Jump to content
Domeniacz

Spółka milionera :)

Recommended Posts

Alexis nie dziękuj i nie oferuj prowizji, mam litość nad słabymi i życzę jak największych sprzedaży, albowiem zawsze jakiś leszczy złapiesz wklejając kolejne filmiki.

Natomiast jeśli ktoś chce brać przykład z pierwszej ligii polecam:

CZAS REKINÓW - Liderzy amerykańskiego biznesu XX wieku.

Między innymi: 

Walt Disney

Warren Buffet

Henry Ford

Bill Gates

1 hour ago, Domeniacz said:

Walt Disney

Warren Buffet

Henry Ford

Bill Gates

@Domeniacz

Zabawne sa twoje proby znalezienia lepszej ksiazki by zdewaluowac moja :)

Autor nie znal przeciez tych panow i publikuje takie same domniemania na ich temat jak ty tutaj, bo nie mogl sie ich zapytac co mysla i jak dzialaja. To ksiazka dla leszczy jak ty, ktorzy podniecaja sie nazwiskami Gates,  Buffett, czy Disney, bo to jedyni miliarderzy, ktorych znaja, nawet mimo iz tak jak ty nie umieja napisac ich nazwisk (Buffet ?!?! WTF!?!?).

Natomiast co do ksiazki "Umysl Miliardera":

Nikt wczesniej w historii swiata nie zgromadzil tylu miliarderow do projektu ksiazkowego na globalna skale, ktorzy podzielili sie w nim swoja madroscia, wiedza i doswiadczeniem Z PIERWSZEJ REKI.

Tutaj poczatek przedmowy do mojej ksiazki napisanej przez Jack'a Canfielda, najlepszego autora non-fiction wszechczasow:

"Kiedy pięć lat temu Rafael Badziag zwrócił się do mnie z pomysłem, aby przeprowadzić wywiady z ponad dwudziestu miliarderami z całego świata i zachęcić ich do podzielenia się sekretami ich sukcesu, wcale nie byłem przekonany, że uda mu się to zrobić. Pomyśl tylko! Jak przekonasz ponad dwudziestu miliarderów, aby wykroili w swoim niesamowicie napiętym harmonogramie sporo czasu na współpracę przy projekcie książkowym? Może milionerzy by to zrobili. Ale miliarderzy, którzy prowadzą duże, wielowymiarowe imperia? Od ponad 40 lat studiuję zasady i praktyki ludzi sukcesu i wiem, że nikt nigdy wcześniej tego nie próbował."

Edited by Alexis
  • Haha 1

Musze przyznac Alexis, ze umiesz prowadzic na smyczy, chlopak sie nawet nie zorientowal, prywatnie jezdzisz konno? 

• Haha 1

10 minutes ago, Czyzis said:

Musze przyznac Alexis, ze umiesz prowadzic na smyczy, chlopak sie nawet nie zorientowal, prywatnie jezdzisz konno? 

nie, sluzbowo ;) ...w pewnym sensie... tzn. zatrudniam ludzi

• Like 1

nie wierzę, że tyle poważnych osób dało się wciągnąć w tę dyskusję... moim zdaniem sprawa jest prosta:

1. Nie należy aż tak cisnąć kogoś, żeby udostępniać dane osobowe.

2. Trzeba wiedzieć, kiedy olać, nawet jeśli chodzi o "reputację", choć moim zdaniem to nie ma nic wspólnego z reputacją, a z ego.

3. Ktokolwiek bierze na serio bzdury wypisywane w necie, to chyba powinien się leczyć.

4. Ten wątek już dawno powinien zostać zablokowany, za niekulturalne zachowanie.

To moje ostatnie zdanie w tej kwestii i proszę, nie zaśmiecajcie mi więcej listy nowych wątków na forum, bo nic mnie to obchodzi i nie ma to nic wspólnego z domenami.

• Like 2

11 minutes ago, FlashT said:

nie wierzę, że tyle poważnych osób dało się wciągnąć w tę dyskusję... moim zdaniem sprawa jest prosta:

1. Nie należy aż tak cisnąć kogoś, żeby udostępniać dane osobowe.

2. Trzeba wiedzieć, kiedy olać, nawet jeśli chodzi o "reputację", choć moim zdaniem to nie ma nic wspólnego z reputacją, a z ego.

3. Ktokolwiek bierze na serio bzdury wypisywane w necie, to chyba powinien się leczyć.

4. Ten wątek już dawno powinien zostać zablokowany, za niekulturalne zachowanie.

To moje ostatnie zdanie w tej kwestii i proszę, nie zaśmiecajcie mi więcej listy nowych wątków na forum, bo nic mnie to obchodzi i nie ma to nic wspólnego z domenami.

