Skocz do zawartości

Promowane odpowiedzi

3 godziny temu, pb napisał:

Z tej samej ręki wypadła jeszcze perkusja.pl ;-)

Czyli chyba wszystkie z tego konta? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
36 minut temu, Kamis086 napisał:

Indeco-slask.pl 

I uważasz, że naprawdę jest się czym chwalić?

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kiedyś miałem domenę strzelby.pl. Ponad 10 lat temu. A jeszcze ze 3-4 lata temu opcję na nią. Pamiętam, że przechwyciłem w tym samym okresie pistolety.pl, którą mam do dziś. Zdaje się, że była w tym pakiecie także inna domena o podobnej tematyce i jeżeli mnie pamięć nie myli puścił je wszystkie trzy jeden podmiot.

Dodam, że  w tamtym okresie by przechwycić takie piękne domeny wystarczyło odświeżać stronę az.pl co 5 sekund :wub: za pomocą wbudowanej funkcji w przeglądarce Opera.

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Teraz, apze napisał:

bloger.pl - poprzedni właściciel - wp.pl

Ciekaw jestem Waszych opinii.

W internetowym świecie to już niemal archaizm.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, apze napisał:

bloger.pl - poprzedni właściciel - wp.pl

Ciekaw jestem Waszych opinii.

WP będzie puszczać teraz sporo domen. Kto ma opcje, ten może coś ugrać. Co do bloger.pl - życzę aby się sprzedała za kwotę zbliżoną za jaką kupili :P. Ruch tam znikomy, ale może jeszcze ktoś się skusi. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie przed chwila LeasingOnline_pl - będzie do kompletu z domeną UbezpieczenieOnline_pl

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 hour ago, apze said:

przedsiebiorstwo.pl zatoki.pl instalacje.pl - to ostatnie 2 tygodnie.

instalacje.pl  cudo !! :D

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Najnowsze posty na forum

• Pewnie dlatego, że nadal używasz Nokii 3210. "Viberów" się nie włącza, aplikacja pozostaje cały czas aktywna na twoim telefonie. Rozumiem, że nie używasz smartfona, twoja sprawa, ale nazywanie bredniami tego, to pokaz twojej ignorancji. No, ale ty akurat jesteś w tym niezły. Wolałem cię pod starym nickiem     
    • Nie słuchaj tych bredni, ja nie korzystam z messengerów czy viberów a co dopiero jak chcesz przekazac prostą wiadomość typu wracam do domu to co włączasz vibery? OMG Ja ciągle używam tylko i wyłącznie sms więc sms nie jest i prawdopodobnie jeszcze co najmniej ze dwie dekady lub dłużej nie będzie historią.
      Co nie zmienia kwestii że smsy sa darmowe i stad bramki sa mało używane.
    • Nie wspominając o tym, że wysyłanie smsów to historia. Wysyłam smsy jedynie aby zapłacić za parking. Teraz każdy ma internet w telefonie, więc zamiast sms używa się Messenger'a, Whatsapp, Vibera czy Skypa. 
    • Dwie poprawne formy to: szkoła języków obcych lub szkoła językowa więc nie za bardzo mi się podoba ale jak widać nie jest to żaden problem bo pod tym adresem od 2006 do 2017 działała szkoła językowa:  https://web.archive.org/web/20170701030438/http://www.szkolajezykow.pl/   Osobiście pewnie wystawiłbym za wysokie x xxx po ty by mieć z czego zejść jak trafi się klient i ostatecznie starać się pchnąć za średnie x xxx.   Poligloci.pl to raczej na stronę dla fanów nauki języków obcych, wystawiłbym za średnie xxx żeby mieć ją z głowy, ale to jedna z tych domen które zostają w portfolio na wieki. 
    • Interesowały mnie bramki sms, kiedy koszt sms'a było wysoki i można było sporo zaoszczędzić korzystając z bramki. Poza tym łatwiej się pisało na klawiaturze komputera niż jakiejś małej nokii. Teraz smsy są za darmo w pakiecie, ekrany telefonów są tak duże że pisanie nie sprawia problemu. Zapotrzebowanie na usługę wygasło, więc i wartość tej domeny poleciała na maxa.    Tak wg. google trends malało zainteresowanie ta usługą na przestrzeni lat ( od 1 stycznia 2011 do dziś)    
    • lokalebiurowe.pl to moja była. Jak była w moim portfolio to wołałem za nią wysokie x xxx. Ostatecznie poszła na user premium i chyba zarobiła coś poniżej 2k. Dobra domena ale ma jeden feler. Określa zbyt wąską dziedzinę. Pośrednicy nieruchomości mają w swojej ofercie różnego typu lokale: biurowe, mieszkalne, handlowe, przemysłowe etc i szukają raczej nazw ogólnych pod które da się to wszystko upchnąć. To domena dla jakiegoś zarządcy powierzchni biurowych w dużych miastach więc automatycznie znacznie redukuje to ilość potencjalnych klientów.   
    • W 2008 r. na MeetDomainers poszła za 11k ale obawiam się, że już tego nie powtórzy.    Od roku w sieci słowo "wagary" pojawia się nieco częściej za sprawą tegoż oto hiciora :D:D        
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Statystyki użytkowników

• Użytkowników
      18 128
    • Najwięcej online
      20 372

Najnowszy użytkownik
    leo1607