Jump to content
amon

gold.com.pl

Recommended Posts

gold.com.pl

gold

 

gold.com.pl

 

Jak wyceniacie powyzsza domene? Zlotko jest teraz surowcem niezwykle pozadanym. Jestem ciekaw waszej opinii.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

.com.pl, ale krótka i praktycznie brak alternatywy w innych, rozsądnych końcówkach, podejrzewam że została sprzedana za ok. 5 tys. netto, ale mogło być też sporo więcej. Ostatnio sporo ofert więc wysoka cena mnie zupełnie nie zdziwi.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

w zeszłym roku sprzedałem podobną jakościowo domenę za 3k netto.

Więc obstawiam również w okolicy średnie x.xxx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja obstawiam 3 pudła powyżej :) Widziałem cenę KT ~800 PLN, jak już trwały negocjacje.
Jak się, że okaże że poszła za 200-300 PLN to sam bym ją za tyle odkupił.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Złoto idzie w górę więc i cena powinna iść, myślę że granice x.xxx niskiego poszło 

 

#zlote.com.pl :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro KT podczas negocjacji wynosiło 800PLN to cena raczej nie powali nas z nóg. Tylko nie piszcie teraz, że była warta średnie XXXX. Było brać za niskie XXX ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minut temu, smogwawelski napisał:

Skoro KT podczas negocjacji wynosiło 800PLN to cena raczej nie powali nas z nóg. Tylko nie piszcie teraz, że była warta średnie XXXX. Było brać za niskie XXX ;)

 

Ja nie piszę, że była warta średnie ale za tyle mogłaby się sprzedać. Z com.pl nie jest łatwo ale wciąż są ludzie dla których nie ma znaczenia czy to .pl czy com.pl

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 minut temu, zabaco napisał:

 

Ja nie piszę, że była warta średnie ale za tyle mogłaby się sprzedać. Z com.pl nie jest łatwo ale wciąż są ludzie dla których nie ma znaczenia czy to .pl czy com.pl

 

 

Zgadzam się. Sprzedaje domeny za drobne jednak w moim przypadku .com.pl sprzedawały się nawet za ceny wyższe niż .pl. Może kwestia dostępności lepszych nazw. Chodzi mi tylko o to, że pisanie sprzedającemu o tym, że puścił tanio już po sprzedaży nie jest w porządku ;) Po fakcie chętnych do tego jest cała masa a w temacie wycen nikt się nie wypowiada.

Edited by smogwawelski
  • Like 1
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×