Jump to content

Recommended Posts

Rozmowa na czacie ciekawa, ale również nie do końca rozumiem co ma wspólnego z tym tematem. Nie rozumiem również dlaczego Michał został zbanowany. Zdążyłem przeczytać co wtedy napisał i nie widziałem w tym nic złego- wyraził po prostu swoje zdanie w tej sprawie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako całkowicie bezstronna osoba proszę wszystkich by do czasu oficjalnego wyjaśnienia, bądź zabrania "głosu" przez Administrację nie pisać. Wszystkim nam to dobrze zrobi.

 

Dziękuję z góry za zrozumienie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A co ma wspólnego rozmowa na czacie ponad rok temu do tego tematu? Ja nikogo nie kasuję, nie mam takiej władzy ani możliwości. Widzisz jak bardzo szybko oceniasz ludzi w ogóle nie znając faktów ?

 

moze dlatego, ze fakty sa szybko zarzucane brudami

 

link wkleilem na prosbe kogos kogo juz skutecznie uciszono, nie dodalem do niego zadnego komentarza od siebie, ot tyle

 

a watek jest o hipokryzji to link chyba pasuje

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jako całkowicie bezstronna osoba proszę wszystkich by do czasu oficjalnego wyjaśnienia, bądź zabrania "głosu" przez Administrację nie pisać. Wszystkim nam to dobrze zrobi.

 

Dziękuję z góry za zrozumienie.

Administracja to czytała.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda że zrobił się smrodek bo to na prawdę fajne forum z fajnymi ludźmi a administracja powinna być prawa i sprawiedliwa ;-) Michał był (mam nadzieję że nadal będzie) ważnym "elementem" tego forum a nie przypominam sobie aby łamał regulamin albo był chamski bądź arogancki i banowanie go za to że dobitnie wyraził swoje zdanie nie powinno być przesłanką do zakazu wstępu. Wszyscy powinni sobie podać rękę na zgodę dla dobra tego forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie czytałem wypowiedzi Michała, więc nie mogę jej ocenić. Mogę jednak stanowczo powiedzieć, że wiele osób na forum wyrażało się źle, a ich posty były po prostu kasowane. Ban chyba nie był konieczny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie czytałem wypowiedzi Michała, więc nie mogę jej ocenić. Mogę jednak stanowczo powiedzieć, że wiele osób na forum wyrażało się źle, a ich posty były po prostu kasowane. Ban chyba nie był konieczny.

 

 

Dostalem maila od Michala mysle ze nie tylko ja. Ciekawe rzeczy naprawde !

Jesli to prawda co pisze a nie mam powodow nie wierzyc to powiem wam panowie ze "zle sie dzieje w panstwie dunskim ".

Zapytam go czy tresc tego maila jest do publikacji na forum ? A moze w miedzyczasie juz administracia sam cos powie ibo tak by bylo lepiej .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkie fakty się zgadzają, gdyż na bieżąco czytałem ten temat. A ten temat był podpuchą.

 

Teraz tmi ma więcej osób do zbanowania. :)

Edited by sylyx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie róbcie z tego Pana męczennika. Nikt nie zna prawdy ale oczywiście niektórzy podłapali temat i walczą jak za tybet.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie róbcie z tego Pana męczennika. Nikt nie zna prawdy ale oczywiście niektórzy podłapali temat i walczą jak za tybet.

 

tybetaw8.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odbanowac Michala, co to wogole jest? Jakies rzeczowe wyjasnienia powinny się tutaj pojawić, tak dla jasności sytuacji.

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mamy jedna niewyjasniona sprawe, prosze sie wstrzymac z postingiem do wieczora.

Dziękuje!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mamy jedna niewyjasniona sprawe, prosze sie wstrzymac z postingiem do wieczora.

Dziękuje!

 

Od dawna już można odnieść wrażenie , że adminom di.pl przede wszystkim zależy na usuwaniu postingów , które z jakiśtam , subiektywnych względów nie są im na rękę .

Krótko po tym jak się rozpoczęła moja przygoda z tym forum , napisałem apze na PW , że nie da się nie zauważyć tego , iż właściciele di.pl traktują go jak swój prywatny folwark , co przy całej złożoności i specyfice tego projektu internetowego , może prowadzić tylko i wyłącznie w ślepy zaułek .

