Skocz do zawartości

Promowane odpowiedzi

2 hours ago, coolos said:

dzisiaj wpadł mecenat pl

Jak zobaczyłem, że spada to od razu przyszła mi na myśl strona w stylu Patreon, platforma gdzie można współfinansować twórczość ulubionego artysty. Nie wiem tylko, czy akurat ta forma ( bardzo ogólna) pasuje do tej tematyki. Być może mecenas.pl byłaby lepsza ale z braku laku, ta też mogłaby się do tego nadać. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 27.12.2018 o 13:51, przemowild napisał:

Jak zobaczyłem, że spada to od razu przyszła mi na myśl strona w stylu Patreon, platforma gdzie można współfinansować twórczość ulubionego artysty. Nie wiem tylko, czy akurat ta forma ( bardzo ogólna) pasuje do tej tematyki. Być może mecenas.pl byłaby lepsza ale z braku laku, ta też mogłaby się do tego nadać. 

Ja też od razu pomyślałem o przymierających głodem artystach, ale zastanowiłbym się dwa razy przed realizacją takiego pomysłu w skali lokalnej. Sztuka przekracza granice, a za granicą jest już np. patreon.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Testamenty.pl

Wisiał pod nią serwis o testamentach i prawie spadkowym, więc powinna mieć sporo tematycznego ruchu. Wygląda na to, że serwis należał do portalu e-prawnik.pl, którego właścicielem jest grupa Money.pl

• Like 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta