Jump to content
Domeniacz

Spółka milionera :)

Recommended Posts

Udało się ustalić pod jaką Spółką działa Pan Rafael Badziag.

KRS: 0000797760
Nazwa spółki: BILLION DOLLAR ENTERPRISES POLAND SP. Z O.O.
Data rejestracji: 1 sierpień 2019
Kapitał założycielski: 6 tysięcy złotych 
Ilość wspólników: 6-u

Ilość udziałów Pana Badziaga: 35%

Warto tutaj wskazać cytat samego Pana Badziaga:

"spolke o takim kapitale zakladowym trudno nazwac spolka"

Można by dodać żartobliwie, iż takie udziały trudno nazwać udziałami

a 2,100 zł kapitału założycielskiego - kapitałem.

Udało się również ustalić iż:

Pan Badziag zamieścił na polskim wydaniu swojej książki następującą informację "Nr.1 w USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Brazylii, Niemczech..."

Podobna informacja została zamieszczona również na stronie autora.

Zobaczymy czy Amazon.com, Inc. potwierdzi te rewelacje czy też okażą się prymitywnym oszustwem.

Natomiast urzekła mnie recenzja na Amazon UK a szczególnie ostatnie zdanie

Cytat

Nothing new and terribly written.
A total disappointment!
Either the billionaires didn’t really know how they became wealthy or the author couldn’t communicate it.
A terrible book. A total wasted opportunity by the author.
A reluctant one star because I can’t choose zero stars.

• Like 2

@Domeniacz

Prosze o usuniecie danych osobowych z Twoich wpisow. Jest jakas granica przyzwoitosci.

Nie obchodza mnie Twoje pomowienia, ale przy podawaniu danych osobowych w tym kontekscie przekraczasz granice znieslawienia.

Edited by Alexis
  • Like 1

@Alexis - możesz mnie pozwać jeśli uważasz iż zrobiłem coś niezgodnego z Prawem. Adres znasz. A granice przyzwoitości przekroczyłeś jako pierwszy. Następnym razem zastanów się co i do kogo piszesz. Pozdrawiam szanownego milionera.

Edited by Domeniacz

5 minutes ago, Domeniacz said:

@Alexis - możesz mnie pozwać jeśli uważasz iż zrobiłem coś niezgodnego z Prawem. Adres znasz. A granice przyzwoitości przekroczyłeś jako pierwszy.

NIestety to ty pierwszy pozwoliles sobie na uszczypliwe komentarze pod moim adresem. Ja tylko cie ukrocilem.

On 1/16/2020 at 1:56 PM, Domeniacz said:

Ale jeszcze bardziej podziwiam @Alexis który sprzedał domeny by kupić bitcoiny... Może szału na rynku domen nie ma, ale za to napewno domeny nie stracą 90% wartości w jedną noc i tego jestem absolutnie pewien w perspektywie 100 następnych lat.

PROSZE O USUNIECIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH POKI JESZCZE MOZESZ EDYTOWAC WPIS.

Edited by Alexis

@Domeniacz

Wiesz co to jest RODO?

ŻĄDAM NATYCHMIASTOWEGO USUNIECIA MOICH DANYCH OSOBOWYCH Z TWOJEGO WPISU! DOTYCZY TO TAKZE DANYCH JEDNEJ Z MOICH FIRM, KTORE ZAMIESCILES!

Ps. Mowilem ci, zebys sobie odpuscil. Ja temat zakonczylem wczoraj. Nie brnij w to, bo naprawde nikt na tym dobrze nie wyjdzie.

Edited by Alexis

@Alexis zapoznaj się najpierw z Prawem, aby Ci to uprościć, podpowiem Ci iż dane KRS są dostępne publicznie. Wstydzisz się teraz ? Spólki z kapitałem 12.000 pln nie można nazwać spółką ? Wstydź się i przemyśl kolejne swoje wypowiedzi a szczególnie te odnoszące się do danych o których nie masz pojęcia jak i również drwienia z wszystkich którzy nie zarabiają milionów.

Więc skoro jesteś milionerem, domniemam iż chyba stać Cię na adwokata ?

ZAPRASZAM

@Domeniacz- od kilku dni czytałem co masz do powiedzenia ale więcej nie będę. Po raz pierwszy używam teraz opcji ignorowania użytkownika i wpisuję Cię na listę ponieważ mam dosyć Twoich bredni i chamstwa. Zachowujesz się infantylnie. Dziwi mnie tylko, że ktoś komu powinno zależeć na tym środowisku z perspektywy biznesowej zachowuje się tak skrajnie nieodpowiedzialnie, srając za przeproszeniem na maksa w swoje gniazdo i szukając wszędzie dookoła awantury i sprzeczek. Biznesu w domenach raczej nie zrobisz ale powodzenia. Ja nie mam zamiaru nigdy korzystać z Twoich usług. Właśnie dożywotnio straciłeś jednego klienta, który dość intensywnie działa na rynku.

