Jump to content
Tobi

Zrealizowane opcje

Recommended Posts

NASK jest bez serca (*), że kasuje takie domeny. :)

 

* - dla osób, które nie założyły opcji na te domeny.

 

Też się załapałem dziś na jedną skasowaną NASK-ową domenę ze swoją opcją, ale o tak wysokiej półce jak te cztery to tylko mogę pomarzyć - zawsze zresztą najlepsze domeny jakie w ogóle wpadają z opcji to do kilku tych samych osób i pewnie teraz będzie dokładnie tak samo.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

job.pl, box.pl, lekarz.pl, kontakt.pl - już za 5 dni dadzą komuś dużo radości ;-)

abonent tych opcji, jeżeli jest to jedna osoba, pewnie już przegląda katalog luksusowych jachtów

Edited by Pan_Grzegorz
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

abonent tych opcji, jeżeli jest to jedna osoba, pewnie już przegląda katalog luksusowych jachtów

 

Dobra puenta - wcale by mnie to nie zdziwiło.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raczej są to cztery różne osoby, w tym dwie już wytypowałem, zobaczymy czy się sprawdzi ;-) Pozostałe dwie to może być ktokolwiek (w każdym razie nie ja ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest g.sliwinski@willa.pl

lekarz.pl i job.pl - te mi sie podobają

 

box.pl i kontakt.pl jakoś do mnie nie przemawiaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

box.pl i kontakt.pl jakoś do mnie nie przemawiaja.

chyba jesteś zbyt wybredny ;)

 

swoją drogą trudno byłoby przebić realizację opcji na domenę lekarz.pl, musiałaby spaść nieruchomosci.pl lub praca.pl (może jest jeszcze max kilka podobnego kalibru), ale to wydaje się być bardzo mało prawdopodobne

Share this post


Link to post
Share on other sites

job.pl i kontakt.pl - można by zrobić dobry uczynek i sprzedać posiadaczom ich literówek (jobs.pl i contakt.pl).

box.pl - ta spodoba się tylko komuś kto korzysta z box.com i wie jaki w tym tkwi potencjał.

 

A lekarz.pl bez dwóch zdań jest to najlepsza zrealizowana opcja, jaką kiedykolwiek widziałem (pewnie mało widziałem) - myślę, że jest lepsza od trzech pozostałych i kto złapie tę domenę trafił szóstkę z kumulacją, a inni tylko zwykłą. :)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

już za 5 dni dadzą komuś dużo radości ;-)

To nie moje opcje ale może by tak jednak nie wyskakiwać przed orkiestrę i napisać gdy już się zrealizują ?

Zgodnie z tematem zresztą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ale mi podnieśliście ciśnienie z rana. poleciałem zerknąć na listę swoich opcji i d**a, żadna moja :( gratulacje dla szczęśliwców

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastanawia mnie to że ktos nie opłacił tak świetnych domen. Wydaje mi się że może to być przyczyną jakichś problemów ludzkich, albo np: śmierci abonenta.

Ktos wie jak było to w tym przypadku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastanawia mnie to że ktos nie opłacił tak świetnych domen. Wydaje mi się że może to być przyczyną jakichś problemów ludzkich, albo np: śmierci abonenta.

Ktos wie jak było to w tym przypadku?

 

- lekarz zginął w porachunkach mafijnych,

- job i kontakt został przypadkowo potrącony przez samochód nieznanego sprawcy

- box ktoś wjechał w niego samochodem gdy ten poruszał się na rowerze. Teraz leżu bez ruchu połamany w szpitalu i nie ma jak opłacić swojej domeny

 

Czy zaspokoiłem ciekawość? :D

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy wiecie z praktyki jak wyglądają NASKowe remindery do bezpośredniego klienta (abonenta) NASKu? Mail, telefon, korespondencja, jej częstotliwość, na ile z wyprzedzeniem przed wygaśnięciem etc?

Abonenci, którzy pozostali w NASK, liczą pewnie na niedostępny nigdzie indziej service. Czy faktycznie taki jest?

Share this post


Link to post
Share on other sites

job.pl, box.pl, lekarz.pl, kontakt.pl - już za 5 dni dadzą komuś dużo radości ;-)

... na pewno spadną? zdaje się, że tylko kontakt.pl jutro spadnie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ktoś ma chyba niezłe wtyki w NASK-u, bo nigdy nie widziałem jeszcze domeny po rozwiązaniu umowy, która potem została przedłużona.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlatego też jako pierwszy o to spytałem :-P

... no właśni, tu się chwalimy zrealizowanymi opcjami a nie spadającymi domenami z możliwością ich opłacenia,poinformowania nask w trakcie rozmowy na ich temat na forum ;)

NASKowe domeny to naskowe domeny... i nikt nigdy nie będzie wiedział, jaki los ich czeka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pytanie czy przypadkiem nie przysłużył się temu wpis na forum :-P

 

Dobre pytanie ;)

Kogoś tu zazdrość ścisnęła :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

... była już rozmowa na ten temat, aby nie podawać domen które wygasają.

Wcześniej był "przypadek", że ktoś z forum pochwalił się tym, iż dzięki takiemu tematowi ...poinformował abonenta owej spadającej domeny o strasznym nieszczęściu jakie może go spotkać gdy jej nie przedłuży.

 

(ps. znając życie obstawiam, że kontakt.pl sekundę przed spadkiem zostanie przedłużona przez nask)

Edited by epson
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

:-( nigdy nie spotkałem się z przypadkiem, że nask po rozwiązaniu umowy przywrócił domenę, nie przewiduje tego nawet regulamin rejestracji. Nikomu nie pozazdrościłem, traktowałem spady z nask jak pewniaki, stąd przeświadczenie, że można już w ciemno gratulować. Jeśli moja wypowiedź na forum przyczyniła się w jakikolwiek sposób do przedłużenia tych domen, mogę jedynie przeprosić i się zamknąć...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×