Jump to content
Tobi

Zrealizowane opcje

Recommended Posts

Czy ACR oznacza coś wyjątkowego? Z tego co zauważyłem prawie każdą domenę 3literową, która choć raz wpadła w stan wygasania obserwuje kilkadziesiąt osób, licząc że nikt inny nie dołączy do licytacji po spadzie, przez co domenę będzie można nabyć za cenę łapania Light.

To raczej wynika z faktu, że trzyliterówki większość dodaje z automatu, bo nie trzeba się zastanawiać, czy zwróci się koszt przechwycenia ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ACR oznacza coś wyjątkowego? Z tego co zauważyłem prawie każdą domenę 3literową, która choć raz wpadła w stan wygasania obserwuje kilkadziesiąt osób, licząc że nikt inny nie dołączy do licytacji po spadzie, przez co domenę będzie można nabyć za cenę łapania Light.

mozliwość rozwinięcia skróu ACR istnieje i jest większa niż XYH.pl czy GVX.pl, to nie ulega wątpliwości. Faktem jest, że rzeczywiście, ludzie myślą, że kupią trzyliterówkę za parę groszy przez co skacze cena aukcji plus dodają do przechwycenia, bo zawsze ktoś inny doda i najwyżej nie zalicytuje się w aukcji - ryzyko mniejsze niż dla innych domen. A tymczasem za parę stówek można kupić fajne trzyliterówki na giełdzie, a z niepożądanymi znakami Q, V, X, Y już za kilkadziesiąt, skoro ktoś potrzebuje poczuć moc przytulenia trzyliterowej.

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

[...] a z niepożądanymi znakami Q, V, X, Y już za kilkadziesiąt, skoro ktoś potrzebuje poczuć moc przytulenia trzyliterowej.

 

+ za 10 zł lub 0 zł (jak ktoś złapie promocję) można zarejestrować z palucha bo na chwilę obecną 598 sztuk czeka na nowego właściciela.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe byłoby wiedzieć, kto był abonentem danej domeny, bo oczywiście bardziej wartościowa realizacja opcji jest wtedy, gdy domena spadnie firmie, a nie jakieś resztki byłego domainera. Choć w tym drugim przypadku może działać "pies ogrodnika" czyt. ee, domena do dupy, ale i tak jej nie spuszczę, tylko przedłużę.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

co to 2 lata, mam domene na ktora nie bylo ofert 5 lat ale jak tu puscic skoro tyle sie zainwestowało ?

 

5-letnia domena, która nie ma szans się sprzedać, to nie inwestycja, tylko koszt.

 

Oczywiście są domeny, które i 10 lat nie mają ofert, a potem się przyzwoicie sprzedają, więc wszystko zależy od tego, czy w nią wierzysz.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

co to 2 lata, mam domene na ktora nie bylo ofert 5 lat ale jak tu puscic skoro tyle sie zainwestowało ?

W totolotku też można jechać na tym samym kuponie albo zmienić kupon.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

a c r . p l

PR4 i co mnie zdziwiło to obserwuje ją 73 osoby.

PR4, bo to był dom mediowy. ACR, to też skrót, który dobrze znają fotografowie - "Adobe Camera Raw". Fotograf żaden tej domeny nie będzie potrzebował, chyba, że szkoleniowiec... Jest to darmowy dodatek do PS-a. Darmowy ale diabelsko popularny. Może polskie przedstawicielstwo Adobe będzie zainteresowane... Może wydawcy czasopism np. bizbi media. Póki co domena może zarobić parkując ją w tematyce marketingowej. Może warto popytać właścicieli niektórych kanałów na YT z tutorialami dla "photographerów".

Share this post


Link to post
Share on other sites

PR4, bo to był dom mediowy. ACR, to też skrót, który dobrze znają fotografowie - "Adobe Camera Raw". Fotograf żaden tej domeny nie będzie potrzebował, chyba, że szkoleniowiec... Jest to darmowy dodatek do PS-a. Darmowy ale diabelsko popularny. Może polskie przedstawicielstwo Adobe będzie zainteresowane... Może wydawcy czasopism np. bizbi media. Póki co domena może zarobić parkując ją w tematyce marketingowej. Może warto popytać właścicieli niektórych kanałów na YT z tutorialami dla "photographerów".

Jest kilka podmiotów mających ten skrót w nazwie:

acr.olsztyn.pl

beta.autoclubrevolution.com/pl

acrcentrum.pl

acrlegal.pl (kancelaria radców prawnych)

 

Zastanawiam się nad zagospodarowaniem tej domeny tylko nie mam pomysłu. Na parking chyba jej szkoda.

Ostatnio dodałem moją stronkę do seopilota i stawka dzienna wyszła 1 zł :) i tak lepiej niż z reklam Adsense czy parkingu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

gaz.pl

 

a kilka dni temu miałem wystawić opcje na aukcje ;)

 

Jedna z lepszych ostatnio w temacie.

 

Wiesz kto ją puścił?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna z lepszych ostatnio w temacie.

 

Wiesz kto ją puścił?

 

BP

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

gaz.pl

 

a kilka dni temu miałem wystawić opcje na aukcje ;)

 

Nieźle :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×