Jump to content
Sign in to follow this  
rok1978

Platnosci kilku domen w dropped

Recommended Posts

Mam pewien problem z platnosciami w dropped.

 

Mam do oplacenia 3 domeny. Stan mojego konta wynosi -100zl. Zaznaczam domene, na ktora mam najmniej czasu na oplacenie i klikam oplac ---> place mtransferem 30zl. Wracam do konta w dropped - jego stan przedstawia sie jako -70zl. Niestety mimo ze minely 3h domena wciaz nie jest zarejestrowana.

 

Czy to normalne? Wczesniej nie przypominam sobie zebym mial podobny problem nawet jesli mialem do oplacenia kilka domen. Szkoda byloby domeny bo mam jeszcze tylko 2h na jej oplacenie. A moze powienienem zawiesic pozostale domeny zeby oplacic ta jedna?

 

Bardzo prosze o pomoc. Moze mieliscie podobna sytuacje?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A moze powienienem zawiesic pozostale domeny zeby oplacic ta jedna?

Zrób dokładnie tak jak napisałeś :)

Edited by necik

Share this post


Link to post
Share on other sites

no ja też mam kłopot z platnościami.

Mam do opłacenia kilkanaście domen i trochę pieniędzy zeszło mi już z konta do tej pory nie mam zasilonego konta na dropped. :) a niedługo mijają terminy opłacenia

Co ciekawe płacę przez Dotpay'a więc nie bardzo rozumiem skąd te opóźnienia. :)

Edited by Heden

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam do oplacenia 3 domeny. Stan mojego konta wynosi -100zl. Zaznaczam domene, na ktora mam najmniej czasu na oplacenie i klikam oplac ---> place mtransferem 30zl. Wracam do konta w dropped - jego stan przedstawia sie jako -70zl. Niestety mimo ze minely 3h domena wciaz nie jest zarejestrowana.

Masz 3 domeny po 30 PLN, a saldo -100 PLN. Czyli na to saldo składa się 90 PLN za domeny i 10 PLN za opłaty karne. Opłaty karne musisz zwrócić najpierw. Czyli musisz wpłacić 40 PLN (10 PLN za opłaty i 30 PLN za pierwsza domenę).

 

Mam do opłacenia kilkanaście domen i trochę pieniędzy zeszło mi już z konta do tej pory nie mam zasilonego konta na dropped. :) a niedługo mijają terminy opłacenia

Być może bank Millenium nie działa w długi weekend. Przedłużyłem termin płatności za domeny do poniedziałku, jeslipieniądze nie przyjdą do poniedziałku, proszę o kontakt.

Edited by Dropped.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Masz 3 domeny po 30 PLN, a saldo -100 PLN. Czyli na to saldo składa się 90 PLN za domeny i 10 PLN za opłaty karne. Opłaty karne musisz zwrócić najpierw. Czyli musisz wpłacić 40 PLN (10 PLN za opłaty i 30 PLN za pierwsza domenę).

 

tak rzeczywiscie bylo - dzieki za wyjasnienia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×