Jump to content
Domeniacz

RWD czy AWD ?

RWD czy AWD  

2 members have voted

  1. 1. RWD vs AWD

    • Responsywny (RWD)
    • Adaptacyjny (AWD)


Recommended Posts

Jaki model obsługi wielu urządzeń preferujecie ?

Oczywiste jest iż RWD jest znacznie prostsze do wprowadzenia, natomiast AWD działa znacznie szybciej oraz znacznie lepiej jest dopasowane do danego urządzenia.

Ciekawi mnie Wasze zdanie.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale to głupie, że mam Cię na blackliście a nadal widzę niektóre Twoje wątki. Chyba trzeba napisać do supportu IPB.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@FlashT tylko znów nicków nie pomyl i nie zaśmiecaj wątku tylko wbijaj prosto na IPB

 

Natomiast jeśli potrafisz podać odpowiedź na pytanie i uzasadnić swoje zdanie będzie to dużo bardziej przydatne niż przechwalanie się Twoimi blacklistami, co jest domeną wyjątkowych słabeuszy. Albowiem facet z jajami nie potrzebuje nawet takiej opcji a tym bardziej pisania o niej w kółko.

 

Więc nie zwalaj na IPB swoich słabości i głupoty.

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj sobie spokój z prowokacjami. Wszyscy na tym forum uważają Cię za totalnego trolla. Zdziwiony, że nie masz żadnych odpowiedzi na ankietę? Radzę przemyśleć swoje zachowanie. A reszcie polecam zablokować tego użytkownika.

 

image.png.22dcadd39cd46b486ab5656fc0d8d113.png

Edited by FlashT
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ty vul i Kangur to "wszyscy" ? :D Przestań żartować.

 

Musisz zrozumieć FlashT iż tylko kompletny głupiec może posłuchać kogoś takiego jak TY. Wczoraj odgrażałeś się AM i namawiałeś wszystkich aby się przenieśli do Ciebie. Tylko co mógłbyś im zaoferować ? Zmianę delegacji domeny przez PW na forum di.pl ? Ponadto zgodnie z regulaminem NASK musisz mieć cennik i regulamin ZANIM udostępnisz usługę. Czytałeś wogóle co podpisujesz ? Czy też jak typowy Janusz Biznesu podpisałeś umowę nie czytając jej ?

 

Z tego co widzę dzisiaj grzecznie prosiłeś o zamknięcie wątku gdzie napisałeś iż AM "śmierdzi". Pomimo iż użytkownik został odblokowany nie zmieniła się ilość aukcjii którą wygrał, ale tego już nie raczyłeś zauważyć w strachu. Albowiem wyjaśniłem Ci iż Michał by zdeptał Ciebie i Twoich śmiesznych prawników jak stonkę ziemniaczaną. Pewnie wreszcie dotarło to do Ciebie. 

 

Rozumiem też Twojej rozgoryczenie, albowiem nie potrafisz nic złapać na rynku PL tłumacząc się wysokimi opłatami. Ani Przemkowi ani AM ani mnie one szczególnie nie przeszkadzają. 

 

Reasumując, jeśli chcesz robić z siebie idiotę to możesz śmiało kontynuować.

 

 

A wracając do RWD vs AWD

 

Pies ogrodnika nie wypełni ankiety to jasne i tego się spodziewałem i wogóle mnie to nie dziwi. Ponadto o AWD w Polsce mało kto słyszał albowiem wszyscy zachwalają RWD używane przez tych maluczkich. A jest też wiele osób które nie ma pojęcia czym to wogóle się różni. I pewnie te osoby chciałyby coś o tym przeczytać ale pierwsze co przeczytają to prymitywna wypowiedź FlashT "CHCWD".

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wciągniesz mnie w swoje gierki :) Powodzenia w trollowaniu innych.

PS. Nadal zero wyników sondy? Ogarnij się.

Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites

@FlashT Jak użytkownicy zobaczyli Twoją mega prymitywną wypowiedź to zwątpili. Więc jako typowy pies ogrodnika spełniłeś swoje zadanie. Mimo wszystko będziesz miał okazję zobaczyć AWD w akcji. Szkoda tylko iż w bardzo ograniczonym zakresie, albowiem nie będziesz miał szansy na pełen dostęp jak klienci z górnej półki ;)

 

A teraz sio

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@FlashT Mówisz o swoim trollowaniu ?

 

Dnia 5.02.2020 o 22:35, FlashT napisał:

CHCWD

 

Tym razem otrzymujesz czerwoną kartkę

 

I tym samym oddalasz się w kotlinę zapomnianych gdzie oczekuje Cię już Alexis.

Albowiem nie możesz sobie sam ze sobą poradzić więc muszę Ci w tym pomóc.

To by było na tyle.

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites

@FlashT dalej sie przepychasz z tym trolem? Po co? Nie widzisz, ze facet poprostu troluje dla zabicia czasu? Wrzuc go poprostu na liste ignorowanych jak wszyscy i facetowi pozostanie nie tylko glosowanie na swoje wlasne ankiety, ale tez rozmawianie ze swoimi fakowymi kontami, jak to juz czynil w innych watkach.

