Jump to content
mmarco

aglomeracje.pl

Recommended Posts

1. http://aglomeracja.pl/ jest aktualnie przekierowaniem na jakas strone

2. aglomeracje, to domena generyczna ale w liczbie mnogiej, takie z reguly sa mniej uzywane w potocznym jezyku, wiec i domena mniej uzyteczna i mniej wartosiowa

3.w wynikach google 3 razy mniej uzyto liczbe mnoga

4. w google trends uzyto 6 razy mniej liczby mnogiej

5. finalnie decyduje klient, ktorym bedzie raczej ktos z instytutow statystycznych lub osoba prowadzaca badania na jakies komercyjne zapotrzebowanie, a nawet specjalista, ktory sie tylko tym zajmuje, ewentualnie jakies oprogramowanie dzialajace jako SaaS

 

Potencjal sprzedazy jest na granicy bledu statystycznego i szczescia oraz ewentualnie pracy jaka wlozysz w promocje, ale niekoniecznie ktos musi to docenic i kupic.

Potencjalnie przy pozytywnym zainteresowaniu nie mozna wykluczyc mozliwosci na poziomie XXX, ale na codzien inwestor domenowy nie potrzebuje takiej domeny, bo rynek jest zbyt maly, domeny generyczne musza odpowiadac tez rynkowym/biznesowym potrzebom.

W spoleczenstwie sa szalency, mozesz tez liczyc na pomylke, to takze jakis potencjal sprzedazy.

 

 

 

Edited by Czyzis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Najnowsze posty na forum

  • Jasne, z drugiej strony ciekawe jak byłby wyliczany ten abonament "na zawsze". AM to rozwiązało w ten sposób, że kupujący opłaca przedłużenie. Równie dobrze, a może i nawet lepiej można by zrobić tak, że wypłacana kwota czynszu jest raz w roku pomniejszana o koszt odnowienia.   Co masz na myśli pisząc, że można przedłużyć na kolejny okres? Jednostronnie przez klienta na wcześniejszych zasadach? Chodzi o to, żeby klient miał pewność, że cena się nie zmieni (co najwyżej o inflację), a jednocześnie będzie mógł dzierżawić domenę tak długo, jak będzie chciał.
  • bw*pl   Domena zarejestrowana w 2000 roku, opcję mam od 2013 (odnawiana).   Rzadko mi się opcje realizują, tym bardziej cieszy :-)   DD
  • kredytchwilowka.pl   kredytchwilowka.pl   Aukcja bez ceny minimalnej!   CZAS ZAKOŃCZENIA: 5.03.2020r.   https://www.aftermarket.pl/aukcja/2487158/?_track=5b8ad93808b924d668d29f293f535b72
  • W AM można ustawić dzierżawę na czas nieokreślony. Do tego jest jeszcze kilka szczegółowych opcji, ale kwoty nie da się waloryzować. Trzeba wypowiedzieć i zrobić od nowa.
  • Może być tak, że zmiana abonenta jest w tym okresie zablokowana. Tak jest przy domenach globalnych gdy są zablokowana po niepotwierdzeniu maila. No i przy domenach .pl w statusie clientHold też.
  • Nie ma takiej możliwości, ponieważ NASK nie umożliwia opłacenia domeny "na zawsze". Natomiast dzierżawę można jeszcze przed zakończeniem przedłużyć na kolejny okres.
  • AM już nie oferuje takiego pośrednictwa? Kiedyś mieli takie rzeczy, zarejestrowałem tak przez nich domenę .sk (było wtedy jeszcze ograniczenie terytorialne). Inna sprawa, że domena po kilku miesiącach znikła z panelu, a AM co najwyżej zgodził się oddać kasę za rejestrację.
 • Oferty sprzedaży użytkowników

 • Member Statistics

  • Total Members
   18534
  • Most Online
   20372

  Newest Member
  Michal87
  Joined
×