Jump to content
leonsas

offshop.eu

Recommended Posts

offshop.eu

 

Mam parę domen.
Chciałbym sprzedać.
Czy ktoś pomoże to wycenić?

 

offshop.eu
offmoda.eu
dziecialia.pl
oponalia.pl
szukalia.pl
zdrowe.menu
moje.menu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podbijam.
Forumowicze, naprawdę chętnie poznam Wasze opinie.
Jeśli do nie wszystkich, to do poszczególnych.

 

Z góry dziękuję.

Edited by leonsas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma co wyceniac. Jeśli pojawi sie Kupiec i złoży ofertę to zaakceptuj ją od razu.

 

Zdrowe.menu w miare ciekawa, dla jakiejś restauracji.

Ale tez nie zarejestrowalbym zadnej.

 

Lepiej poluj na domeny na aukcjach. Bo na takie rejestracje to jednak szkoda kasy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

moje.menu i zdrowe.menu - myślałem o konkurencji dla pysznego i pizzy (albo dla nich).
'zdrowe' do zamawiania - menu skojarzenie najprostsze z kartą, a 'moje' do interakcji z Klientami.

 

Dzięki za dotychczasowe opinie.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdrowe.menu, moje.menu to przyjemne domeny ale na własny projekt - np. catering, dietetyk.

 

Na konkurencję dla pyszne*pl nie licz, jest dużo innych, lepszych marketingowo domen w bardziej kojarzonych rozszerzeniach, a i dużo firm posiada już jakąś tam swoją, wyrobioną za granicą markę, patrz. glovo/ubereats. 

 

1 godzinę temu, leonsas napisał:

Rozumiem, że przy takim wyniku dla zdrowe.menu -  xxx, jak pisaliście wyżej jest do osiągnięcia?

 

xxx od firmy cateringowej, dietetyka itp. jest jak najbardziej do osiągnięcia. Rzecz w tym, że ludzie nie znają tego rozszerzenia i zapewne niewielu przy szukaniu nazwy będzie brało je pod uwagę. Zanim ktoś zainteresowany trafi na Twoją domenę mogą minąć lata, a przy tych stawkach przedłużania to cena xxx może nawet nie przebić progu. Oczywiście może być tak, że oferta pojawi się nawet za kilka dni, ale ogólnie w tym wypadku ryzyko jest nieadekwatne do potencjalnego zysku.

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×