Jump to content
FlashT

aptada - o co chodzi z zablokowaniem mu konta?

Recommended Posts

Ktoś coś kojarzy, co to się stanęło?

 

Użytkownik aptada z AfterMarket. Nagle jego nick jest przekreślony i jak się wchodzi na jego profil jest info, że:

 

Cytat

Administrator serwisu zablokował użytkownikowi możliwość licytacji.

 

I co z jego ofertami?

 

 

Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikt nic nie wie? To jest konto, które podczas całej swojej kariery opłaciło ponad 1000 wygranych aukcji. Czy AfterMarket dodał mnie na jakąś czarną listę i będzie teraz mi wszystko utrudniał, po tym jak moi prawnicy zanegowali ostatnią transakcję z powodu znalezionego błędu w ich skryptach? To poważna sprawa.

Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites

@lufthansa Twój post pozwala rozwiać pewne niejasności odnośnie przytoczonych 1,000 wygranych aukcji. Ale pewnie FlashT był wielbicielem tego użytkownika i wie że wygrał on tyleż aukcji. Mam wrażenie iż AM zaprzeczy tej nowince a FlashT może iść z torbami wraz ze swoimi "prawnikami"

 

Ponadto, nie rozumiem jak można na coś w kółko narzekać a wciąż z tego korzystać. Przecież FlashMarket.pl jest wciąż wolny :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe... 

 

image.png.cadfed99cc255a4265ae23719b69db5d.png

 

I o co w tym chodzi??

 

(PS Każdy może sobie wyszukać "aptada" w google i dostanie przedstawione powyżej wyniki, a ciebie koleś @Domeniacz nieźle już porąbało, nawet nie wiem czemu Twój post mi się wyświetlił, bo jesteś na mojej blackliście)

 

(PPS W sumie jest to dobrą podstawą, aby wznowić moją sprawę przeciwko AfterMarket, bo coś tu śmierdzi na odległość, jeszcze poczekam na ich oficjalną odpowiedź w tej sprawie, na wszelki wypadek też nagrałem filmik z ustawieniami mojego internetu i plikiem hosts, gdzie wyszukuję to na google, bo jeśli to rzeczywiście jest grubsza sprawa, to z pewnością będą próbowali to tuszować, a wszyscy chyba wiemy czym się stał ten serwis po przejęciu przez udziałowców. Byłbym też wdzięczny, żeby jak najwięcej uczciwych użytkowników forum weszło i wyszukało tę frazę, jako świadkowie. W razie czego mogę zaoferować przeniesienie domen do jednego z moich kont NASK, gdzie prowizja będzie 5%, sorry, ale 0% to nie przejdzie w urzędzie skarbowym, a też muszę utrzymać infrastrukturę, te konta nigdy nie powstały po to, żeby na klientach zarabiać (tylko w celu przechwytywania), NASK bierze 40 PLN za odnowienie domeny, 10 PLN za rejestrację (netto), jeśli ktoś jest chętny, to zapraszam na priv, bo ja osobiście już AfterMarket nie ufam; wychodzi 42 PLN za przedłużenie, 10 PLN, 50 groszy za rejestrację)

Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites

@FlashT przytoczony screen zmienia postać rzeczy i zmienia też szansę kto może iść z torbami :D Szczególnie gdyby okazało się iż nie ma potwierdzenia na owe 792 "opłacone" transakcje. Temat szczególnie zdolnych użytkowników do licytowania w 500 aukcjach jednocześnie był poruszany już wcześniej. Wybacz natomiast iż bacznie nie śledzę co dzieje się na AM

 

[DODANE]

 

Wybacz również mój pesymizm, jednak o ile szanse nieco się zmieniły, moim zdaniem wciąż nie masz większych niż 1% w pojedynku z Michałem. Ponadto gdyby okazało się iż wcześniej nie było żadnej sprawy, Twoje szanse gwałtownie maleją do 0.01 %

 

Więc może bezpieczniej dla Ciebie będzie przyznać iż coś Ci się pomyliło.

Jak kiedyś pomyliłeś @pb z @vul 

 

Taka "mała" pomyłka w pisowni a taka duża w klasie.
 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ze względu na to, że dostałem kilka komentarzy na temat mojej propozycji muszę jedną rzecz wyjaśnić... sorry, ale ja nie jestem zawodowym rejestratorem, który zarabia miliony, żeby móc sobie pozwolić na stawki poniżej tego, co płacę. Moja oferta wydaje mi się fair i nikogo nie trzymam żadnymi promocjami, czy umowami. Zawsze możecie przetransferować swoje domeny gdzieś indziej (zawsze - zgodnie z tym, jak działa NASK EPP, czyli jest okres w którym nie możecie tego zrobić, to jest  obecnie 5 dni, minimalny okres pomiędzy transferami do innych rejestratorów).

 

Odsyłam też do oficjalnego cennika partnerów:

https://www.dns.pl/cennik_dla_rejestratorow

 

Nie mam zamiaru ani nikogo tutaj oszukiwać, ani przekonywać. Jak się Wam kalkuluje, to dajcie znać. Dogadamy się.

 

Edit: *uzupełnienie informacji o TRANSFER_PERIOD*

Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 godzin temu, FlashT napisał:

...nagrałem filmik z ustawieniami mojego internetu...

 

@FlashT Idź na całość i zgraj sobie cały internet na pendrive :D 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×