Po opisanym w tym wątku przypadku z Michałem widzę , że tak naprawdę sugestie i postulaty użytkowników tego forum admini mają gdzieś .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy mi się śniło :) ale jeszcze w nocy był tu opublikowany mail od Michala ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drodzy użytkownicy!

 

Jakoby zostałem oskarżony o bezprawne zbanowanie Michała informuję iż nie został on zbanowany w wyniku konfliktu między nim a mną. Michał jako moderator usunął niedawno sporo archiwalnych postów i tematów. Dlatego tymczasowo jego status jest jaki widać.

 

Pragnę sie ustosunkować do rozsyłanego przez niego maila iż, usunąłem jego wypowiedzi w wiadomym wątku (pisząc z nim na PM) gdyż były one nieprawdziwe i oskarżały moją osobę. Tego typu posty usuwamy w trybie normalnej moderacji - niezależnie czy to dotyczy mnie czy innych użytkowników. Usuwamy również posty na prośbę ich właścicieli. Nikt z tego nie robi żadnej afery.

 

Nie traktujemy forum jako prywatnego folwarku. Forum jest dla wszystkich którzy przestrzegają regulamin i innych norm etycznych.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Od dawna już można odnieść wrażenie , że adminom di.pl przede wszystkim zależy na usuwaniu postingów , które z jakiś tam , subiektywnych względów nie są im na rękę .

Krótko po tym jak się rozpoczęła moja przygoda z tym forum , napisałem apze na PW , że nie da się nie zauważyć tego , iż właściciele di.pl traktują go jak swój prywatny folwark , co przy całej złożoności i specyfice tego projektu internetowego , może prowadzić tylko i wyłącznie w ślepy zaułek .

Po opisanym w tym wątku przypadku z Michałem widzę , że tak naprawdę sugestie i postulaty użytkowników tego forum admini mają gdzieś .

Świetna prowokacja w naszą stronę, widzę że userzy lubią OT na każdym kroku i czują się dotknięci gdy usunie się ich bezsensowne posty, nie na temat, wyzywanie sie od kurw, debili, cweli wraz z obrażaniem matek jest tu jak najbardziej na miejscu. Gdyby moderacja nie reagowała szybko byłby tu śmietnik. Nam zależy na porządku i wartości merytorycznej, a nie liczbie postów. Wejdźcie sobie w profile cabona, anglik, biedroneczka i przeczytajcie posty. Ciekaw jestem czy ktoś na 500 postów znajdzie 5 wartościowych nie będącym zbijaniem i OT.

 

Co niektórzy nie zdają sobie sprawy jak wygląda niemoderowane forum. Zapytajcie każdego moda, na dowolnym średnim forum jak się sprawy mają jakie to łatwe i przyjemne nie ingerować.

 

 

Co do postulatów to konto zostało odblokowane na życzenie userów jednak zablokowaliśmy je na nowo gdy wyszła inna sprawa, którą musimy omówić z Michałem i jak otrzymamy od niego odpowiedź podejmiemy dalsze kroki. Stąd moja prośba o wstrzymanie się.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co niektórzy nie zdają sobie sprawy jak wygląda niemoderowane forum. Zapytajcie każdego moda, na dowolnym średnim forum jak się sprawy mają jakie to łatwe i przyjemne nie ingerować.

Tu pełna zgoda z Wami - moderacja forum, to nie jest rzecz łatwa. Wierzę, że musi być ciężko utrzymać tutaj porządek - jest mnóstwo postów, Użytkowników, ktoś zawsze może chcieć sobie jaja robić, obrażać innych, robić OT itd. Trzeba tego pilnować i dzięki Wam za to!

