Jump to content
DD

America.com - czy padnie nowy rekord?

Recommended Posts

No i po aukcji :P Z małym opóźnieniem, ale czas ogłosić oficjalne wyniki konkursu :P

 

Ostateczna cena osiągnięta za domenę america.com - $1,710,000 - cena minimalna nie została osiągnięta, dlatego domena nie została sprzedana.

 

Lista Zwycięzców:

 

3. miejsce: rocker - $3,800,000

levandowsky - Nagroda NIESPODZIANKA

 

2. miejsce: scav - $3,500,000

tmi (di.pl) - 3 x Domainers Magazine

 

1. miejsce: Luke4U - $3,405,000

Active24.pl - Oferta dla Klientów Hurtowych za 1 PLN netto

 

Wszystkim Zwycięzcom GRATULUJĘ rozwagi i rozsądnych typów :P

Po odbiór nagród zapraszam do poszczególnych Fundatorów nagród.

 

I jeszcze małe sprostowanie - zarówno pizza.com jak i israel.com nie zostały sprzedane. W przypadku pizza.com nie doszło ostatecznie do transakcji (zwycięzca nie opłacił aukcji). W przypadku israel.com informacje o sprzedaży domeny nie potwierdziły się - w Sieci pojawiło się już sporo sprostowań w tym temacie.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
pizza.com jak i israel.com nie zostały sprzedane

 

Tak jak podejrzewałem, zresztą nie tylko ja. Szkoda mi tylko dzieci właściciela pizza.com, zamiast bawić się w Disneylandzie, śledziły aukcję, teraz na pewno są bardzo rozczarowane... :-/

 

[edit] A może to Luke4U licytował pizza.com żeby wygrać zakład? :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites
(...)

 

I jeszcze małe sprostowanie - zarówno pizza.com jak i israel.com nie zostały sprzedane. W przypadku pizza.com nie doszło ostatecznie do transakcji (zwycięzca nie opłacił aukcji). W przypadku israel.com informacje o sprzedaży domeny nie potwierdziły się - w Sieci pojawiło się już sporo sprostowań w tym temacie.

 

DD

 

Czy takich licytujacych dosiegaja jakies konsekwencje?

Bo sytuacja wyglada tak:

Ktos chcial kupic pizza.com, jakis przyjmijmy oszust (lub podstawiona przez sprzedajacego osoba) winduje cene...

W swiat idzie info ze domena sprzedana itd a w sumie do niczego nie dochodzi. Wg mnie to jest nieuczciwe dla zdecydowanych klientow....

Edited by skuwiak

Share this post


Link to post
Share on other sites
[edit] A może to Luke4U

 

... a ja czekam i czekam na ten telefon od head hunter'a z firmy zajmujacej sie wycena domen :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czasem człowiek głupieje, czasem człowiek chce zgłupieć z wyceną, ba... czasem człowiek szaleje z wyceną.

Czy każdy z nas nie jest uwięziony we własnych sidłach; mentalnych, emocjonalnych?

Sidłach które podpowiadają mu że coś jest warte 100$, a coś jest warte 1000$ a innemu na odwrót?

Czy wyceny domen da się nauczyć? Moim zdaniem "nie".

Dla mnie wycena jest ekwilibrystyką pochodnych skojarzeń, które czasem zawodzą.

Ja pełnym szacunkiem pałam do wyceniających z Sedo i ND.

Jednak panowie i panie nie sztuką jest wyceniać domeny których nigdy nikt z Nas nie będzie miał (pizza) Na tym forum.

Sztuką jest wycenić domeny wchodzące na "market" w szczególności .pl, bo jeżeli mamy zamiar robić ludziom burdelik w głowach o kosmicznych com-ach, to sorry ale to jest chyba błąd.

Żadna aukcja nie wyszła, a balonik napompowany. Panowie może w końcu coś z .pl i nie z balonikiem tylko z realiami.

 

anglik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×