Jump to content
ams

MapaDomen.pl - nowa strona

Recommended Posts

pewnie tylko VIP-y :)

No to do nich należę. :)

Dzięki za miły prezent, prawie walentynkowy. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo się zdziwiłem, ale pozytywnie :) Naprawdę fajny pomysł no i dodatkowa reklama. Szkoda tylko, że nie wpisuje się przy rejestracji rozmiaru... żartuję, nię będę wybrzydzał :) Będzie na przyszłość.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekaw jestem czy też dostałem koszulkę. :) Aktualnie mam jakieś awizo, jutro dopiero odbieram, bo w tygodniu nie miałem czasu, ale nie jestem pewien, czy to od mapadomen.pl, bo oczekuję też innej paczki - okazało się, że wygrałem jakiś konkurs za styczeń 2009 w domeny.pl :)

 

http://domeny.pl/page/pl/article145.html

 

Oby tylko nie wpis do KRD, bo wtedy to chyba wolałbym jednak tę koszulkę od mapadomen.pl :)

 

Tomasz

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wszyscy klienci dostają ?;)

Ja też chce :)

Cieszę się, że pomysł się spodobał. Większość klientów powinna dostać. Klient=coś kupił ;)

a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

Nie wiem czy tak podziałałem czy moze to jednak pomyłka ale dzis dostałem paczke z koszulka za co oczywiscie bardzo dziekuje mimo iz na paczce były moje dane w liscie załączonym do srodka jest zatutułowana inna osoba (tj. Tomasz Załucki) ^_^

 

Pozdrawiam i dziekuje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

Nie wiem czy tak podziałałem czy moze to jednak pomyłka ale dzis dostałem paczke z koszulka za co oczywiscie bardzo dziekuje mimo iz na paczce były moje dane w liscie załączonym do srodka jest zatutułowana inna osoba (tj. Tomasz Załucki) ^_^

 

Pozdrawiam i dziekuje ;)

 

czyi tomekpl z forum ;-) on pewno dostał koszulkę z listem skierowanym do Ciebie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

Nie wiem czy tak podziałałem czy moze to jednak pomyłka ale dzis dostałem paczke z koszulka za co oczywiscie bardzo dziekuje mimo iz na paczce były moje dane w liscie załączonym do srodka jest zatutułowana inna osoba (tj. Tomasz Załucki) ^_^

Pozdrawiam i dziekuje ;)

Sorry, byliście dwoma osobami, które na forum zapytały o koszulkę, a nie dostały, więc wysłałem adresując ręcznie, z błędem, przepraszam.

a.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A może by się tak przydało gdzieś przypominanie hasła?

Bo nigdzie takowej opcji nie widzą...

Już jest.

pozdrawiam

a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy w mapadomen wszystkie domeny są wystawiane na aukcje , czy tylko te gorsze, a własciciel sobie rejestruje dla siebie lepsze?

Prosze własciciela o odpowiedź.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy w mapadomen wszystkie domeny są wystawiane na aukcje , czy tylko te gorsze, a własciciel sobie rejestruje dla siebie lepsze?

Nie wszystkie domeny są automatycznie wystawiane na sprzedaż.

a.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mapa już nie przechwytuje domen?

Tak, aktualnie nie przechwytuje. Być może w ciągu kilku tygodni to się zmieni.

a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może zmienić model biznesowy, gdyż dotychczasowy się chyba nie sprawdził? Np. robiąc aukcje przed złapaniem i łapać tylko te najlepsze/najdroższe.

Edited by korneliusz.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

czemu pod adresem mapadomen.pl wyświetla się dropped.pl ? Zarejestrowałam się w mapadomen.pl (w dropped mam już dawno konto) dostałam maila z potwierdzeniem rejestracji dzis wchodzą a tam dropped? ???

Share this post


Link to post
Share on other sites
czemu pod adresem mapadomen.pl wyświetla się dropped.pl ? Zarejestrowałam się w mapadomen.pl (w dropped mam już dawno konto) dostałam maila z potwierdzeniem rejestracji dzis wchodzą a tam dropped? ???

 

Ustawione jest przekierowanie. A z jakiego powodu zapytaj właściciela serwisu mapadomen.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
A z jakiego powodu zapytaj właściciela serwisu mapadomen.pl

Na żartach się nie znacie ;) Poniżej jest link to właściwej strony.

a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×