Jump to content
ams

MapaDomen.pl - nowa strona

Recommended Posts

te dwie rzeczy to akurat chyba sa :) klikasz w ofert albo data zakonczenia :D

 

Ale ja bym chciał, żeby było jednocześnie - TYLKO domeny z ofertami posortowane po czasie zakończenia. Teraz jest albo po liczbie ofert ALBO po czasie zakończenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale ja bym chciał, żeby było jednocześnie - TYLKO domeny z ofertami posortowane po czasie zakończenia. Teraz jest albo po liczbie ofert ALBO po czasie zakończenia.

 

Będzie wkrótce. Dziękuję i pozdrawiam

a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak cicho w tym wątku a na mapadomen.pl padają całkiem ciekawe sprzedaże, które warto odnotować :rolleyes:

 

spektrum.pl 2910 PLN

siłownia.pl (IDN) 960 PLN

 

Cieszy fakt, że IDNy kupują również osoby, które nie lubią IDNów :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przegapiłem tą aukcję. Dobra cena.

No ja też można powiedzieć, że ją przegapiłem - w pewnym sensie :rolleyes: Też uważam, że to bardzo okazyjna cena za tę domenę.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cieszy fakt, że IDNy kupują również osoby, które nie lubią IDNów :rolleyes:

 

DD

 

Gra pozorow :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adres już skądś znam ;)

Mam wrażenie, że AMSNET i DOMALA to 2 kolejne partnerstwa dropped, kiedyś dropped.pl pisał o tym, że nie przestanie na pięciu partnerstwach i to może właśnie one - to tylko luźna myśl :)

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dokładnie - te przelewy są tak męczące, że wręcz odstraszają.

Jeśli przelewy są dla Was męczące, to chyba znaczy, że wysyłacie je na poczcie :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co obecnie dzieje się z serwisem mapadomen.pl ?

Serwer "odbija maile" a za kilka dni wygasa rezerwacja domeny wygranej na aukcji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co obecnie dzieje się z serwisem mapadomen.pl ?

Serwer "odbija maile" a za kilka dni wygasa rezerwacja domeny wygranej na aukcji.

Odbijał maile już wcześniej. Pisz szybko na PW do ams.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co obecnie dzieje się z serwisem mapadomen.pl ?

Serwer "odbija maile" a za kilka dni wygasa rezerwacja domeny wygranej na aukcji.

 

Witaj,

 

Faktycznie adres aukcje () mapadomen.pl odbijał, w sposób niezamierzony. Natomiast adres podany na stronie kontakt cały czas działał i proszę o kontakt pod tym adresem.

 

A co do domen, to zostały zarejestrowane w ciągu mniej niż 24h od dotarcia przelewu. Pracuję nad tym aby ten czas jeszcze skrócić.

 

pozdrawiam

Andrzej

Share this post


Link to post
Share on other sites
Coś wyszukiwarka nie działa poprawnie. ida.org.pl nie wyświetla a spadła dziś.

 

Faktycznie. Poprawione.

 

pozdrawiam

a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodałem zakładkę 'Faktury' z pdfami do wydruku. Faktury wystawiają się ostatniego dnia miesiąca za domeny opłacone do tego dnia. Jeśli ktoś chce aby wystawiać częściej, proszę o maila. Jakby coś komuś nie działało, brakowało faktury/domeny proszę również o kontakt.

 

pozdrawiam

Andrzej

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dodałem zakładkę 'Faktury' z pdfami do wydruku. Faktury wystawiają się ostatniego dnia miesiąca za domeny opłacone do tego dnia. Jeśli ktoś chce aby wystawiać częściej, proszę o maila. Jakby coś komuś nie działało, brakowało faktury/domeny proszę również o kontakt.

 

pozdrawiam

Andrzej

 

Trochę za późno te faktury październikowe. Ja już zamknąłem miesiąc w poniedziałek.

Kiedy będzie panel do zarządzania domenami, czy da rade teraz przekierować, czy tylko zmiana dns'ow?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Trochę za późno te faktury październikowe. Ja już zamknąłem miesiąc w poniedziałek.

Przepraszam. Osoby, które napisały mailem, że chcą już fakturę dostawały po 2-3 dniach.

Kiedy będzie panel do zarządzania domenami, czy da rade teraz przekierować, czy tylko zmiana dns'ow?

Na razie tylko zmiana DNSów. Na pytanie o datę nie odpowiem, też chciałbym jak najszybciej, ale bezpieczeństwo Waszych domen jest tu najważniejsze więc mechanizm musi być dobrze przetestowany zanim go udostępnię publicznie. Sorry.

pozdrawiam

Andrzej

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawi mnie jedna sprawa, Domala i Michau mają ten sam adres korespondencyjny, 16192 Coastal Highway, Lewes.

 

Czyli Mapadomen i dropped w jednym stali domku ??

Edited by tomek17390

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawi mnie jedna sprawa, Domala i Michau mają ten sam adres korespondencyjny, 16192 Coastal Highway, Lewes.

 

Czyli Mapadomen i dropped w jednym stali domku ??

 

Po prostu wszystkie firmy krzaki firmy rejestrowane w stanie Delaware w celu uniknięcia płacenia polskich podatków mieszczą się w jednej kanciapie w suterenie biurowca przy Coastal Highway. ;-)

 

Nie tak dawno mówili w wiadomościach że jakiś facet w Łebie zameldował w swoim mieszkanku >100 Wietnamczyków – to trochę podobna sytuacja, bo fizycznie ani oni tam nie mieszkali, ani te firmy nie mają siedziby w Delaware. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po prostu wszystkie firmy krzaki firmy rejestrowane w stanie Delaware w celu uniknięcia płacenia polskich podatków mieszczą się w jednej kanciapie w suterenie biurowca przy Coastal Highway. ;-)

 

Nie tak dawno mówili w wiadomościach że jakiś facet w Łebie zameldował w swoim mieszkanku >100 Wietnamczyków – to trochę podobna sytuacja, bo fizycznie ani oni ta,m nie mieszkali, ani firmy nie mają siedziby w Delaware. ;-)

A amerycki telefon kto odbiera? ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×