Jump to content
korneliusz.com

Bezsensowne opcje na domeny.

Recommended Posts

Po obniżeniu ceny opcji wielu z nas przedłuża własne domeny zakładając na nie opcje. Po pojawieniu się mapadomen.pl, czy przezajebiste.com pojawi się wiele głupich opcji, gdyż jeżeli w ten sposób przedłużasz, to głupole będą myśleli, że twoje domeny spadają. Szkoda pieniędzy dla obu stron, gdyż w tym przypadku tylko NASK zyska. W jaki sposób to rozwiązać?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wniosek że skoro czyjaś domena spadła to wszystkie inne jego domeny też spadną jest mocno ryzykowny. Sam spadek domeny to za mało, trzeba jeszcze dobrze rozpoznać sytuację właściciela. Poza tym sporo domen na parkingach jest na osobę fizyczną z ukrytymi danymi. Wtedy trudno rozpoznać jakie ma inne domeny. Oczywiście jeżeli ktoś ma za dużo kasy może pozakładać innym opcje. Czasem może to uprzykrzyć życie właścicielowi. Mi też ktoś założył opcję na jedną z lepszych domen. Wtopił 30 złotych i zablokował mi możliwośc przeniesienia domeny przez opcję. Takie życie...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cóż chyba taka metoda poszukiwania właściciela opcji pozostaje

 

http://www.di.pl/index.php?showtopic=12457

 

mysle ze trzeba wprowadzic dzial opcje sprzedam/kupie

 

i tam kazdy zainteresowany zalozy jeden temat ze swoim nickiem...i tam bedzie aktualizowal (EDIT POST) tresc swojego posta...w miare kupowania i sprzedawania opcji....

 

mysle ze to lepsze niz mnozenie tematow......

forum mozna latwo przeszukac po nazwach domen wiec znalezienie opcji dla swojej domeny zajmie chwilke;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

bezposrednia odpowiedz na 1 post: poprostu zalozyc opcje na wszystkie swoje domeny ktore chcesz przedłużyć - proste i logiczne... jesli i tak bedziesz przedłużal - to i tak wyjdzie taniej czyż nie ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
bezposrednia odpowiedz na 1 post: poprostu zalozyc opcje na wszystkie swoje domeny ktore chcesz przedłużyć - proste i logiczne... jesli i tak bedziesz przedłużal - to i tak wyjdzie taniej czyż nie ?

 

Ale jest nadzieja, że przedłużenia stanieją...

 

a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja będę przedłużał, ponieważ mój registar straci na tym jak wykupię opcję.

 

Ale następnym razem nie będę się patyczkował. ;)

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
było ogłaszane tutaj na forum, że w 2008r. przedłużenia nie stanieją :-) pozatym nadzieja matką... opcji ;)

 

No ale propozycja była 'na wszystkie domeny', czyli te kończące się w 2009 też (już jest maj!)

 

a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×