Jump to content
Tobi

Zrealizowane opcje

Recommended Posts

No i co ci przyjdzie z jednego buta? :)

 

 

biorąc pod uwagę popularność branzy obuwniczej w sieci, zagospodarowanie pozostałych topgeneryków w tej branży oraz to co napisał Jacek o biurach usług turystycznych to i z tego jednego buta coś mi tam chyba przyjdzie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Opcja na domene but.pl zostala zrealizowana

 

strzał nie w dziesiątkę a w setkę :) rewelacja

Share this post


Link to post
Share on other sites

z Buty.pl można by iść na giełdę NewConnect i pozyskać środki na start serwisu :) But jest jednak mniej rewelacyjna ale i tak ciągle super komercyjna, duże gratulacje.

 

EDIT: Może źle to napisałem ale na NC ludzie potrafią zainwestować w gorzej zapowiadające się biznesy :)

Edited by Adelard

Share this post


Link to post
Share on other sites
z Buty.pl można by iść na giełdę NewConnect i pozyskać środki na start serwisu :) But jest jednak mniej rewelacyjna ale i tak ciągle super komercyjna, duże gratulacje.

 

Na szczęście networker ma swój MultiCymes, który odpali mu serwis bez łażenia po jakichś giełdach (zresztą jak? w jednym bucie?). ;)

 

@networker - duże gratulacje. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Opcja na domene but.pl zostala zrealizowana :)

 

a przy okazji zapraszam na aukcje opcji, któa końćzy się dziś o 20:00. link w stopce

Nice :) Gratulacje !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Opcja na domene but.pl zostala zrealizowana :)

 

a przy okazji zapraszam na aukcje opcji, któa końćzy się dziś o 20:00. link w stopce

Wielkie gratulacje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wśród nocnej ciszy...

 

.. Opcja na domenę żądza.pl została zrealizowana i automatycznie zarejestrowana.

 

Do kompletu do zadza.pl

 

Myślałem sprzedać komplet, ale kusi mnie, żeby postawić na domenie coś na wzór zadza.net, tym bardziej, że mam na niej stały i spory ruch. Spamu na maila też trochę dostaję: ludzie "logują się" do mojego formularza kontaktowego (wpisują loginy i hasła). Co wystawia nienajlepsze świadectwo stopniu uświadomienia (w kontekście "nowych" technologii, bo dla wielu internet wciąż jest nowinką z pogranicza science-fiction) przeciętnego internauty, dla którego formularz kontaktowy i panel logowania do seksportalu to jedno i to samo.

I wytłumacz tu takiemu, że np. do nIDN dobrze jest dokupić IDN, albo że warto wydać średnie X.XXX czy więcej na dobrą domenę, bo lepiej mieć stronę firmową na dobradomena.pl

niż na e-pierdu-pierdu24.biz.pl Albo że wogóle lepiej mieć własną stronę firmową, niż sam profil na facebooku (z choćby nie wiem jak bardzo zaje...ym przyciskiem).

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Opcja na domene but.pl zostala zrealizowana :)

 

a przy okazji zapraszam na aukcje opcji, któa końćzy się dziś o 20:00. link w stopce

 

 

Pochwalisz się w dziale "sprzedane" ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pochwalisz się w dziale "sprzedane" ? :)

 

Widać, że buty*pl mają teraz "z IDN-em". :)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pochwalisz się w dziale "sprzedane" ? :)

 

chwalenie się tam bez podawania ceny mija się z celem, a kwoty opublikować nie mogę. jedynie co mogę powiedzieć, to ze spełniła moje oczekiwania :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To może pochwalisz się czy trafiła do KK czy do kogoś z nas?

ABONENT:

 

firma:

Jeans-Online G.Filipczak

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak czulem ze dolaczy do buty.pl com i net (kupionej w tym roku) - na pewno krzywdy nie ma patrząc na sprzedaż np. buty.com:) gratulacje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

workshop.pl

 

Niedawno mi się zrealizowała...ale nie wiem po co i dlaczego zakładałem opcje na tą domenę :-).

 

O.O

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×