Niestety FlashT jest weekend i trzeba spodziewac sie wzmozonych atakow pieniacza Domeniacza, bo go na weekend wypuscili z roboty i ma czas na zalewanie jadem tego forum :/ Ja tez wolalbym dac wolne asystentom i oszczedzic troche $ na odpieraniu jego pomowien i oszczerstw.

FlashT: Zwroc sie prosze do adminow, bo wyglada na to, ze im to na reke i moje ingerencje ich nie ruszaja.

Edited by Alexis
  • Like 1

Buffett vs 

Dnia 23.01.2020 o 10:48, Alexis napisał:

... jestescie grupa docelowa, dopuki jakis zawistnik...

Porażki ciąg dalszy.

I kogo tu wypuścili z "roboty" ?

Natomiast patrząc na umiejętność pojmowania otaczającego świata przez asystenta Czyzis-a, to raczej asystent z dolnej półki :D

Edited by Domeniacz

@Domeniacz

Czyzis nie jest ani mna ani moim asystentem. Skoncz prosze z tymi pomowieniami i przestan obrazac wszystkich dookola! Rozumiem, ze wszyscy, ktorzy uwazaja cie za impertynenta i pieniacza, sa prymitywami z dolnej polki i moimi asystentami, tak?

Edited by Alexis

Zrozum Alexis, Czyzis to nie "wszyscy"

Jak to mówią, jaki Pan taki kram :D

A ponadto sam się przechwalałeś iż postujesz wraz z asystentami na forum, więc przestań bredzić o jakiś pomówieniach albowiem nie bardzo się to klei z resztą Twoich niezwykle zabawnych wypowiedzi.

Odnoszę wrażenie że jest to kontrolowana polemika. 

Dziękuję za uwagę  :-)  

• Like 1

@Domieniacz, ale wiesz, że jeśli Twoi klienci zobaczą ten wątek, to ich poziom zaufania do Ciebie znacznie spadnie? Taki rynek, wszystko w szarej strefie, a Ty chcesz tutaj wyciągać jakieś personalia.

Edit: Uff i nagle wszyscy zamilkli :)

Edited by FlashT

6 minutes ago, FlashT said:

@Domieniacz, ale wiesz, że jeśli Twoi klienci zobaczą ten wątek, to ich poziom zaufania do Ciebie znacznie spadnie? Taki rynek, wszystko w szarej strefie, a Ty chcesz tutaj wyciągać jakieś personalia.

Edit: Uff i nagle wszyscy zamilkli :)

1. Wszystko w szarej strefie?

- to jest oczywiście nietrafione, lepiej nie mierzyć innych (wszystkich) swoją miarą ani na plus ani w tym przypadku na minus.

2. Domeniacz, to słowo, już nigdy nie będzie się pozytywnie kojarzyło, od początku brzmiało mało atrakcyjnie a teraz osoba, która zaczeła go używać tylko pogorszyła wydźwięk, ale wracając do wątku pierwszego może, własnie szara strefa leży w zainteresowaniu tej osoby. W końcu, kto go ze słomą (sieczką) wpuści gdziekolwiek?

Miał szansę zabłysność, ale w gówno obrócił to co tylko mógł.

Dla ludzi o zdrowych zmysłach ten człowiek nie istnieje, chociaż nawet nie wystartował z ofertą a jedynie się przymierzał.

Dlatego dobrze i dla niego by Admini skasowali to co naprodukował, bo to zwłaszcza jemu zaszkodzi jeśli cokolwiek będzie chciał sprzedawać.

Mówi się, że ktoś może "stracić rozum", w tej sytuacji by trzeba było cokowliek mieć...

Bo ani tezy, ani kontry, nic tutaj nie doprowadziło do rozsztrygnięcia a jedynie do pogrążenia a może po prostu odkrycia jaka jest naga prawda o osobniku zwanym domeniacz.

Edited by Czyzis

No i teraz mi się obrywa. Może nie do końca trafnie się wyraziłem. W każdym bądź razie zaufanie to podstawa.

19 hours ago, FlashT said:

Malo, ze personalia. Domeniacz probuje straszyc swoich rozmowcow urzedem skarbowym. I to po tym jak sie chwalil, ze zarabia na lewo i ze €30k rocznego obrotu jakie robi w swojej spolce nie jest miarodajne w stosunku do tego co naprawde zarabia. To jest, zeby nie uzywac mocniejszych slow, bardzo nierozsadne w tym kontekscie.

Czy on sobie nie zdaje sprawy, ze nikt nie bedzie z nim chcial robic biznesu a kazdy urzednik podatkowy, czytajac to co Domeniacz o sobie pisze, moze sprawdzic kim jest i pod jaka firma dziala chocby sprawdzajac w whois dane domeny Domeniacz.pl, jaka tu na forum podaje?

