Jump to content
Tobi

Zrealizowane opcje

Recommended Posts

albo chwilę po założeniu opcji przeze mnie :)

 

to ich mobilizuje, widzą, ze ktoś docenił ich domenę, dlatego opcje to najczęściej hazard

Share this post


Link to post
Share on other sites
... właściciele domen na które zakładam opcje potrafią przedłużyć je na chwile przed wygaśnięciem...

 

Niektórzy tak robią więc warto na przyszłość dokładnie sprawdzić do kogo należą domeny :)

Doomeny.pl jest w tym często pomocne ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niektórzy tak robią więc warto na przyszłość dokładnie sprawdzić do kogo należą domeny :)

Doomeny.pl jest w tym często pomocne ;)

 

ba.. doomeny.pl znam na pamięć :P w miarę możliwości sprawdzam historię właściciela domeny, czy ma inne adresy, czy mu spadły, jak je i kiedy przedłuża. Ale i tak najczęściej jest tak, że mu spadnie kilka domen i się nie zjarzy, a jak ja zakładam opcję to się nagle budzi :P

 

A mówiąc "chwilę przed wygaśnięciem" miałem na myśli chwilę przed uwolnieniem. Domena spada prawie 2 tygodnie, ja już sobie kombinuje co na niej postawię ;) a tu małpa w ostatniej chwili przedłuża :P Nic to, nie poddaję się :P

 

to ich mobilizuje, widzą, ze ktoś docenił ich domenę, dlatego opcje to najczęściej hazard

zakładam opcje raczej na domeny co do których nie ma wątpliwości, że są wartościowe. To raczej moja opcja wydaje chyba jakieś ultradżwięki, będące w stanie obudzić niedźwiedzia z zimowego snu :P

a co do hazardu to masz pełną rację. Toto lotek.

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites
Odświeżam główny topic,

 

kacper*pl

 

Gratuluję.

A tak się zastanawiałem kto ma opcję :)

Mam sąsiada o tym imieniu.

 

 

 

 

#marian.pl

#luiza.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Odświeżam główny topic,

 

kacper*pl

 

I weź tu bądź mądry :)

 

Domena zarejestrowana w NASK 2000-10-31 12:00:00. Możesz napisać kiedy weszła w postępowanie? Jak to się odbyło? Dla mnie to cały czas zagadka, jeśli chodzi o poNASKowe spady.

Share this post


Link to post
Share on other sites
I weź tu bądź mądry :)

 

Domena zarejestrowana w NASK 2000-10-31 12:00:00. Możesz napisać kiedy weszła w postępowanie? Jak to się odbyło? Dla mnie to cały czas zagadka, jeśli chodzi o poNASKowe spady.

 

 

Prawdę mówiąc, to nie wiem kiedy weszła w postępowanie. Opcję założyłem przed miesiącem, dwa dni temu wskoczyła do koszyka. Tyle.

 

Generalnie jeśli ktoś jest zainteresowany domeną, proszę o kontakt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Andrzej, czy ty funkcjonujesz na tym forum również pod nickiem endrju?, to dygresja odnośnie patentu na "poNASKowe" spady :)

A tak poważnie to gratuluję fajnej domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Andrzej, czy ty funkcjonujesz na tym forum również pod nickiem endrju?, to dygresja odnośnie patentu na "poNASKowe" spady :)

A tak poważnie to gratuluję fajnej domeny.

 

 

Korzystam z jednego konta.

 

Dzięki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zbieram domenki emerytalne i dzis wpadło z opcji

3filar.pl

 

Ja wiem czy trzeba było aż opcję zakładać? Na 1filar.pl była tylko jedna chętna osoba, więc wzięła ją za reg fee. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie warto

Firma ktora ja posiadala ostatnio traci sporo domenek

com.pl posiada LEGG MASON

 

1 filar to ZUS wiec sie nie dziwie ;)

na emeryture z 1 filara lepiej nie liczyć, sam Ofe to troche mało, dopiero rozwiazania III filara tj fundy IKE itp daja pewnosć wysokiej wyplaty

Edited by pakrol

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zbieram domenki emerytalne i dzis wpadło z opcji

3filar.pl

Najważniejsze że się z niej cieszysz i widzisz potencjał. Teraz tylko trzeba zadbać o to, aby domena zarobiła dla Ciebie kasę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dla mnie warto

Firma ktora ja posiadala ostatnio traci sporo domenek

com.pl posiada LEGG MASON

 

1 filar to ZUS wiec sie nie dziwie ;)

na emeryture z 1 filara lepiej nie liczyć, sam Ofe to troche mało, dopiero rozwiazania III filara tj fundy IKE itp daja pewnosć wysokiej wyplaty

 

Wow. To ja chętnie wpłacę trochę pieniędzy na ten 3 filar ale wystawisz mi weksel i zrobimy zastaw na wszystkim co posiada Twoja rodzina aby ta "pewność" nie okazała się tylko mrzonką. Rozumiem, że sprzedajesz te 3 filarki i dlatego ta ściema? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkie te filary są tyle samo (g.) warte. Jak się samemu nie odłoży, to na starość tylko nędza i zgrzytanie zębów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wszystkie te filary są tyle samo (g.) warte. Jak się samemu nie odłoży, to na starość tylko nędza i zgrzytanie zębów.

 

;)

 

Obiecanki cacanki. Żeby tylko wpłacić im kasę i zapłacić prowizję za zarządzanie. Bo sami z zysków przez siebie wygenerowanych nawet na te swoje prowizje nie zarobią. I taka jest prawda. Tak jak napisał pb jedynie samodzielne oszczędzanie i inwestowanie pozwoli na godne życie. :P

 

No to już koniec OT :P

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
fajna domenka

choc slowo agent ubez. chyba bardziej popularne

 

com.pl, com nalezy do oponiarza :D

 

 

Pewnie i tak nie bedzie chcial;) ale dla chetnego domena jest na sprzedaz.

Edited by ryskadow

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wszystkie te filary są tyle samo (g.) warte. Jak się samemu nie odłoży, to na starość tylko nędza i zgrzytanie zębów.

ja tez sie podpisuje pod tym wszystkimi rekoma !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

słuchaj.pl

 

Opcja na nonIDN niestety nie weszła, ale jeszcze jest szansa :-)

 

Jeśli jej właściciel jest na forum, proszę o kontakt.

Share this post


Link to post
Share on other sites
mikrodermabrazja.pl

Gratuluję i choć nie znam się na tym, to muszę przyznać, że nie wpadłbym na to by założyć opcję na taką domenę.

Próbuję po chwili odtworzyć tą nazwę z pamięci i mam kłopoty :)

 

To może sobie do kompletu zarejestrujesz: microdermabrazja.pl dopóki jest wolna ?

 

edit: Jednak niektórzy tak piszą. Wyniki Google .

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzieki, profilaktycznie zrobilem rezerwacje, jednak z tego co orientuje sie to, nie jest to prawidlowa forma. Pozniej sprawdze wyniki w google.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×