Jump to content
Bora Bora

Największe sprzedaże 2019r.

Recommended Posts

9 godzin temu, Domeniacz napisał:

Gdzie je kupiłeś ? Na Amazonie czy Ebay ?

 

Jasne jest, ze w twoim swiecie dyplomy sie kupuje. Nie spodziewalem sie niczego innego. Natomiast w moich czasach nie bylo Amazona ani Ebay i dyplom trzeba bylo poprostu zrobic. Wiem, ze cos takiego ci sie nie miesci w glowie. "Po co zrobic, jak mozna zachachmecic. Nie?"

Powiem ci po co: Po to zeby znac matematyke i umiec chocby wyliczyc ROI.

 

8 godzin temu, Domeniacz napisał:

Udowodniłeś również iż nawet nie znasz matematyki w podstawowym stopniu. Więc teraz nie płacz po raz kolejny nad rozlanym mlekiem, tylko skończ się ośmieszać.

 

@Domeniacz

To w koncu na czym miales te x10 zwrotu rok do roku przez 5 lat? Z calego portfolio czy z niektorych domen w portfolio? Ostatnia szansa, by wszystko wyjasnic, zanim ostatecznie zdemaskuje twoje lgarstwa.

 

ps. No chyba ze przedstawisz mi Twoje wyliczenia tych x10 corocznego zwrotu z inwestycji z ostatnich 5 lat Twojej dzialalnosci domenowej, skoro moje wyliczenia sa bledne i zwroce ci honor. Bardzo prosze!

 

8 godzin temu, Domeniacz napisał:

Do tego masz czelność zwracać się do keyword "jak się spręży" a nie dorastasz mu nawet do pięt zarówno na poziomie intelektualnym jak i również finansowym i tego jestem absolutnie pewien po tym co tu napisałeś.

 

Zabawne jest twoje wolanie o pomoc do "wielkich tego swiata" :) robisz wszystko by jakos wywinac sie z przyznania sie do tego, ze probowales tutaj wszystkim kit wciskac. Nic nie pomoze. Nie przepuszcze ci tego. Nie akceptuje bullshitu. Cos czuje ze niedlugo pojawisz sie ponownie pod nowym nickiem, tak jak tym razem, gdy reputacja "szanownego dyrektora" odniesie Totalschaden.

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  

25 minut temu, Alexis napisał:

 

...probowal tutaj z nas wszystkich zrobic glupkow...

 

@Alexis z całym szacunkiem, z Ciebie nie trzeba robić głupka, albowiem z każdym kolejnym postem rozwiewasz co do tego wszelkie wątpliwości. Do tego z 23 doświadczeniem w domenach i 12 letnim na forum piszesz o jakiś ninjach z zastrzeżonymi znakami towarowymi nazywając je dla żartu "portfoliem" :D


Do tego masz czelność zwracać się do @keyword "jak się spręży" a nie dorastasz mu nawet do pięt zarówno na poziomie intelektualnym jak i również finansowym i tego jestem absolutnie pewien po tym co tu napisałeś. Udowodniłeś również iż nawet nie znasz matematyki w podstawowym stopniu. Więc teraz nie płacz po raz kolejny nad rozlanym mlekiem, tylko skończ się ośmieszać.

 

Ponadto to Ty wołasz o pomoc, starając się wkręcić wszystkich forumowiczów w Twoją wypowiedź. Ja powołałem się na tych, których wkręciłeś w dyskusję po nicku i jeszcze do tego w jak żałosny sposób.

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Domeniacz

Widze, ze nie tylko manipulujesz liczby majac nas za naiwnych, ale tez probujesz manipulowac dyskusje, zmieniajac kolejnosc postow i zaklamujac zwiazki przyczynowo skutkowe. Paskudna osobowosc. Mentalnosc skorpiona. Nigdy w biznesie do niczego nie dojdziesz dopoki nie zrozumiesz wartosci zaufania, ktore w kazdym kroku rujnujesz coraz bardziej.

  • Like 1
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Domeniacz

To w koncu miales czy nie miales te x10 zwrotu z dzialalnosci domenowej rok po roku przez 5 lat?

 

Jesli twierdzisz ze miales, to prosze przedstaw nam Twoje wyliczenia, jesli twierdzisz ze moje wyliczenia sa bledne i zwroce ci honor. Bardzo prosze!

Edited by Alexis
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
26 minut temu, Alexis napisał:

...Nigdy w biznesie do niczego nie dojdziesz dopoki nie zrozumiesz wartosci zaufania, ktore w kazdym kroku rujnujesz coraz bardziej.

 

Tak jak TY ? :D

 

Milioner który nie ma nawet DG dopiero ma zaufanie !!!

Wielki domainer z 23 letnim doświadczeniem i koszykiem ninji xyz z zastrzeżonymi znakami towarowymi.

Ktoś kto nie zna matematyki nawet w podstawowym stopniu.

Ktoś kto wyśmiewa wszystkich co zarabiają 200 tys nazywając ich chałupnikami.

