Jump to content
 • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

    Only 75 emoji are allowed.

  ×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

  ×   Your previous content has been restored.   Clear editor

  ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Najnowsze posty na forum

  • Dzięki, ale ja nie szukam laptopa ( które są znacznie droższe) tylko komputer stacjonarny.   Dzięki za poradę. W przypadku Premiere Pro to jest bardzo pamięciożerny. W specyfikacji Adobe Premiere Pro pisze: tak więc fajnie by było mieć zapas. Tym bardziej, że chcę być w stanie dodać w miarę zaawansowane efekty.      Ale RTX 3080 nie ma na rynku. Premiera miała miejsce 2 dni temu, ludzie powariowali i wykupili wszystko na pniu  Mówi się, że powinny wrócić na rynek w październiku / listopadzie. Chętnie bym rzucił okiem na tę opcję ale nie wiem jaki procesor i płytę główną do tego dobrać. 
  • smartbet.pl   Aukcja BCM od 1zł Zapraszam do udziału w licytacji https://www.aftermarket.pl/aukcja/2503423/?_track=382f8b6203921e79e1db7b21879acbf2
  • GRATULUJĘ Danielowi oraz kupującemu. To trudna do zagospodarowania domena ale bardzo dobra.   Forum di.pl zaskakuje mnie coraz bardziej. Zamiast cieszyć, się że w tym trudnym okresie udało się sprzedać tę domenę na AUKCJI za kwotę zbliżoną do jej zakupu (nieważne, że 10 lat temu) to dyskusja skoncentrowała się na tym ile DD stracił w tym okresie i o ile więcej mógłby mieć gdyby jej nie kupił. Sprzedaż na aukcji jest specyficzna i oczywiście mogła się skończyć na połowie tej kwoty (i takie były obawy czy oczekiwania większości) i na kwocie dwa razy wyższej. Sugerowanie, że kupujący kierował się emocjami jest nieuzasadnione (to nie piaskownica, tylko licytacja na poziomie 60k), nawet jeżeli konsekwencje nieopłacenia są znikome. Domeniaczowi chcałbym uzmysłowić, że na tym forum są użytkownicy, którzy mogą kupić jednocześnie dobre domeny, nieruchomości oraz rozwijać biznes. Nie zawsze ogranicza ich budżet. Więc o ile DD mógłby mieć więcej nie musi być argumentem. Najważniejsze jest to, że Daniel nie płacze, a kupujący ma w doopie (jak to okreslił Domeniacz) że inni sądzą, że zapłacił za dużo. Szkoda, że nie wypowiedzieli się Ci, których wiedza i doświadczenie domenowe jest zdecydowanie większe. (ale ich nie interesują już jałowe dyskusje) Życzę zdecydowanie więcej optymizmu.
  • Tanie to pojęcie względne, może napisz o jakich konkretnie modelach procków mówisz bo chłopak zachęcony Twoimi komentarzami obstawi się CUDA-mi i nakupi jakiś starych rupieci które nie tylko będą wąskim gardłem jeśli chodzi o operacje I/O ale również i część programów może z nimi wogóle nie działać. Więc napisz na którym konkretnie procku to testowałeś.  
  • No właśnie tutaj się mylisz, bo to zupełnie inaczej działa przy kontach samego Google. Z resztą to był tylko przykład. Jeśli masz ochotę pogadać na temat oferty, to na PM, a jeśli tylko znowu pluć jadem, to przypominam, że w tym dziale nie można komentować. Kto wie, jak to wykorzystać, to wie, że może zbić na tym kokosy. Kto nie wie, to jego strata. Ja oferuję to, co w pierwszym poście i tyle. Reszta do dogadania na priv.
  • Bardzo lubię gdy to podkreślasz  Czy to jakieś wiezy rodzinne względem Kangura ?   Ale wracając do meritum. Zamiast lajków preferuję jednak traffic który dobrze konwertuje. Gdyż takie lajki nie dają absolutnie żadnych korzyści no może za wyjątkiem wizualnych. I jeśli dzisiaj chciałbym wykorzystać kilkaset adresów email, to catch all aż się prosi. 1 zapytanie do bazy i w ułamku sekundy mam 500 adresów email. Bo "trochę" się zmieniło na rynku przez ostatnie 10 lat.   Jeszcze nie tak dawno były popularne wszelakie programy wymiany "lajków" - ale gdy ludziska się połapały iż są absolutnie bezwartościowe - wszystkie te systemy niemal natychmiast umarły. A połapały się dlatego iż szef Google napisał kiedyś na Twiterze odnośnie właśnie tych linków z sieci społecznościowych (w tym YT): "Algorytm Pagerank ocenia wartość linków z sieci społecznościowych tak bardzo jak pojedynczą kroplę w oceanie"    Że już nie wspomnę jaką minę mieli Ci wszyscy "specjaliści" od SEO którzy twierdzili iż linki z social media to jeden z najważniejszych czynników rankingowych ...  
  • Ja mogę tylko powiedzieć, że jeśli będziesz robił to na CUDA, to reszta musi tylko nadążać, najważniejsze jest GPU. RTX 3080 daje radę nawet 2x lepiej niż 2080 w takich przypadkach. I to jedyne w czym jest aż tyle lepsze. Ale reszta musi nadążać. I to nie jest kryptoreklama, a moje własne testy. 4K to jednak mało, może warto się zainteresować tanimi procesorami serwerowymi (intel xeon) i płytami, które obsługują ram ECC. Oczywiście z drugiej ręki. Są dość tanie, bo firmy masowo upgradeują sprzęt, a stary sprzedają za grosze. Trzeba jednak trafić na taką okazję, bo prywaciarze sprzedają ten sam sprzęt za 10-50 razy drożej.
 • Oferty sprzedaży użytkowników

 • Member Statistics

  • Total Members
   18636
  • Most Online
   20372

  Newest Member
  AfterMarketHosting
  Joined
×