Jump to content
ams

MapaDomen.pl - nowa strona

Recommended Posts

W azecie :)

 

Cheers boos! :P

Sami hurtownicy na di jesli chodzi o typosy hehehe :P

Edited by cabona

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na przekór powiem, że narzędzie jest złe, bo udostępnia publicznie o wiele za wiele informacji, stwarza pole do znacznych nadużyć, a nade wszystko możesz podpaść za skopiowanie (odtworzenie) i upublicznienie znacznej części bazy danych bez zezwolenia (teoretyzuję, ale widzę taką możliwość).

 

PS. Brakuje mi (jako rejestratorowi) 278 domen na tej liście. :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na przekór powiem, że narzędzie jest złe, bo udostępnia publicznie o wiele za wiele informacji, stwarza pole do znacznych nadużyć, a nade wszystko możesz podpaść za skopiowanie (odtworzenie) i upublicznienie znacznej części bazy danych bez zezwolenia (teoretyzuję, ale widzę taką możliwość).

 

pb nie poznaje Cie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na przekór powiem, że narzędzie jest złe, bo udostępnia publicznie o wiele za wiele informacji, stwarza pole do znacznych nadużyć, a nade wszystko możesz podpaść za skopiowanie (odtworzenie) i upublicznienie znacznej części bazy danych bez zezwolenia (teoretyzuję, ale widzę taką możliwość).

 

Ludzie przeglądajcie szybko zanim ams skasuje stronę :P a jak skasuje to ani mru mru. Ci którzy wiedzą - nie powiedzą :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ludzie przeglądajcie szybko zanim ams skasuje stronę :) a jak skasuje to ani mru mru. Ci którzy wiedzą - nie powiedzą :P

 

Nawet jesli skasuje :P

I tak bede rejestratorem niedlugo :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nawet jesli skasuje :P

I tak bede rejestratorem niedlugo :)

 

A co ma bycie rejestratorem do możliwości stworzenia takiej strony ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nawet jesli skasuje :P

I tak bede rejestratorem niedlugo :)

 

W takim razie muszę to wyjaśnić, jeśli się łapie, to bardzo mi przykro.

 

Bycie rejestratorem nie ma nic do tego, przecież whois na porcie 43 jest aktualnie dostępny.

 

a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ams

Mam taka propozycje. Może udostępniłbyś stronę zainteresowanym osobom np. po zalogowaniu, tak aby niektórym nie przeszkadzał nadmiar wiadomości...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
@ams

Mam taka propozycje. Może udostępniłbyś stronę zainteresowanym osobom np. po zalogowaniu, tak aby niektórym nie przeszkadzał nadmiar wiadomości...:)

 

"Serwis spo�eczno�ciowy, rejestracja tylko za zaproszeniem :P" heh.. ciekawe kto dostanie te zaproszenia?

Share this post


Link to post
Share on other sites
W takim razie muszę to wyjaśnić, jeśli się łapie, to bardzo mi przykro.

 

Bycie rejestratorem nie ma nic do tego, przecież whois na porcie 43 jest aktualnie dostępny.

 

a.

 

Mnie interesuje tylko i wylacznie sortowanie wg id abonenta.

Tworzenie takiej listy nabierzaco bez dostepu do EPP przy wylaczonym porcie 43 bylo nie mozliwe, z reszta teraz bez kilku puli ip tez moge sobie pomarzyc ... racja? :>

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mnie interesuje tylko i wylacznie sortowanie wg id abonenta.

Tworzenie takiej listy nabierzaco bez dostepu do EPP przy wylaczonym porcie 43 bylo nie mozliwe, z reszta teraz bez kilku puli ip tez moge sobie pomarzyc ... racja? :>

 

Jak chcesz mam program, który Ci będzie tworzył taką listę na bieżąco :) Bez dostępu do EPP i bez puli ip.

Edited by scav

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tworzenie takiej listy nabierzaco bez dostepu do EPP przy wylaczonym porcie 43 bylo nie mozliwe, z reszta teraz bez kilku puli ip tez moge sobie pomarzyc ... racja? :>

 

Przez EPP nie uzyskasz informacji o domenach które nie są Twoje ani nie masz autoryzacji (authinfo).

 

a.

Share this post


Link to post
Share on other sites
"Serwis społecznościowy, rejestracja tylko za zaproszeniem :P" heh.. ciekawe kto dostanie te zaproszenia?

Dokładnie. Mam nadzieję, że nie dojdzie do realizacji tego pomysłu. Jeśli już - to dostęp powinien być dla wszystkich, a nie dla wybrańców, określonej grupy, która już pomimo dużej wiedzy odskoczyłaby jeszcze bardziej od początkujacych użytkowników. Panowie, dajcie nam, nowym szansę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×