 

Jednak, jeśli już kogoś banujecie, to reszta Użytkowników myślę, że powinna o tym wiedzieć i powinna otrzymać informację, dlaczego ktoś został zbanowany - szczególnie, jeśli to już jest znana osoba na forum, z dużym dorobkiem wartościowych postów. Utrzymywanie tego w tajemnicy (tak jak to było z Michałem), nie prowadzi do niczego dobrego. Zawsze są dwie strony medalu i warto w takich sytuacjach wysłuchać obu stron. O zbanowaniu Michała wiedziałem od początku, ale liczyłem na to, że załatwicie to polubownie między sobą. W końcu każdy popełnia błędy, ludzie są tylko ludźmi - niepotrzebnie się mogą zdenerwować itd. Ale koniec końców powinniśmy się wszyscy ze sobą dogadywać, bo rynek domen to mała branża i takie "incydenty" na pewno nam nie służą.

 

Mam więc apel do Michała i Administracji, żebyście czym prędzej wyjaśnili nieporozumienie jakie zaszło i żebyśmy wszyscy mogli spokojnie wrócić do naszej codziennej pracy i wartościowych dyskusji na forum di.pl. Myślę, że do mojej prośby przyłącza się spora część Użytkowników tego forum.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apeluję do wszystkich aby nie pisali zbyt pochopnie postów. Bardzo łatwo można kogoś w prosty sposób oskarżyć. Jak pewnie każdy z was wie że założyłem to forum i zupełnie bezinteresownie pomagałem i pomagam userom w wielu sprawach. Najbardziej koli mnie w oczy gdy ktoś kto zarejestrował się miesiąc czy dwa temu i piszę zarzuty że na forum nie ma wolności słowa, że admini nie biorą pod uwagę sugestii użytkowników itd. Otóż posty chamskie, wulgarne, daleko mijające się z prawdą, wyrwane z kontekstu są usuwane natychmiast. Innych nie usuwamy chyba że za zgoda autora. Boli mnie to bo sam walczyłem z kancelarią adwokacką o usunięcie kilkanaście postów na naszym forum aż dostałem pismo i musiałem to zrobić. Spędzamy duże ilości naszego cennego czasu na moderacje, wystarczy zauważyć że na forum jestem prawie codziennie cały dzień :-).Jakby ktoś nie zauważył - staramy się i nie jesteśmy idealni.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Od dawna już można odnieść wrażenie , że adminom di.pl przede wszystkim zależy na usuwaniu postingów , które z jakiśtam , subiektywnych względów nie są im na rękę .

 

taak? nie zauważyłem :-) szczerze pisząc to gdybym ja był moderatorem albo (nie daj Boże! :-)) adminem to już paręnaście osób dostałoby dawno banany za pisanie w 95% OT i zaśmiecanie forum (nie wspominając o usuwaniu postów, myślę, że admini są i tak pobłażliwi w tej materii). co do Michała i wiadomej sprawy to uważam, że nawet jak sam wydedukował o jaką domenę chodzi, nie powinien tego pisać na forum, tmi chyba nie bez powodu zamazał jej nazwę, więc Michał powinien zachować tą wiedzę dla siebie. chociaż sam byłem ciekaw o jaką domenę chodzi, to to jak zachował się Michał było chamskie. co więcej, po usunięciu postu, napisał do mnie (pewnie nie tylko) PW z nazwą domeny.. bez sensu. co mnie to obchodzi?! jakby tmi chciał to by napisał.

 

piszesz, że admini traktują forum jak prywatny folwark. jestem całkiem innego zdania, ale nawet jeśli coś komuś nie pasuje to przecież nie musi czytać tego forum, nie ma takiego przymusu. a przecież ktoś musi za własne prywatne pieniądze utrzymywać domenę, płacić za hosting itd! a nie ma tu żadnych reklam! (oprócz banera na górze).

 

Michał robi z siebie świętego, oj Panie, cyber-typo-squatting! fuj! (oczywiście nie popieram csquattingu, ale trzeba dobrze rozumieć to pojęcie, zanim się zacznie kogoś o to oskarżać!), a ja za bardziej nieetyczne uważam oferowanie rejestracji .pl za 150€. jak działała mapadomen.pl to można było zauważyć, że nie ma ani jednego abonenta, oprócz siebie :-) więc proste - jest partnerem nask __tylko__ po to by łapać domeny dla siebie - a ja takie coś uważam za wielce!! nieetyczne. Michał oskarża innych o hipokryzję, podczas gdy na swoim blogu i tutaj na forum płacze jak to Polacy muszą ciężko harować na utrzymanie domeny, a ceny ma jakie każdy widzi.