A myślę, że stracisz ich znacznie więcej. Twoje argumentacje i styl wypowiedzi (nie tylko w rozmowie z Alexis'em) są irytujące. I nieważne czy ktoś kogoś lubi czy nie.

Można się z kimś nie zgadzać, można mieć odrębne zdanie ale nie bredzić bez sensu. A i tak do pięt nie dorastasz i trujesz tylko na lewo i prawo jadem. Mnie zatrułeś już doszczętnie swoją głupotą. Ban.

• Like 2

24 minutes ago, Domeniacz said:

@Alexis zapoznaj się najpierw z Prawem, aby Ci to uprościć, podpowiem Ci iż dane KRS są dostępne publicznie. Wstydzisz się teraz ? Spólki z kapitałem 12.000 pln nie można nazwać spółką ? Wstydź się i przemyśl kolejne swoje wypowiedzi a szczególnie te odnoszące się do danych o których nie masz pojęcia jak i również drwienia z wszystkich którzy nie zarabiają milionów.

Więc skoro jesteś milionerem, domniemam iż chyba stać Cię na adwokata ?

ZAPRASZAM

Jeszcze raz powtarzam i nalegam;

Nie masz ode mnie pozwolenia na publikacje moich danych osobowych i nie masz pozwolenia na publikacje danych mojej firmy. Żądam natychmiastowego usunięcia tych danych z twojego wpisu.

20 minut temu, vul napisał:

@Domeniacz- od kilku dni czytałem co masz do powiedzenia ale więcej nie będę. Po raz pierwszy używam teraz opcji ignorowania użytkownika i wpisuję Cię na listę ponieważ mam dosyć

Spotkałem tego gościa dopiero w drugim wątku (przynajmniej pod tym nickiem) i pozostaje mi zrobić to samo. To jakaś domenowa puszka Pandory. Poza tym dział Prawo powstał chyba do tego, aby omawiać sprawy związane z prawem dot. domen, a nie jego personalne "wycieczki" względem innych.

• Like 2

@Kangur - domniemam iż "blef" zdarza Ci się bardzo często, skoro tak oburzyła Cię moja wypowiedź. Niestety moje usługi nie są kierowane do cwaniaczków ani przekrętów szukających na to własnych interpretacji. Są skierowane do prostych i prawych ludzi oraz domainerów potrafiących działać na rynku zgodnie z Prawem. Jeśli takowym się nie czujesz możesz kontynuować tam gdzie podbijanie aukcji jest standardem. To samo tyczy się Twojego przedmówcy @vul

Natomiast każdy mój klient ma dostęp do narzędzi umożliwiających uzyskanie przewagi na rynku i tym samym wysokiego ROI, ale to są kontrahenci mający pieniądze albowiem nie prowadzę sprzedaży na kreskę do jakich zapewne przywykłeś. Tego nauczyłem się na rynku amerykańskim i takie same zasady wprowadzę w Polsce. I zarówno TY jak i @vul to dla mnie zerowa strata. A więc powodzenia

@Alexis jak Ci napisałem na PW, gdy będziesz zdolny wskazać zapis w RODO na który się powołujesz, zapewne administracja forum usunie cały wątek, natomiast w czasie który umożliwiał edycję postu nie byłeś w stanie tego zrobić, co oznacza iż nawet nie wiesz na co się powołujesz. Ponadto nie jesteś w stanie usunąć tego co napisałeś wcześniej, a jak powiedziałem - nie pozwolę sobie na to by ktoś publicznie mnie obrażał i absolutnie każdy kto będzie następny poniesie takie czy inne konsekwencje.

Edited by Domeniacz

1 hour ago, Domeniacz said:

@Alexis jak Ci napisałem na PW, gdy będziesz zdolny wskazać zapis w RODO na który się powołujesz, zapewne administracja forum usunie cały wątek, natomiast w czasie który umożliwiał edycję postu nie byłeś w stanie tego zrobić, co oznacza iż nawet nie wiesz na co się powołujesz. Ponadto nie jesteś w stanie usunąć tego co napisałeś wcześniej, a jak powiedziałem - nie pozwolę sobie na to by ktoś publicznie mnie obrażał i absolutnie każdy kto będzie następny poniesie takie czy inne konsekwencje.

