Jump to content
Tobi

Zrealizowane opcje

Recommended Posts

3 godziny temu, pb napisał:

Zawsze "nie trzeba zakładać opcji", dopóki ktoś inny nie założy, wtedy już "trzeba było założyć". ;-)

miałem na myśli, że w specyficznych sytuacjach nawet świeżo przechwycona lub nowo zarejestrowana domena może być dobra

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Icebreaker said:

nastroje.pl

Miałem kiedyś nastroj.pl + IDN, poszły na aukcji za 22 pln :) Oby nastroje.pl przyniosły ci więcej radości ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, DomenyDlaBiznesu napisał:

odo.pl OchronaDanychOsobowych

odo.pl  i przekierowanie na lidl.pl   ???

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 minut temu, Domeniacz napisał:

Do IDN-a książki.pl trzeba niebiańskiej cierpliwości i kilka stówek, albowiem domena wygasa w 2036 roku a opcja już za 2 lata ;)

Tak zwana inwestycja długoterminowa ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 minut temu, Domeniacz napisał:

... domena wygasa w 2036 roku

 

Od kiedy można przedłużać domeny polskie na tak długi okres czasu? Byłem przekonany, że tylko na 10 lat można. Chyba coś przegapiłem, dlatego proszę o podpowiedź jaki jest teraz max.?

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minuty temu, Kangur napisał:

 

Od kiedy można przedłużać domeny polskie na tak długi okres czasu? Byłem przekonany, że tylko na 10 lat można. Chyba coś przegapiłem, dlatego proszę o podpowiedź jaki jest teraz max.?

 

@Kangur 

Jeśli przenosisz domenę do innego rejestratora możesz przy okazji dokonać jej odnowienia - to jedyna możliwość przedłużenia domeny ponad standardowe 10 lat. Oczywiście w przypadku gdy dany rejestrator obsługuje taką możliwość. 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 minut temu, Kangur napisał:

 

Od kiedy można przedłużać domeny polskie na tak długi okres czasu? Byłem przekonany, że tylko na 10 lat można. Chyba coś przegapiłem, dlatego proszę o podpowiedź jaki jest teraz max.?


można odnowić domenę max. o 10 lat, a odnowić można tylko raz w danym okresie rozliczeniowym
z czego wynika, że....

<mode ="matematyka na poziomie drugiej klasy podstawówki">

jak się uprzesz i masz dużo zbędnych pieniędzy, to przedłużysz domenę o prawie 20 lat do przodu

</mode>
 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę iż widok założonej opcji na domenę wywołuje rekację typu "pies ogrodnika" :D

Premium.pl niewiele odstaje od książek gdyż wygasa w 2033 roku ...

 

Z drugiej strony przy tak dalekiej dacie wygasania łatwiej zgubić po drodze choćby adres email i zapomnieć odnowić domenę - więc paradoksalnie zwiększa to szansę przechwycenia danej domeny poprzez opcję o ile ktoś ma wystarczającą cierpliwość i zasoby finansowe ;)

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 godzin temu, Domeniacz napisał:

Myślę iż widok założonej opcji na domenę wywołuje rekację typu "pies ogrodnika" :D

Premium.pl niewiele odstaje od książek gdyż wygasa w 2033 roku ...

 

Z drugiej strony przy tak dalekiej dacie wygasania łatwiej zgubić po drodze choćby adres email i zapomnieć odnowić domenę - więc paradoksalnie zwiększa to szansę przechwycenia danej domeny poprzez opcję o ile ktoś ma wystarczającą cierpliwość i zasoby finansowe ;)

 

spokojnie, opcja na premium.pl i tak jest moja ;-) ot, takie dodatkowe zabezpieczenie.

  • Haha 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
5 godzin temu, pb napisał:

 

spokojnie, opcja na premium.pl i tak jest moja ;-) ot, takie dodatkowe zabezpieczenie.

 

Przezorny zawsze ubezpieczony :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@pb Obecnie chyba Home.pl jest liderem, albowiem wygasa już pierwszego stycznia 2040 roku :D

Last modified: DZISIAJ

pytanie: Kto da więcej ?

 

PS. Wygląda na to iż bardzo poważnie podeszłiście do sprawy zagrożenia z utratą adresu email po moim ostatnim poście ;) 

 

I wygląda na to iż o ile opcja na Premium.pl jest Twoja o tyle na Home.pl już nie - to w pełni uzasadniłoby ostatnie posunięcie. Jeśli się myle, popraw mnie proszę.
 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, Domeniacz napisał:

I wygląda na to iż o ile opcja na Premium.pl jest Twoja o tyle na Home.pl już nie

 

 

A dlaczego nie? ;-)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@pb tylko pytałem. Oczywiste jest dla mnie iż to zabieg marketingowy. Jak Nazwa zobaczy do kiedy macie ważne Home to się wkurzy. A swoją drogą sprytnie zablokowaliście im chełpienie się statystykami w raportach Nask ;)

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×