Jump to content
mdi

Wreszcie :)

Recommended Posts

@Domeniacz.  Przykro mi to pisać, ale naprawdę zaczynam Ciebie mieć za pieniacza forumowego, bo pisanie o głupku forumowym byłoby za bardzo nieeleganckie. Sprawdź sobie dokładnie co w tej sekcji widać, a później wyciągnij jeszcze raz swoje "epokowe" wnioski.
_

Przy okazji miałbym prośbę i sugestię dla adminów. Czy wpisy osób ignorowanych mogłyby nie być widocznie również w sekcji "Najnowsze..."?

4 minuty temu, Kangur napisał:

Przykro mi to pisać, ale naprawdę zaczynam Ciebie mieć za pieniacza forumowego, bo pisanie o głupku forumowym byłoby za bardzo nieeleganckie.

Wybacz, z mojego punktu widzenia jesteś tylko 1 z miliona abonentów domeny PL.

Do tego będziesz pierwszym z ignorowanych, ale nie na forum. Więc jedynie modły Ci pozostaną aby coś sensownego złapać że już o licytacji nie wspomnę ;)

Natomiast na forum po prostu śmieszą mnie Twoje wypowiedzi, gdzie jedna przeczy drugiej. I parafrazując Twoją wypowiedż, byłoby bardzo nieeleganckie pisanie o betonie intelektualnym. Więc pozostanę przy "blefiarz", aby nie powiedzieć bardziej dosadnie.

@empireus 

O Sądach w Polsce, Sędziach i tzw "Prawie" można by napisać grube tomy powieści kryminalnych oraz dramatów ich bohaterów. Albowiem tam gdzie każdy Naczelnik US może sobie interpretować przepisy Prawa zależnie od swojego sposobu ich pojmowania oraz humoru mamy typowy przykład bezprawia. Brak odpowiedzialności Sędziów za swoje pomyłki jeszcze bardziej potęguje to bezprawie. Ale to świetne środowisko dla wszelakich oszustów i blefiarzy.

Mało kto zdaje sobie sprawę iż człowiek prowadzący działalność gospodarczą przez całe życie wpłaca do ZUS-u kwotę1 milion PLN z czego dostanie jakiś ochłap nazwany dla zmylenia emeryturą.

I dlatego dla mnie działalność w PL nie będzie miała sensu nawet wtedy gdy CIT i PIT będą wynosić 0% 

Niestety nie wszyscy mogą sobie pozwolić na rzeczywistą zmianę rezydencji podatkowej wraz ze zmianą miejsca zamieszkania. A skoro zmienia się rezydencję zgodnie z Prawem, warto wybrać stosowną do swoich potrzeb.

Tymczasem poszukiwania kolejnych leszczy idą w najlepsze. Ostatnim hitem jest utworzenie nowej konstrukcji spółki akcyjnej z kapitałem 1 PLN

gdzie sama jej rejestracja kosztuje 600 PLN :D

Edited by Domeniacz