Jump to content
ams

MapaDomen.pl - nowa strona

Recommended Posts

po co admin musi zatwierdzac konta? nie mozna poprzez meila? ;-/ bedzie szybciej...

 

Wszystkie konta założone przed 14:15 są już aktywne, nawet jeśli jeszcze nie dostałeś maila z potwierdzeniem.

 

a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Działa!

 

Ciężko będzie cichaczem kupić domenę, co pewnie cieszy właścicieli serwisu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Straszne śmieci na tych aukcjach... automat bierze co leci jak widzę przez co trzeba poświęcić dużo czasu aby to przeglądnąć - to niestety bardzo duży minus.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Straszne śmieci na tych aukcjach... automat bierze co leci jak widzę przez co trzeba poświęcić dużo czasu aby to przeglądnąć - to niestety bardzo duży minus.

 

Wystarczy obserwować aukcje z ofertami raz na dobę (sortując po ofertach). Automatyczne wydłużanie aukcji powoduje, że nie powinno się niczego przegapić.

 

a.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przydałaby sie wyszukiwarka domen na stronie.

 

Czy taka jak teraz może być?

 

a.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy taka jak teraz może być?

 

a.

Raczej do poprawy. Wpisałem pierwsze z brzegu słowo "tax" i dostałem info: "Nie znaleziono aukcji domeny tax.pl". mimo że na pierwszym miejscu jest aukcja domeny taxportal.pl

Edited by necik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Albo żle zrozumiałem albo faktury będą wystawiane przez amerykańską firmę?

Jeśli tak co nagle się takiego zmieniło, że jak przychodzi do sprzedaży domen to sprzedawcą jest firma amerykańska?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale marudzicie - nie chcecie korzystać, to nie korzystajcie z serwisu - inni będą mogli kupić taniej :D Mnie się podoba, że powstał kolejny serwis aukcyjny z domenami. Gratulacje dla ams :D

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale burdel z tymi domenami. Tak być nie może! Odechciewa się szukać.

Trochę przesadzasz :D

Chyba łatwiej przebijać się tylko przez domeny które faktycznie są do kupienia niż wszystkie mogące spaść na Dropped?

 

Co do nawigacji, prostoty, IDNów, i panelu - prace trwają.

 

Tu jest lista łatwa do kopiowania (generowana online). Jeśli ktoś chce mogę udostępniać tekst posortowany dowolnie, jak komu wygodniej.

http://mapadomen.pl/aukcje.txt

 

a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie przejmuj się. Nie wiem czemu jest nieczytelna. Może jest za duża? Chociaż teraz jak licytuje parę osób jest lepiej, bo nie trzeba przeglądać wszystkiego.

Edited by sylyx.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobrze, że jest kolejny serwis, przydałoby się sortowanie z>a, jest a>z oraz możliwość sortowania po 2 kolumnach, np. liczba ofert + data zakończenia, niezbędna jest też konkretna wyszukiwarka

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale burdel z tymi domenami. Tak być nie może! Odechciewa się szukać.

 

 

ogolnie obsluga strona kiepska, idn zakodowane a czasami nie wiadomo co to za domena...

 

 

Nie mam w oczach dekodera i wolałbym nie domyślać się co do za domena xn--siownia-ojb.pl :D

 

 

Ogólnie do bani. Proszę nie licytować ;)

 

Kurde większość potrafi tylko narzekać :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie mam w oczach dekodera i wolałbym nie domyślać się co do za domena xn--siownia-ojb.pl ;)

Mój mózg na szczęście już od dawna potrafi rozkodować IDNa w postaci xn-- :D Taka ewolucja domenowa :D

 

@ Heden - masz rację, domenowym marudom mówimy zdecydowanie NIE! ;)

 

Pierwsze zakończone z oferta aukcje domen na MapaDomen.pl:

 

taxportal.pl - 20 PLN

hazeta.pl - 200 PLN

kredytexpert.pl - 30 PLN

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
idn zakodowane a czasami nie wiadomo co to za domena...

 

Wyświetlanie IDN zrobione. Pojawiły się też nowe domeny i myślę, że codzienie wieczorem będzie pojawiać się nowa porcja z danego dnia.

 

Standardowe DNSy kierują na SEDO, zmienić aktualnie można tylko mailem, wkrótce pojawi się zakładka 'default DNS'.

 

pozdrawiam

a.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chodzi zapewne o podatki.

 

Muszę przyznać, że nie tylko. Jak dla mnie ważniejsze jest, że nie dzwonią teraz ludzie z pytaniem dlaczego ICH domena jest teraz u mnie i jak śmiałem im ją zabrać. Teraz jako rejestrator mówię, że domenę zarezerwowała firma z USA, i mogę im przekazać kontakt :)

 

a.

Edited by ams

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przydałaby się możliwość dodawania aukcji do obserwowanych. Poza tym wyświetlanie aukcji z co najmniej 1 ofertą + sortowanie wg czasu zakończenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Poza tym wyświetlanie aukcji z co najmniej 1 ofertą + sortowanie wg czasu zakończenia.

 

te dwie rzeczy to akurat chyba sa :) klikasz w ofert albo data zakonczenia :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×