Jump to content
Sign in to follow this  
tmi

TOP 4k .co.uk Alexa

Recommended Posts

A jest jakiś program lub coś by wyświetlić te domeny jedna pod drugą, a nie wszystkie jednym ciagiem??
wordpad :) :)

 

4k listy i całą noc? Wooolny ten DRT ;]

Z tej listy powstanie jakies 100-150 tys literowek, wiec ......

Share this post


Link to post
Share on other sites

To odpowienio tuninguj, modduj tego kaszla, a będzie rywalizował z ferrari :)

Proponowałbym przystopować OT w tym temacie, a co do listy, to jest tam nieco .pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przelecialem juz ok 300 pierwszych domen z listy i musze powiedziec ze bida z nedza. Jezeli chodzi o ovt to wolne są z 5-10, wiec mocno przetrzebione. Ponieważ nie mam żadnych domen z UK w portfelu chętnie dowiem się jak tam wygladąja stawki i czy tak niskie ovt generuje w uk ruch, bo wiemy ze roznie w roznych krajach bywa. Z gory dzieki za pomoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To odpowienio tuninguj, modduj tego kaszla, a będzie rywalizował z ferrari :)

Proponowałbym przystopować OT w tym temacie, a co do listy, to jest tam nieco .pl ;)

No szybciej nie da rady. Szybciej ctrl+c ctrl+v to już sie nie da naciskać chyba, że na jakis prochach :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakby ktos byl chetny:

 

digitalspoy.co.uk 6

tixketmaster.co.uk 6

gsydar.co.uk 6

haligax.co.uk 5

thisissoutwales.co.uk 5

genesreumited.co.uk 5

ciineworld.co.uk 5

 

A i oczywiscie rejestrujcie na www.123-reg.co.uk - ok 6 funtow brutto za dwa lata.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A i oczywiscie rejestrujcie na www.123-reg.co.uk - ok 6 funtow brutto za dwa lata.

 

Kurcze, nie mogę tu przejść 4. kroku rejestracji.. Wszystkie pola wypełniam prawidłowo, a on mi na to, że "Ooops!" ze względu na możliwość oszustwa (fraud) moje zamówienie będzie "place on hold" i że mogę się skontaktować z ich supportem... nie wiem o co chodzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednej rzeczy nie rozumiem. zarejestrowalem domene haligax.co.uk, zaplacilem za nia, chcialem ja umiescic na ND a tu pojawia sie komunikat jak na obrazku:

post-293-1176721755_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ktos już ją ma dodaną do konta w ND i trzeba przejsc weryfikacje. Kliknij Ownership Review, w ciagu 24h sprawdzą po whois czy domena nalezy do ciebie i dodadzą ją do Twojego konta.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurcze, nie mogę tu przejść 4. kroku rejestracji.. Wszystkie pola wypełniam prawidłowo, a on mi na to, że "Ooops!" ze względu na możliwość oszustwa (fraud) moje zamówienie będzie "place on hold" i że mogę się skontaktować z ich supportem... nie wiem o co chodzi.

 

Ja także miałem kiedyś taki problem. Rozwiązanie jest bardzo proste. Musisz najpierw zalogować sie na własne konto, dodać kartę kredytową ( informuje że Electrony mogą nie działać), a następnie przy zamówieniu wybierasz już zapisaną kartę do płatności i tylko podajesz ccv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×