Sorry, ale ani glupota ani nieznajomosc prawa nie chroni cie przed konsekwencjami prawnymi i nie mozesz argumentowac, ze nie popelniles przestepstwa, bo nie wiedziales, ze to jest przestepstwo.

ŻĄDAM USUNIĘCIA MOICH DANYCH OSOBOWYCH Z TWOICH WPISÓW.

Jeśli sam tego nie potrafisz zrobić, to musisz poprosić o to admina. To jest Twój problem, nie mój. Jeśli te dane zostaną zindeksowane przez Google, to poniesiesz tego konsekwencje, glupcze.

Edited by Alexis

29 minut temu, Alexis napisał:

Sorry, ale ani glupota ani nieznajomosc prawa nie chroni cie przed konsekwencjami prawnymi i nie mozesz argumentowac, ze nie popelniles przestepstwa, bo nie wiedziales, ze to jest przestepstwo.

Absolutnie się zgadzam !

Mało tego, zgodnie z Prawem gdy ktoś kieruje bezpodstawne i PUBLICZNE oskarżenia do dyrektora spółki ponosi znacznie surowszą karę. Ponadto pomyliło Ci się Prawo z koncertem życzeń.

A teraz żegnam.

PS. Jak tylko dostanę odpowiedź z Amazon.com, Inc. znajdziesz ją tutaj.

Edited by Domeniacz

25 minut temu, Alexis napisał:

...

ŻĄDAM USUNIĘCIA MOICH DANYCH OSOBOWYCH Z TWOICH WPISÓW.

...

Wydaję mi się że nie do końca zapoznaleś się z ustawą dotyczącą RODO i ochroną danych osobowych. Zatem polecam przeczytanie ze zrozumieniem:
Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 10.05.2018

• Like 1
  • Thanks 1

Szanowny Panie Dyrektorze.

wyglada na to, ze wkrótce będziesz dyskutował sam ze sobą.

wszyscy wrzuca cię do ignorowanych.

1 hour ago, Domeniacz said:

@Kangur - domniemam iż "blef" zdarza Ci się bardzo często, skoro tak oburzyła Cię moja wypowiedź. Niestety moje usługi nie są kierowane do cwaniaczków ani przekrętów szukających na to własnych interpretacji. Są skierowane do prostych i prawych ludzi oraz domainerów potrafiących działać na rynku zgodnie z Prawem. Jeśli takowym się nie czujesz możesz kontynuować tam gdzie podbijanie aukcji jest standardem. To samo tyczy się Twojego przedmówcy @vul

Natomiast każdy mój klient ma dostęp do narzędzi umożliwiających uzyskanie przewagi na rynku i tym samym wysokiego ROI, ale to są kontrahenci mający pieniądze albowiem nie prowadzę sprzedaży na kreskę do jakich zapewne przywykłeś. Tego nauczyłem się na rynku amerykańskim i takie same zasady wprowadzę w Polsce. I zarówno TY jak i @vul to dla mnie zerowa strata. A więc powodzenia

Ja bym na twoim miejscu, glupcze, zastanowil sie, kto powierzy ci swoje dane osobowe (chocby do rejestracji domen), nie mowiac juz o pieniadzach, widzac jak obchodzisz sie z danymi osobowymi osob 3cich. Zastanow sie czy ktokolwiek bedzie chcial dac do przechwycenia domeny osobie o twojej osobowosci skorpiona. przeciez to oczywiste, ze najlepsze domeny przechwycisz dla siebie, a nie dla swoich klientow, wnioskujac po tym jak sie tutaj zachowujesz.

Zrozum glupcze, ze sam sobie strzelasz w kolano tym co robisz pokazujac swoje prawdziwe oblicze.

Edited by Alexis
  • Like 1

Mam nadzieję iż Twoje roczne dochody z udziałów w spółce o której mowa w pierwszym poście będą wystarczające aby pokryć niewiarygodną wręcz głupotę. Jednakże poczekam na pierwsze zeznanie z działania powyższej spółki a z tego co widzę trochę dowodów się uzbiera do tego czasu ;)

Edited by Domeniacz

Nie wnikając w sensowność bicia piany domeniacza - do w kwestii RODO ma rację, choćby dlatego, że nie dotyczy przetwarzania danych w celach osobistych - a tutaj domeniacz opisuje tylko swoje prywatne opinie o pewnej firmie i jej właścicielu.