To tak apropos dalszego trolowania Domeniacza po innych watkach:

3 hours ago, Domeniacz said:

...

Alexis charytatywnie działa wciskając wszystkim swojego życiowego gniota w ramach tejże działalności.

...

hahaaha :D

Edited by Alexis

37 minut temu, Alexis napisał:

€30k rocznego obrotu jakie robi w swojej spółce

Napisz że €1K, jeśli dzięki temu poczujesz się lepiej ;)

Pomimo iż wciąż odgrzewasz tego samego kotleta pozostaje to bez jakiegokolwiek oddzewu.

Dzięki mojej poradzie może uzyskasz w tej kwestii jakiś postęp. Atmosferę może podgrzewać również @Czyzis albo i nowy (choć równie skromny) nabytek w dziale asystentów - @FlashT

Ale z racji tego iż odgrzewane kotlety to niewątpliwie Twoja specjalność, nie powiem abym był jakoś szczególnie zaskoczony tym faktem. Wobec tego pod każdym moim postem możesz pisać o tym €1K, zapewne będzie to mniej uciążliwe niż Twoje filmiki. Tyle iż szansa złapania jakiegoś leszcza spadnie do zera. A to z kolei może znacząco wpłynąć na Twoje dochody, zwłaszcza iż mówimy o 35% udziale.

Pewnie też spodziewałeś się ogromnych oklasków i uznania po odkryciu czegoś tak niesamowitego jak baza WHOIS. Być może wreszcie po 23 latach to niezwykle znaczące odkrycie zmieni Twoje życie na lepsze.

Coś wspominałeś również o trolowaniu, tylko nicki Ci się pomyliły:

Dnia 12.01.2019 o 12:38, Alexis napisał:

Moja dzialalnosc edukacyjna w PL mozna nazwac charytatywna. To takie nauczanie w kraju dziadow  glownie po to by nie zapomniec polskiego.

45 minutes ago, FlashT said:

Proszę mnie do tego nie mieszać.

Tak jak juz wczesniej mowilem. Dla Domeniacza, jesli ktos uwaza go za pieniacza i impertynenta, to jest "prymitywem z dolnej polki" i "moim asystentem".

Domeniacz, jeszcze raz, bo widze, ze ciezko ci to strawic: Ani FlashT ani Czyzis nie sa moimi asystentami. Moi asystenci, tak jak mowilem wypowiadaja sie w moim imieniu z z mojego konta (Alexis). Ja nie mam potrzeby zakladania albo uzywania innych kont, bo w przeciwienstwie do ciebie nie zostalem uprzednio zbanowany, i utrzymuje swoja reputacje.

Asystentow uzywam jako outsourcingu ze wzgledow wydajnosciowych, szczegolnie na polskim rynku, ktory stanowi dla mnie conajwyzej 1% mojego globalnego rynku.

Chyba nie sadzisz, ze osobiscie poswiecalbym ci swoj czas?

Ten post na przyklad zostal napisany w moim imieniu przez asystenta.

Edited by Alexis
  • Haha 1

Widzisz @Alexis, gdybyś brał przykład z 1 ligii nie zaś najsłabszych miliarderów to wiedziałbyś iż postowanie na forum celem sprzedaży jakiegoś gniota w ilości 2 egzemplarzy dziennie jest niezwykle mało wydajne i całkowicie przeczy temu co powiedziałeś, więc jedynie kolejny raz się ośmieszyłeś.

Chciałem tylko abyś samodzielnie to napisał, co też zrobiłeś zgodnie z moimi oczekiwaniami, albowiem jak powiedziałem Ci wcześniej - Twoje ruchy są tak proste do przewidzenia jak fakt, iż po nocy będzie dzień.

No i ta historia o globalnym rynku mnie urzekła, aż dziw iż babrasz się jakimś śmiesznym kanałem na YT ze znikomą oglądalnością, skoro to jest zaledwie 1%

I w tym przypadku nie możesz nikogo oszukać iż robią to Twoi "asystenci"

A ostatni wklejony przez Ciebie filmik uzyskał zawrotną ilość wyświetleń: 2,060

pomimo iż został opublikowany ponad pół roku temu.

A więc Twój czas ma wartość niższą niż minimalna krajowa w PL

Wogóle to również nie przeczy temu co powiedziałeś wcześniej :D
Ale może złapiesz na te zabawne opowiastki o wydajności i globalnym rynku jakiegoś wyjątkowo niekumatego leszcza.