 

I TY zabawny człowieku groszem nie śmierdzący mówisz o zaufaniu ?

 

NIGDY w życiu nie widziałam bardziej żałosnego człowieka.

NIGDY.

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Domeniacz

Prosze skoncz z twoimi bezpodstawnymi oszczerstwami i nie odwracaj uwagi od sedna sprawy, czyli TWOICH WLASNZCH WYPOWIEDZI co do TWOICH RZEKOMYCH ZWROTOW Z INWESTYCJI.

 

Miales czy nie miales te x10 zwrotu z dzialalnosci domenowej rok po roku przez 5 lat?

 

Jesli twierdzisz ze miales, to prosze przedstaw nam Twoje wyliczenia, jesli twierdzisz ze moje wyliczenia sa bledne i zwroce ci honor. Dowiedz wszystkim, ze nie znam matematyki w podstawowym stopniu. Bardzo prosze!

Edited by Alexis
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Maku Maku nie wiem czy masz wystarczająco pojemne konto aby przyjąć takiego forumowego milionera jak @Alexis :D 

Nawet faktury mu nie wystawisz, bo nawet DG nie ma a bieda aż piszczy i to nie tylko pod względem finansowym.

A ze swoimi dyplomami jak Cię podliczy to będziesz jeszcze Ty musiał mu zapłacić, zgodnie z jego wyliczeniami z milion EUR :D

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Domeniacz

Prosze skoncz z twoimi bezpodstawnymi oszczerstwami i nie odwracaj uwagi od tematu watku.

 

Odpowiedz konkretnie na pytanie:

Miales czy nie miales x10 zwrotu z dzialalnosci domenowej rok po roku przez 5 lat?

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Alexis napisał:

jesli twierdzisz ze moje wyliczenia sa bledne i zwroce ci honor. Dowiedz wszystkim, ze nie znam matematyki w podstawowym stopniu. Bardzo prosze!

 

Jeśli dla przykładu złapiesz 1,000 domen z łącznym ROI 10x (wliczając to co się nie sprzedało) to ile możesz zarobić rocznie geniuszu - milion EUR po 5 latach ? Ilośći dobrych domen w spadzie nie przeskoczysz, niezależnie czy masz do zainwestowania $10K czy też $10M gdyż jest bardzo silna konkurencja na .COM 

Chyba że masz takie siły jak DropCatch, dlatego to mój cel.

 

Mając powyższe na uwadze, plon z ziemniaków będzie rosnął x10 co roku, domeny nie.

Do tego odlicz 50 tysięcy EUR rocznie na waciki, bo to blisko 300 tysięcy USD w tym czasie. Rozumiesz już swój błąd i porównanie z ziemniakami ?

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
48 minutes ago, Domeniacz said:

 

Jeśli dla przykładu złapiesz 1,000 domen z łącznym ROI 10x (wliczając to co się nie sprzedało) to ile możesz zarobić rocznie geniuszu - milion EUR po 5 latach ? Ilośći dobrych domen w spadzie nie przeskoczysz, niezależnie czy masz do zainwestowania $10K czy też $10M gdyż jest bardzo silna konkurencja na .COM

 

No wlasnie geniuszu. I wyszlo szydlo z worka. Masz ROI 10x tylko przy malutkim, nieskalowalnym biznesie przy tzw. szydelkowaniu. Myslalem, ze ty cos mowiles o hurcie? Zasadniczo od x lat nie mozesz ruszyc z miejsca na najwiekszym rynku swiata (.com) i nie mozesz wyjsc ponad $50k obrotu, czyli jak sam mowisz: tyle co na waciki. Zyskownosc jest w liczbach absolutnych tak mala, ze nie pozwala nawet na zatrudnienie programisty na etat. Co w takim wypadku sprawia, ze myslisz, ze na rynku PL bedzie lepiej, gdzie ceny sprzedazy sa o NIEBO nizsze?

 

Przeliczmy twoj biznes: Masz max 50k EUR obrotu, czyli przy niby twoim x10, to oznacza 5k EUR inwestycji, czyli raptem rejestrujesz 500 domen .com. Czyli 1-2 dziennie! I to tylko przy nierealistycznym zalozeniu, ze nie masz ZADNYCH innych kosztow. W rzeczywistosci, zeby miec zwrot x10 musialbys rejestrowac ponizej 1 domeny dziennie, by twe roczne koszty zamknely sie w 5k EUR :/ Ty to nazywasz hurtem?

 

48 minutes ago, Domeniacz said:

Mając powyższe na uwadze, plon z ziemniaków będzie rosnął x10 co roku, domeny nie

Do tego odlicz 50 tysięcy EUR rocznie na waciki, bo to blisko 300 tysięcy USD w tym czasie. Rozumiesz już swój błąd i porównanie z ziemniakami ?