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, Alexis napisał:

@FlashT dalej sie przepychasz z tym trolem? Po co? Nie widzisz, ze facet poprostu troluje dla zabicia czasu?

 

Ja już na szczęście spadłem w dolinę zapomnienia. Ufff.... kolo serio serio jest psychiczny. Trochę zaczyna mi być jego żal. Nie wiem, czy zauważyłeś, ale PB też już się oberwało, bo się z nim nie zgodził. A tak go uwielbiał... Cóż... Różni ludzie są na świecie i niektórzy mają poważne problemy. Może to ten przypadek, ale ja już w tym udziału brać nie będę.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, FlashT said:

 

Ja już na szczęście spadłem w dolinę zapomnienia. Ufff.... kolo serio serio jest psychiczny. Trochę zaczyna mi być jego żal. Nie wiem, czy zauważyłeś, ale PB też już się oberwało, bo się z nim nie zgodził. A tak go uwielbiał... Cóż... Różni ludzie są na świecie i niektórzy mają poważne problemy. Może to ten przypadek, ale ja już w tym udziału brać nie będę.

 

Dokladnie to przewidzialem pare dni temu i Ci to probowalem uzmyslowic, tlumaczac ze nie warto wogole podejmowac jego zaczepek... facet ewidentnie cierpi na paranoje w polaczeniu z efektem krugera-dunninga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej ja też Ci to tłumaczyłem :) Tylko, że ja już dawno go zablokowałem i tylko sobie komentuję bez emocji. A Ty jednak w to wszedłeś, co było słabe. Bardzo widoczne, że Ci bardzo zależy na wygraniu z trollem. A mi to tam zwisa. Nie potrzebuję niczyjej aprobaty. Sorry za dosłowność i w ogóle.

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minutes ago, FlashT said:

Ej ja też Ci to tłumaczyłem :) Tylko, że ja już dawno go zablokowałem i tylko sobie komentuję bez emocji. A Ty jednak w to wszedłeś, co było słabe. Bardzo widoczne, że Ci bardzo zależy na wygraniu z trollem. A mi to tam zwisa. Nie potrzebuję niczyjej aprobaty. Sorry za dosłowność i w ogóle.

 

Nie do konca. Jeden z moich asystentow za bardzo wzial sobie jego wypowiedzi do serca, niestety i zaczal nieopacznie karmic trola. Nie moge przeciez kazdemu patrzec na rece.

Edited by Alexis
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 minut temu, FlashT napisał:

Nie wiem, czy zauważyłeś, ale PB też już się oberwało, bo się z nim nie zgodził.

 

Co to za obgadywanie? :P Ja nawet nie zauważyłem, że mi się gdzieś oberwało, ale trudno, widocznie za blisko stałem. ;-)

 

Natomiast teraz to Wy zarzucacie komuś głosowanie we własnej ankiecie bez sprawdzenia faktów - ankieta jest publiczna i widać kto głosował, trzeba kliknąć na ludzika po prawej. ;-)

  • Like 1
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przemek, widać niektórzy po 12 latach na forum tego nie wiedzą iż można sprawdzić to i owo.

Przewidziałem taką sytuację i zaznaczyłem aby widać było kto głosował i tym samym obie papużki nierozłączki zrobiły z siebie kompletnych idiotów, a właściwie tylko po raz kolejny rozwiały wszelkie wątpliwości ;)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah ok :) Nikogo nie obgaduję PB, znasz mnie przecież. Staram się być obiektywny. Nie chcę tutaj cytować gdzie Ci się oberwało, bo nie mam zamiaru się w to mieszać.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 hours ago, pb said:

Natomiast teraz to Wy zarzucacie komuś głosowanie we własnej ankiecie bez sprawdzenia faktów

 

Kto to jest WY? Chyba nie widzisz podwojnie? Gdzies komus zarzucam glosowanie we wlasnej ankiecie? Gdzie? Wypraszam sobie takie pomowienia! Ja jedynie stwierdzilem fakt, ze pieniacz Domeniacz zakladal tutaj na forum fakowe konta i rozmawial sam ze soba na nich. Dwa jego fakeowe konta zostaly juz usuniete, byc moze wiecej o ktorych nie wiem. Ale o dwoch wiem. I ze niedlugo pozostanie mu poza gadaniem ze soba na fakowych kontach (co juz tutaj na forum robil), takze glosowanie na wlasnych ankietach.

 

Nie mam zamiaru sprawdzac kto glosuje w ankietach Domeniacza, bo mnie to nie obchodzi i nie obchodza mnie ani jego ankiety ani jego opinie.

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 minut temu, Alexis napisał:

Kto to jest WY? Chyba nie widzisz podwojnie? Gdzies komus zarzucam glosowanie we wlasnej ankiecie? Gdzie? Wypraszam sobie takie pomowienia!

 

Ja to odebrałem jako podpięcie się pod zarzut postawiony przez FlashT: "facetowi pozostanie nie tylko glosowanie na swoje wlasne ankiety". Dlatego napisałem "Wy".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tam już się przyznałem do błędu i nie będę drążył tematu. Tak, nie spojrzałem na to, kto zagłosował. Mea culpa. Zdania na temat tej osoby jednak nie zmieniam :)

Edited by FlashT
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×