow. 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
5 minut temu, Tomasz Kaczorowski napisał:

Nigdy nie napisałem,  że przeniosłem tylko ze dostałem kody pawelku, domeny nałożyły transfer lock nadal blokując transfer, ale dzięki Tobie pawelku już tego też nie ma. Więc życzę ludziom więcej takich życzliwich pawelkow.

 

Bo ja tak naprawdę pisałem w Twojej sprawie do domeny i chciałem żeby Ci w końcu te domeny oddali. Ale nie mogłem tego tutaj napisać bo wyszłoby że jestem ciapa i miękka klucha.

 

PS. Jestem Krzyś.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×