Jump to content
julkaurar

Stacjonarny sklep z kawa z całego Świata - Kraków?

Recommended Posts

Cześć, może jest ktoś z Krakowa i uwielbia rożne smaki kawy. Od miesiąca mieszkam w Krakowie i szukam sprawdzonych miejsc na kupienie kawy - najlepiej stacjonarne z możliwością spróbowania. Może cis polecić?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 3.09.2020 o 18:29, FlashT napisał:

u mnie w kuchni jakaś stoi

 

Jakaś to mnie nie interesuje, nie pijam byle czego jak 70% Polaków. Szukam sprawdzonych miejsc i rodzajów

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 minut temu, julkaurar napisał:

 

Jakaś to mnie nie interesuje, nie pijam byle czego jak 70% Polaków. Szukam sprawdzonych miejsc i rodzajów

 

No nie wiem, czy to byle co... to ta wysrana przez cywety. Kopi Luwak. Kosztowała ponad tysiaka za 200g. Ale nawet nie próbowałem, dla mnie to obrzydliwe.

Share this post


Link to post
Share on other sites
37 minut temu, julkaurar napisał:

nie pijam byle czego jak 70% Polaków.

 

źródło?

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Julka - bez urazy. Ale jeśli ktoś pojawia się nagle na forum o domenach i prosi o polecenie jakiegoś sklepu z kawą, to moja intuicja mi podpowiada, że albo ta sama osoba, albo ktoś inny, równie niespodziewany jak Ty, sklep nam taki poleci. Czy tego chcemy, czy nie :)  Tutaj rozsądna podpowiedź zabrzmi: może na kawa.pl zerknij . są z Krakowa :)

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Typisch di.pl !

Swoimi nieprzemyślanymi, agresywnymi komentarzami doprowadziliście do tego, że Julka już nigdy więcej tutaj nie zaglądnie.

Najbardziej dziwię się Kangurowi, jak widać przygoda z Iloną niczego go nie nauczyła:P.

  • Thanks 1
  • Haha 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, keyword napisał:

Najbardziej dziwię się Kangurowi, jak widać przygoda z Iloną niczego go nie nauczyła:P.


A co to za przygoda z tą Iloną?  Bij-zabij, nie pamiętam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 minut temu, keyword napisał:

 


To udało mi się przed chwilą znaleźć. Ale póki co to tylko Twoja sugestia, a nie moja przygoda, której nadal sobie nie przypominam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, keyword napisał:

;)


Oj Theo :)
To zwykła uprzejmość, a nie podryw ;)
Nie nazywajmy tego podrywem, bo jeszcze młodsi w to uwierzą i poczują zakłopotanie, gdy nie będzie odzewu ;)

Wróćmy może jednak do kwestii kawy z Krakowa ;)
Znasz lepszy adres niż zaproponowałem Julce?
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×