Jump to content
Guest Michal!

if.pl

Recommended Posts

Sądzę, że polowało na nie kilkanaście, a kilkadziesiąt osób :)

 

Ja się muszę zadowolić tą dwójka, która spadła 3 dni temu ;P

Share this post


Link to post
Share on other sites

A w jaki sposób polujecie na takie domeny. Rozumiem ze dropped.pl wogóle nie daje rady przejąć czegoś bardziej wartościowego, bo w moim przypadku na jakies 40 domen przez ostatnie 2 miesiace nie przechwycili zadnej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A w jaki sposób polujecie na takie domeny. Rozumiem ze dropped.pl wogóle nie daje rady przejąć czegoś bardziej wartościowego, bo w moim przypadku na jakies 40 domen przez ostatnie 2 miesiace nie przechwycili zadnej.

 

Jak głosi legenda domeny teraz łapie się na skrypty, nie ma szans aby zarejestrować teraz coś wartościowego jesli nie masz dobrego skryptu( u dobrego programisty kosztuje to 50 zł). Teraz na domenach można zarobić albo łapiąc coś czego inni nie przedłużyli ( np. 2 literówki) albo rejestrując jakąś nowość przed innymi. Jednak przede wszystkim trzeba mieć dużo dużo szczęscia. Jakiś czas temu przyczaiłem się na domenę m3.pl - domena wymiata jeśli chodzi o nieruchomości i jest sporo warta, sprawdzałem dostępnośc co 20 sekund no i niestety wystarczyło te 20 sekund aby domena została zarejestrowana....przez kogoś innego.

Szczerze mówiąc mam już dosć tego domenowego wyścigu szczurów, wystawię swój pakiet na Allegro może ktoś się skusi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
sprawdzałem dostępnośc co 20 sekund no i niestety wystarczyło te 20 sekund aby domena została zarejestrowana....przez kogoś innego.

 

Ja miałem ustawione if.pl co 3 sek 2 niezależne skrypty na osobnych serwerach i nie wystarczyło :-)

Wszystko zależy od szczęścia :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja miałem ustawione if.pl co 3 sek 2 niezależne skrypty na osobnych serwerach i nie wystarczyło :-)

Wszystko zależy od szczęścia :-)

 

Dlatego ja do łapania wygasłych dwuliterówek nawet się nie przymierzam – szkoda marnować cykle skryptu. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dlatego ja do łapania wygasłych dwuliterówek nawet się nie przymierzam – szkoda marnować cykle skryptu. ;-)

 

Ale fajnie miec w swojej kolekcji dobra 2 literówke ... a dla mnie taką właśnie była i jest IF.PL

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale fajnie miec w swojej kolekcji dobra 2 literówke ... a dla mnie taką właśnie była i jest IF.PL

 

No i co, masz ją? ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No i co, masz ją? ;-)

 

Z wielkim żalem muszę powiedzieć NIE

 

Mam nadzieje, że następne polowanie na dorodną 2-literówkę będzie bardziej udane.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z wielkim żalem muszę powiedzieć NIE

 

Mam nadzieje, że następne polowanie na dorodną 2-literówkę będzie bardziej udane.

 

Życzę powodzenia. Szczerze. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Życzę powodzenia. Szczerze. :-)

 

Nie dziękuje ! O efektach poinformuje na pewno :)

W końcu nie mam nic do ukrycia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baaardzo ciężko złapać coś dobrego. Dla mnie if.pl też jest bdb. Pierwsza litera kojarzy się z internetem. Gratuluję nabywcy ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites

to teraz walka o

 

dv.pl

fh.pl

fq.pl

qn.pl

zr.pl

te.pl

nr.pl

 

kto pierwszy ten lepszy ;-)

 

ciekawe komu sie uda

 

powodzenia!

Share this post


Link to post
Share on other sites
to teraz walka o

 

dv.pl

fh.pl

fq.pl

qn.pl

zr.pl

te.pl

nr.pl

 

kto pierwszy ten lepszy ;-)

 

ciekawe komu sie uda

 

powodzenia!

W każdej chwili spadnie dv.pl ale o niej zapomnij ;) o qn.pl też nie ma co marzyć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upolowanie 2-literówki graniczy z cudem.

Czasami przegrywam o średniej klasy 3 literówkę, więc o w/w domenach 2 literowych można pomarzyć.

Aczkolwiek życzę wszystkim aby się udało.

 

Podejrzewam ze nr.pl zostanie opłacona przez dotychczasowego właściciela.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W każdej chwili spadnie dv.pl ale o niej zapomnij ;) o qn.pl też nie ma co marzyć.

 

wrzucone do maszynki

 

moze sie uda ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×