Edited by Domeniacz

YT to tylko jeden z kanalow a ty odnosisz sie do jednego z kilkuset moich filmow i oczywistym jest, ze niektore filmy sa bardziej, inne mniej popularne. Innymi kanalami sa prasa, radio, TV, podcasty, blogi, social media. Ten wywiad np., ktory dalem dla programu Success Today, i ktory byl pokazywany w najwiekszych amerykanskich sieciach TV: ABC, CBS, NBC i FOX widzialo dziesiatki milionow ludzi w USA:

Ps.

Na YT sa tez moje wystapienia, ktore maja milionowe liczby wyswietlen.

Edited by Alexis

44 minuty temu, Alexis napisał:

Na YT sa tez moje wystapienia, ktore maja milionowe liczby wyswietlen.

Które to dokładnie ? Podaj link proszę.

Jest kilka przykladow.

Zapraszam do mojej najnowszej prelekcji TEDx (ponad 1mln views):

Dziekujemy ponownie Domeniaczowi w imieniu Rafaela za darmowa promocje jego ksiazki.

Przytaczasz film z kanału TED, mi chodziło o Twój kanał o którym napisałem iż prowadzenie go jest pozbawione jakiegokolwiek sensu zważywszy na fakt iż jak twierdzisz to 1% rynku a tracisz na to 90% wysiłków. To raczej nie ma nic wspólnego z wydajnością a tym bardziej Twoją wiarygodnością. Natomiast nie przypisuj sobie promocji Twojej książki, albowiem jak napisałem wcześniej, zawiera same odgrzane kotlety napisane przez autora który przez swoje działania na tym forum stacił jakikolwiek autorytet.

Zamiast niej polecam pierwszoligowców:

CZAS REKINÓW - Liderzy amerykańskiego biznesu XX wieku

Gdzie czytelnik znajdzie takie postacie jak:

Warren Buffett

Bill Gates

Henry Ford

Walt Disney

Robert W. Woodruff ( Coca-Cola )

Luis V. Gerstner ( IBM )

Alfred M. Zeien ( Gillette )

Howard J. Morgens ( Protect & Gamble )

Ksiązka polecona przez WARREN BENNIS - osobistego doradcę czterech prezydentów USA, autora 27 książek który przeanalizował ponad 90 miliarderów. Jego rekomendacja:

"Jedna z najważniejszych książek biznesowych jakie dotychczas ukazały się w nowym stuleciu"

Edited by Domeniacz

@Domeniacz

Juz nie polecasz ksiazki "Umysł Milionera", ktora wczesniej reklamowales? Z jakiego powodu? Nie przekonuje cie juz wiedza milionerow? ;)

Czytales ktoras z tych ksiazek (Umysł Miliardera albo Czas Rekinów), ze sie o nich wypowiadasz?

A tutaj co Jack Canfield, najlepszy autor non-fiction w historii, ktory sprzedal ponad 500 milionow ksiazek, napisal o "The Billlion Dollar Secret" (polski tytul "Umysł Miliardera"):

„Nigdzie na świecie nie ma innej książki, która zawierałaby tyle biznesowego doświadczenia, wiedzy i mądrości”

Ksiazka "The Billion Dollar Secret" jest polecana przez WIELU MILIARDEROW. Tutaj testymonial jednego z nich:

" Urodziłem się w czasach, w których każdy chciał wiedzieć, jak stać się milionerem. W swojej książce Rafael Badziag opisał zupełnie nową erę, wyjaśniając, jak to jest być miliarderem w świecie cyfrowego, gwałtownego wzrostu. Czytelnik powinien odkryć, że na przestrzeni dekad fundamenty bycia liderem się nie zmieniły, ale doszło pewne “coś”. Wydaje mi się, że właśnie to pewne “coś” czyni tę książkę wyjątkową. " - Chip Wilson, kanadyjski MILIARDER

Tutaj wywiad z nim na ten temat:

Dziekujemy ponownie Domeniaczowi za bezplatna promocje ksiazki :)

Edited by Alexis
  • Haha 1

6 minutes ago, prawnik said:

Co wy z tymi miliardami? Na co komu miliardy kilka milionów i spokojna głowa lepsza od miliarda i wiecznego stresu. Chyba napisze o tym książkę pt. Dlaczego nie warto być miliarderem :rolleyes:

Nie musisz jej pisac. Juz dawno nakrecilem o tym film. Tutaj masz odpowiedz:

Edited by Alexis

Just now, prawnik said:

czy wieczny stan przedzawałowy po czym pewny zawał/wylew w młodym wieku od zaświrowania na punkcie kasy. 

to by było dobre, ale tacy ludzie jak ten o pseudonimie domeniacz ma już jakieś psychiczne problemy, a z tego co wiemy nie jest milionerem nawet.

Guest
This topic is now closed to further replies.