Jump to content
Pahana

Parking

Recommended Posts

Google blokuje mi reklamy na dwóch domenach w Sedo. 

Dziś dostałem maila z propozycją przekazania domen dostawcom reklam drugiego poziomu.

O co chodzi?

O to, że widocznie zanotowano jakiś dziwny ruch ostatnio na tych domenach i Google odmówiło wyświetlań reklam tam. Dostawcy drugiego poziomu to inni dostawcy niż Google. Jeśli jesteś klientem premium na Google AdSense, to poproś o odblokowanie przez support. Odblokują w jakieś 24-48h. No chyba, że sam sobie nabijałeś clicki.

Edited by FlashT

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Najnowsze posty na forum

• A jesli to AM mialby zalozona opcje na wygasajaca domene, to: a) widzialbym w AM te domene jako z opcja, czy bez? b) moglbym to w jakis sposob rozpoznac w AM? Czy AM oferowalby tutaj jakas inna usluge, ktorej nie oferuje, gdy AM nie posiada opcji na wygasajaca domene? c) co dzieje sie z taka domena po wygasnieciu, jesli dodam ja do przechwycenia? Czy AM mi ja przekazuje, czy moze otwiera aukcje dla wszystkich ktorzy chcieli przechwycic, czy moze otwarta/publiczna aukcje dla wszystkich, a moze AM zachowuje domene dla siebie?
    • studioflat.eu   Sprzedam   https://www.aftermarket.pl/domena/studioflat.eu
    • Jeśli chodzi o pytanie 5 to wydaje mi się, że to nie aftermarket ma założoną opcje, tylko któryś z użytkowników aftermarket.
    • To, że statystyki odwiedzin domen "zaparkowanych" w AM są bardzo często zmanipulowane, wiem doskonale min. z tego powodu, ponieważ wielokrotnie te z nich, które spuściłem ze względu na znikomy traffic, gdy tylko trafiają na aukcję AM (np. jako przechwycone) generują nagle ruch, że ho ho. Czy znane są wam narzędzia pozwalające chociażby w przybliżonym stopniu na weryfikację realnego/wiarygodnego ruchu, domen będących na aukcji, wyświetlających statystyki AM ?
    • Nie wiem czy dobrze zrozumiałem Twoje wcześniejsze pytanie, jeżeli chciałeś wiedzieć czy Aftermarket pokazuje jako możliwe do przechwycenia tylko domeny, na które sam ma założoną opcję(i po jej realizacji takie domeny trafią na licytację) to odpowiedź brzmi - nie. Najprawdopodobniej jest to opcja kogoś innego.
    • Mozesz to rozwinac? Bo nie jestem pewien, czy rozumiem. O jakim podziale mowisz?
    • Nie ma podziału, zdecydowanie jest to raczej opcja kogoś innego niż AM.
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Member Statistics

• Total Members
      18595
    • Most Online
      20372

Newest Member
    PanArtur