Jump to content
ams

MapaDomen.pl - nowa strona

Recommended Posts

A amerycki telefon kto odbiera? ;-)

 

Na skype to i ja mam amerykansky numer w las vegas

 

Wszystko jasne. :rolleyes:

 

Polecam sprawdzić sobie ten adres firmowy w maps.google ;) ciekawe firmy tam się mieszczą.

Edited by tomek17390

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawi mnie jedna sprawa, Domala i Michau mają ten sam adres korespondencyjny, 16192 Coastal Highway, Lewes.

 

Czyli Mapadomen i dropped w jednym stali domku ??

Ano, wszyscy jakos nie wiedziec czemu zakladaja swoje firmy tam gdzie ja, jakby HBS bylo jedynym agentem rejestrowym w DE :rolleyes: (choc co prawda jest jednym z tanszych).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na skype to i ja mam amerykansky numer w las vegas

 

Wszystko jasne. :rolleyes:

 

Polecam sprawdzić sobie ten adres firmowy w maps.google ;) ciekawe firmy tam się mieszczą.

 

przepraszam szukamy sensacji ??? czy o co wam chodzi ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak już część z Was zauważyła, dla MapyDomen pracuje i łapie dla Was domeny trzeci rejestrator :)

a.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak już część z Was zauważyła, dla MapyDomen pracuje i łapie dla Was domeny trzeci rejestrator :)

a.

Zauważyła, zauważyła :) Pytanie jak to się przedkłada na wyniki łapania? :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zauważyła, zauważyła ;) Pytanie jak to się przedkłada na wyniki łapania? :)

DD

Coś jednak licytujesz, więc nie jest tragicznie ;) Fakt, że bywało lepiej. Wkrótce to w ogóle może się skończyć bo Michau wyciąga powoli armatę z rękawa.

a.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Coś jednak licytujesz, więc nie jest tragicznie ;) Fakt, że bywało lepiej. Wkrótce to w ogóle może się skończyć bo Michau wyciąga powoli armatę z rękawa.

a.

przejmuje NASK ?? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Coś jednak licytujesz, więc nie jest tragicznie ;) Fakt, że bywało lepiej. Wkrótce to w ogóle może się skończyć bo Michau wyciąga powoli armatę z rękawa.

Dlatego właśnie spytałem czy masz jakieś statystyki, które wskazują, że nowi rejestratorzy pomagają w łapaniu :)

 

A co do Michaua, to skoro już zacząłeś to może powiedz co to za armata? ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nadchodzi Fifth Dropcatchers i Sixth Dropcatchers ;)

 

Strach się bać. ;)

 

Wartościowe, niezaopcjowane polskie domeny to pewnie będą niedługo wszystkie trafiały do dropped.pl, ale kiedyś mi się przyśniło, że dropped.pl łapał .eu tak jak realtime.at :)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też mi się to śniło, ale koszt założenia tylu kont w EURid ile ma realtime.at (ponad 40) byłby zbyt wysoki w porównaniu z zyskami z takiego przechwytywania :) Chociaż może kiedyś, kto wie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Panowie, nie ilość ale jakość się liczy ;-P

 

Podobno długość też nie ma znaczenia :)

 

 

 

 

 

 

#powiekszanie.eu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Podobno długość też nie ma znaczenia ;)

 

:)

 

Tak podobno pocieszają się ci, którym nawet "powiększanie.eu" by nie pomogło ;)

 

A co do jakości to jest w tym dużo prawdy. Zaczałem sie bawić w przechwytywanie hiszpańskich domen i zleciłem złapanie kilku adresów na poczatek. Mimo, że czołowy hiszpański przechwytywacz ma 9 firm, które dla niego łapią, to z 3 zamówionych domen, jedną sam zarejestrowałem z palca kiedy spadła co w przypadku dropped.pl raczej byłoby nie do pomyslenia. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tak swoją drogą to nie naparzajcie tak bo od rana nie mogę nawet whoisa sprawdzić :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na stronie głównej pojawiła się lista aukcji w których ktoś już licytuje oraz aukcje 'wyróżnione'. Domeny wybierane są ręcznie. Nie gwarantuję, że są tam wszystkie ciekawe, ani że nie ma nindż. To tylko częściowo ma ułatwić tym, którzy nie mają czasu przeglądać pełnej listy.

 

Listy domen usuniętych z NASK zostały przesunięte ze strony głównej na podstronę, jest link w menu.

 

a.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A tak swoją drogą to nie naparzajcie tak bo od rana nie mogę nawet whoisa sprawdzić :)

No przecież nie po WHOISie się naparzamy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dzis dostalem koszulke od mapydomen. Jeszcze jej nie widzialem, ale dzieki bardzo ams :)

Edited by rok1978

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×