• Like 1
  • Thanks 1

40 minutes ago, Liwiusz said:

Nie wnikając w sensowność bicia piany domeniacza - do w kwestii RODO ma rację, choćby dlatego, że nie dotyczy przetwarzania danych w celach osobistych - a tutaj domeniacz opisuje tylko swoje prywatne opinie o pewnej firmie i jej właścicielu.

Nie ma racji, bo chodzi o de-anonimizacje. Tzn. chodzi o to, ze Domeniacz oglasza publicznie, ze pod takim a takim nikiem na forum kryje sie taka a taka osoba, tzn. stwarza zabronione polaczenie danych. To jest pogwalcenie RODO. Pomijam kwestie znieslawienia.

@Domeniacz Nie chodzi o wygrywanie, tylko o podstawy przyzwoitosci i znanie granic tego co rozsadnie mozna a co nie mozna robic.

Zrozum, ze podwazasz podstawy tego forum. Bo jesli nie mozna tu zachowac anonimowosci, to nikt tu sie nie bedzie wypowiadal na konkretne tematy i przez ludzi twojego pokroju to forum zieje pustkami, bo opuszcza go coraz wiecej osob.

Notabene, jesli bys zawsze wygrywal, to nie musialbys pisac z nowo stworzonego nicka, po tym jak juz zostales z tego forum w przeszlosci usuniety.

Edited by Alexis
  • Haha 1

Nadal nie widzę związku. Ba, nawet ostatnio FB dokonał "deanonimizacji" (cokolwiek to znaczy) administratorów profili :)

Samo wskazanie, jakim pseudonimem się ktoś posługuje nie jest moim zdaniem zakazane.

Edited by Liwiusz

1 minutę temu, Alexis napisał:

Nie ma racji, bo chodzi o de-anonimizacje. Tzn. chodzi o to, ze Domeniacz oglasza publicznie, ze pod takim a takim nikiem na forum kryje sie taka a taka osoba, tzn. stwarza zabronione polaczenie danych. To jest pogwalcenie RODO. Pomijam kwestie znieslawienia.

Ma rację. Prywatne wpisy Domeniacza nijak mają się do RODO. To rozporządzenie ich po prostu nie dotyczy.

• Like 1
  • Thanks 1

@Domeniarz

Nie obowiazuje cie regulamin tego forum?

II. Zasady obowiązujące podczas pisania postów:
6. Do załatwiania prywatnych spraw służy opcja PW (Prywatna Wiadomość).
12. Pamiętaj, jesteś w pełni odpowiedzialny za informacje, które umieszczasz na forum. Zobowiązujesz się również, że nie będziesz zamieszczał materiałów chronionych prawem autorskim, które nie należą do Ciebie. Przyjmujesz do wiadomości zasadę, że nie będziesz zamieszczał treści wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby lub naruszających cudzą prywatność, oraz innych materiałów, które mogą być niezgodne z prawem.

Edited by Alexis
  • Like 1

@Alexis - przeczytaj jeszcze raz bo sporo Ci umkneło, a szczególnie odnośnie "treści wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych", ale śmiało możesz kontynuować, albowiem recenzje.com.pl wręcz płaczą aby je zagospodarować i zacytować Twoje wypowiedzi a wiele potencjalnych nabywców szuka najpierw informacji odnośnie autora a recenzji już w szczególności.

Moim prywatnym zdaniem potencjalni nabywcy mogą doznać ogromnego szoku i nie sądze aby ten szok był szczególnie motywujący do zakupu.

Też powołasz się na RODO ? :D

Edited by Domeniacz

Regulamin:

II. Zasady obowiązujące podczas pisania postów:
12. ... Przyjmujesz do wiadomości zasadę, że nie będziesz zamieszczał treści wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby lub naruszających cudzą prywatność, oraz innych materiałów, które mogą być niezgodne z prawem.

14 minutes ago, Domeniacz said:

recenzje.com.pl wręcz płaczą aby je zagospodarować i zacytować Twoje wypowiedzi a wiele potencjalnych nabywców szuka najpierw informacji odnośnie autora a recenzji już w szczególności.

Moim prywatnym zdaniem potencjalni nabywcy mogą doznać ogromnego szoku i nie sądze aby ten szok był szczególnie motywujący do zakupu.

WTF?!? Nie obowiazuje cie regulamin?

Edited by Alexis

Panowie, takie konflikty szkodzą i nie wnoszą niczego dobrego do forum. Osobiste animozje tego typu i obrzucanie się publicznie błotem jest bez sensu. Na miejscu admina skasowałbym ten topik a na waszym miejscu poświęciłbym tę energię na zarabianie pieniędzy i rozwój waszych biznesów. 

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.