Jump to content
Tobi

Zrealizowane opcje

Recommended Posts

Do energetyka.pl się nie umywają ;)

 

E-co? Przecież nikt nawet nie zapamięta tak trudnego słowa. ;) Co innego rugby.pl, ja myślę, że Ci co lubią sobie pośpiewać:

 

Rugby, rugby, oto chwile prawdy. Arki Gdynia znak - żółto-niebiescy. Rugby, rugby, to są słowa prawdy.

 

to chętnie by odwiedzali taki portal. ;)

 

#energetyka.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masz bardzo dobrą passę ostatnio netsel. Duże gratulacje za te zrealizowane opcje. Naprawdę bardzo dobre domeny wpadły :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
a mi dziś wpadła domenka

 

stolybilardowe.pl

 

:P

 

 

Fajna :P Jak chcesz to weź sobie do kompletu StolySnookerowe.pl leży wolna :P

 

 

Edit: Już nie leży wolna :PUtworzona: 2011.09.30 20:10:06

 

 

Pozdrawiam

Edited by waniawp

Share this post


Link to post
Share on other sites
a mi dziś wpadła domenka

 

stolybilardowe.pl

 

:P

 

Gratulacje. Czemu zawsze najlepsze domeny z realizowanych opcji wpadają do tych samych osób? :P

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeszcze bucik.pl i loan.pl i też je chętnie sprzedam.

No mi z tych dwóch, w przeciwieństwie do innych, bardziej podoba się bucik niż loan.

 

Gratulacje :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Porównywanie loan.com do loan.pl jest nie na miejscu, nie ta rzeczywistość nie ten język urzędowy, a jeżeli nie to, to chociażby sama rozpoznawalność słowa - bywa że angielski keyword typu lyrics.pl jest lepszy od tekstypiosenek.pl, w tym przypadku pozyczka.pl jest znacznie atrakcyjniejsza.

Edited by Adelard

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fajna :P Jak chcesz to weź sobie do kompletu StolySnookerowe.pl leży wolna :P

 

 

Edit: Już nie leży wolna :PUtworzona: 2011.09.30 20:10:06

 

 

Pozdrawiam

 

 

a to ja :P zarezerwowałem i chyba jednak nie zarejestruje, ilość wyszukań duuuzo mniejsza, ale tak czy siak dzięki :P

 

co do samej realizacjo opcji, to czekałem 4 lata, niedawno przedłuzałem opcje i z tego co pamiętam sporo się zastanawiałem czy warto ;)

 

@Korneliusz - gratuluje bucika ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Porównywanie loan.com do loan.pl jest nie na miejscu, nie ta rzeczywistość nie ten język urzędowy, a jeżeli nie to, to chociażby sama rozpoznawalność słowa - bywa że angielski keyword typu lyrics.pl jest lepszy od tekstypiosenek.pl, w tym przypadku pozyczka.pl jest znacznie atrakcyjniejsza.

Kiedyś moja domena, nawet serwis pod nią miałem :P Ale kilofek przechwycił w czasach (chyba 2006 rok), kiedy jeszcze nie miałem pojęcia, że coś takiego jak przechwytywanie domen istnieje :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kiedyś moja domena, nawet serwis pod nią miałem :P Ale kilofek przechwycił w czasach (chyba 2006 rok), kiedy jeszcze nie miałem pojęcia, że coś takiego jak przechwytywanie domen istnieje :P

 

DD

 

no ja w tym czasie tez nie podejrzewałem ze Ty istniejesz ale jak się okazało nie miałem racji :P)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×