 

Dlaczego to jest moj blad? To jest TWOJ blad? Skoro domeny nie skaluja (i teraz moze rozumiesz dlaczego mnie nie ma na tym rynku), a ziemniaki tak, to bledem jest zajmowanie sie domenami a nie chociazby rolnictwem. Na ziemniakach jak sam stwierdziles bys lepiej wyszedl. I kto tu popelnia blad?

 

Wiesz co to jest koszt alternatywny?

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Alexis Dalej nic nie rozumiesz, czym absolutnie udowadniasz iż z matematyką jesteś na  bakier. Ponadto podałem Ci tylko skromy przykład dlaczego Twoje wyliczenia były złe, gdyż nie jest w moim interesie podawanie realnych liczb na publicznym forum.

 

A teraz czekamy na nazwę tej Twojej milionowej firmy, której jesteś właścicielem bądź dyrektorem. To tylko pytanie retoryczne, albowiem jestem pewny iż siedzisz u mamusi na garnuszku a jedynie co masz to bujna fantazja, to bardzo typowe dla forumowych milionerów. Oni zawsze piszą iż zarabiają miliony i dokładnie jak TY nawet DG w rzeczywistości nie mają i groszem nie śmierdzą.

 

Więc masz szansę pokazać tu wszystkim, jaki to z Ciebie tur biznesu :D

Ale oczywiście będzie jak napisałem, tylko puste słowa - zero pokrycia.

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, Domeniacz said:

A teraz czekamy na nazwę tej Twojej milionowej firmy, której jesteś właścicielem bądź dyrektorem.

To tylko pytanie retoryczne, albowiem jestem pewny iż siedzisz u mamusi na garnuszku a jedynie co masz to bujna fantazja, to bardzo typowe dla forumowych milionerów. Oni zawsze piszą iż zarabiają miliony i dokładnie jak TY nawet DG w rzeczywistości nie mają.

 

Juz ci pisalem, ze kolo d..y mi lata co o mnie myslisz i jak oceniasz moja zamoznosc. Nie wciskaj innym kitu, to bedzie ok. I nawet bym nic nie mowil, gdybys nie wywolywal wilka (mnie) z lasu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, Pan_Grzegorz said:

Gdybyście zajęli się biciem piany realnie,a nie wirtualnie to z kwoty za sprzedaż tej piany obydwaj bylibyście już dolarowymi miliarderami. ;)

 

Wybacz Grzegorz, ale nie doceniasz chyba zamoznosci miliardera ;)

Wiekszosc ludzi przecenia zamoznosc milionera i nie docenia miliardera.

 

Poza tym to ze tu bije piane, nie znaczy ze nie robie tego tez realnie. To wydarzylo sie w miedzyczasie:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minut temu, Alexis napisał:

 

Wybacz Grzegorz, ale nie doceniasz chyba zamoznosci miliardera ;)

Wiekszosc ludzi przecenia zamoznosc milionera i nie docenia miliardera.

 

Poza tym to ze tu bije piane, nie znaczy ze nie robie tego tez realnie. To wydarzylo sie w miedzyczasie:

 

Alexis, pomimo iż bawią mnie, w pozytywnym tego słowa znaczeniu bo zawsze jest zabawnie, Twoje potyczki intelektualne z różnym uczestnikami tego forum, a pamiętam jeszcze choćby starcia z Alexem o domeny .co to jestem ostatnią osobą na świecie, która nie doceniałaby Twojej pasji i zaangażowania w osiąganie celów.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, Pan_Grzegorz said:

Alexis, pomimo iż bawią mnie, w pozytywnym tego słowa znaczeniu bo zawsze jest zabawnie, Twoje potyczki intelektualne z różnym uczestnikami tego forum, a pamiętam jeszcze choćby starcia z Alexem o domeny .co to jestem ostatnią osobą na świecie, która nie doceniałaby Twojej pasji i zaangażowania w osiąganie celów.

 

Wiem, wiem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Alexis napisał:

 

kolo d..y mi lata ...

 

Odpowiedź jak przystało na dorodnego prymitywa.

Tym samym nie mam więcej pytań.

 

Mimo wszystko życzę Ci abyś pewnego dnia wreszcie mógł sobie pozwolić choć na otwarcie DG i zapytany na forum o swoją firmę nie musiał udzielać takich prymitywnych odpowiedzi, choć z góry już wiadomo iż szału nie będzie. Każdy z tych ludzi wiedział iż chcesz się dorobić na ich sławnym nazwisku, dlatego przykro było patrzeć jak ten gość na ławce patrzy na Ciebie z wielką pogardą jak na stonkę ziemniaczaną.


Nie przejmuj się Alexa, już po 30 latach pracy na etacie zarobisz swój pierwszy milion jak każdy kto zarabia minimalną krajową i tak samo jak TY nie potrzebuje do tego nawet DG ;) 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Alexis Znów zostałeś potraktowany jak stonka ziemniaczana, tym razem przez Polsat na YT.

Chyba zrozumieli z jakim prymitywem mają doczynienia.

A wieści szybko sie roznoszą w tym środowisku.

 

Coż, kolejny klasyczny strzał w stopę.

A miało być tak pięknie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×