Jump to content
lcr

Gry-Mobilne.pl

Recommended Posts

Dział wyceny nigdy nie odpowie Ci wprost na temat wartości domeny, no chyba, że to totalna ninja.

 

Zastanów się nad:

 

1. Jakie zastosowanie komercyjne może mieć ta domena?

2. Jakie są koszta wdrożenia takiego zastosowania.

3. Jaka jest konkurencja?

4. W sumie podsumowująca pozostałe: jak zarobić na tej domenie?

 

Jak masz dużo pomysłów, które przynoszą rzeczywiste $$$, to domena jest coś warta. Jeśli nie, to możesz liczyć na KK, że może ma lepsze pomysły od Ciebie.

 

No i to generalnie zasada wyceniania domen moim zdaniem. Może coś pominąłem, to niech ktoś tam coś doda.

 

Edit: To nie dotyczy wszystkich domen, niektóre mają wartość samą w sobie, ale nie ta.

Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Generalnie kierowałem się tym, że rynek gier mobilnych w Polsce (i na całym świecie) z każdym rokiem się powiększa. Gdy patrzę na statystyki jednej z moich stron w Google Analytics, to widzę, że zdecydowanie najwięcej wejść mam z telefonów. Oprócz tego na domenie Gry-Online.pl stoi poważny serwis. Pamiętam te czasy masowo tworzonych stron i stronek dotyczących gier MMORPG. Myślę, że podobny los czeka branżę gier na smartfony.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie nie pytaj, ja ...

 

image.png.72ebd56e2983e7b445513cd861bedaca.png

 

Ale takie globalne wskazówki dałem. Domena w sumie chyba spoko, ale kokosów ni będzie. Nie chcę tutaj tworzyć jakiejś konkurencji w zapytaniu cenowym, ale gamezone wydaje mi się bardziej trafione.

 

Edit: Pamiętaj, że to zawsze jest jednak osobista opinia. Można mieć duże doświadczenie na rynku, ale to się tak szybko zmienia, jeśli chodzi o trendy, że ciężko jest rzetelnie odpowiedzieć xxxxxxxxxx PLN. Ja widzę, że jesteś nową osobą na forum, dlatego specjalnie staram się otworzyć oczy na to, jak to działa.

Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazwa bardzo fajna :) Jedyne do czego mogę się doczepić, to ten myślnik [ale rozumiem, że bez jest zajęte].

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jeszcze tak trochę odgrzebię, bo coś zauważyłem... gry-online.pl raczej się teraz już promują pod szyldem gryonline.pl, bez myślnika. 

 

image.png.0dc626acbd01a63fa42e77a6c6d6ae30.png

 

image.png.21e5f81779626ea37b0d6d74704607f9.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×