 

miałem się nie odzywać, szczególnie po poście apze (przepraszam), ale nie wytrzymałem, bo widzę, że się oskarża innych bezpodstawnie.

a tmi wniósł do polskiego domainingu tyle, ile połowa tego forum nie wniesie przez całe życie. nie mówiąc już o tym, że w prywatnych rozmowach i na czacie przekazał sporo cennej wiedzy wielu osobom, w tym mnie, zupełnie za free.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] co do Michała i wiadomej sprawy to uważam, że nawet jak sam wydedukował o jaką domenę chodzi, nie powinien tego pisać na forum, tmi chyba nie bez powodu zamazał jej nazwę, więc Michał powinien zachować tą wiedzę dla siebie. [...]

Zgadzam się w 100% z powyższym.

 

Co oczywiście nie ograniczałoby rozmowy na ten temat, ale bez podawania szczegółów na temat nazwy domeny.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Osoby chcace otrzymac kopie maila, ktorego wyslalem wczoraj do kilku znajomych userow tego forum, moga mi przyslac swoje adresy mailowe na PW.

 

Skopiuje tutaj to, co napisalem do Seles i apze na gg, gdyz nie mam ochoty marnowac wiecej czasu na tym forum:

 

---

na pewno moja aktywnosc nie bedzie juz porownywalna do przeszlosci

13:09

tym bardziej, ze tmi BEZCZELNIE KLAMIE na forum

13:09

"Jakoby zostałem oskarżony o bezprawne zbanowanie Michała informuję iż nie został on zbanowany w wyniku konfliktu między nim a mną. Michał jako moderator usunął niedawno sporo archiwalnych postów i tematów. Dlatego tymczasowo jego status jest jaki widać. "

13:10

usunalem tylko i wylacznie MOJE posty

13:10

poniewaz spekulowalem, ze tmi mnie zbanuje, a wiec chcialem usunac te bardziej wartosciowe, bo nie mam zamiaru mu dawac za darmo wartosciowego kontentu na ktorym bedzie zarabial

13:10

"Pragnę sie ustosunkować do rozsyłanego przez niego maila iż, usunąłem jego wypowiedzi w wiadomym wątku (pisząc z nim na PM) gdyż były one nieprawdziwe i oskarżały moją osobę."

13:10

co niby bylo nie prawdziwe?

13:11

WSZYSTKO co pisalem to 100% prawda, nic innego

13:11

z jakiego powodu mialbym zmyslac cos zeby sie poklucic z tmi ?!

13:11

"Forum jest dla wszystkich którzy przestrzegają regulamin i innych norm etycznych."

13:11

"norm etycznych."

13:11

w takim razie on sam powinien sie zbanowac

jak widac cenzura WCIAZ panuje, nawet po tych incydentach i dyskusjach na forum, gdyz moj mail zostal usuniety z forum

dlaczego usunal_

?

poniewaz przedstawilem tam cala prawde o sprawie, ktora mu nie jest na reke!

teraz tmi w moich oczach stracil jeszcze wiecej niz do wczorajszej nocy

13:17 a jezeli moderator nie ma prawa kasowac/edytowac WLASNYCH postow, to tak czy inaczej dziekuje za takie stanowisko i taka wspolprace

---

 

Mojego bloga znajdziecie na dnz.pl. Tam bedzie tez mozliwy kontakt ze mna, gdyz na tym forum nie bede sie juz aktywnie udzielal (jezeli bedzie rzadzila aktualna konstelacja wladzy), nawet, jezeli pojawia sie dalsze przedstawiania nieprawdy gloszone przez administracje. Po prostu szkoda mi mojego czasu na taka instytucje, z calym szacunkiem do uzytkownikow, ktorych tutaj poznalem.

 

Pozdrawiam

 

Michał

Edited by Michal

Share this post


Link to post
Share on other sites

... no to poczekajmy do tego wieczora ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

No comments Panowie, co comments. Szkoda Michał, że pokasowałeś swoje wartościowe posty z forum..

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×