Jump to content
McLaren

Directx10.pl - 1134 wyświetlenia przez 2 tygodnie!!!!!

Recommended Posts

Otóż przeszukiwałem, zanim kupiłem domenę, Google i własnie były informacje chyba z 2003 roku czy tam 2004, mniej więcej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak juz podajesz ilość wyświetleń, potwierdź to jakimiś dowodami najlepiej screeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Licznik jest na stronie.

Mogę wrzucic screena z Google adsense, jest tam mniej wyswietlen bo 839, ale dlatego , ze zainstalowałem reklamy w połowie pierwszego tygodnia:

 

A teraz najlepsze, postaram sie też wrzucic screena:

 

Dzisiejszy eCPM dla wyszukiwania: 2 069,65 US$!!!!!!!!! Ludzie!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jakiś dowód na tę pięcioletniość?

 

Nie chce mi sie sprawdzac, bo to nie moja broszka, ale sprzedajacy moglby, np przeszukac pl.output.20030429.gz (5-letni) :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Archive.org nic nie pokazuje ale czasami takie strzały się zdarzają.

Ja wczoraj po południu zarejestrowałem domenę, której wcale nie byłem pewien i po 14 godzinach od zaparkowania ma już 250 odsłon.

Choć i tak przypuszczam, że obok rekordu taki wynik nawet nie przechodził.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Otóż przeszukiwałem, zanim kupiłem domenę, Google i własnie były informacje chyba z 2003 roku czy tam 2004, mniej więcej.

 

A mam do ciebie pytanie czy myslisz ze tu siedza chlopcy z trzepaka i byle kit im wciszniesz ?

Kolega poprosil cie grzecznie o te 5 letnie dowody istnienia domeny a ty piszesz ze chyba cos, wlasnie cis sie wydaje .

A ja cie powiem ze gadasz farmazon przyjacielu i nie bylo tej domeny ani w 2003 ani 2004 ani w 2005 itd chyba, ze byla przez chwile jak bylem chory to moglem nie zauwazyc :lol: Wez pod uwage ze to jest oferta sprzedazy z falszywymi jak podejrzewam danymi o histori domeny a to jest swiadome wprowadzanie w blad potencjalnego nabywcy .Tak wiec ja rowniez ponawiam prosbe o dowody na to ze ta domena MA 5 letnia historie a jesli nie ma to ci sie ban nalezy jak psu zupa i taka jest prawda !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie jestem pewny co do tego, widziałem gdzieś ofertę sprzedaży tej domeny, sprzed kilku lat, nie wiem czy była tam strona.

 

Dam 10zł

:) :) :lol::);)

Zaraz rzucę screeny z ads, ale 20 tez nie , minimum 400 , mam jeszcze dx10.pl , mogę dorzucic

Edited by McLaren

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dam 10zł :)

 

McLaren:

Daj screeny z google ads i daje 20 :lol:

 

Nie jestem pewny co do tego, widziałem gdzieś ofertę sprzedaży tej domeny, sprzed kilku lat, nie wiem czy była tam strona.

 

Chlopaki sie wkurzaja, bo wyglada to tak, jakbys chcial z nich zrobic idiotow :)

Niestety na tym forum sa ludzie, ktorzy potrafia nawet okreslic pogoe za oknem w momencie rejestracji, wiec uwazaj :)

Edited by cabona

Share this post


Link to post
Share on other sites
(...) ale 2 lata to ma na 100% , 5 lat na 80%.

 

Czym poprzesz swoja teze? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czym poprzesz swoja teze? :lol:

 

Przestan no jaka teze :))?.Ta domena jest swieza jak poranna bryza i ma taka historie ze zarejestrowal ja McLaren, ktory pomyslal ze ciemny narod wszystko kupi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przestan no jaka teze :))?.Ta domena jest swieza jak poranna bryza i ma taka historie ze zarejestrowal ja McLaren, ktory pomyslal ze ciemny narod wszystko kupi.

 

Swieca nic nie traic, gdy zapale inna swiecie :lol:

Moze kolega bladzi i trzeba mu podac reke? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Swieca nic nie traic, gdy zapale inna swiecie :)

Moze kolega bladzi i trzeba mu podac reke? :)

 

 

To nie po chrzescijansku ..przebaczac i podawac reke ;)

Ale ok niech kleka i przeprasza pozniej sie zobaczy :lol: A i pare flaszek zeby sie otrzasnac z nerw :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kilofek, zebys się nie przeliczył, bardzo arogancki jesteś.

Jest ruch, bo m.in. link jest na Wiki

WOW! Szok.

Juz zaraz wrzucam screena

Edited by McLaren

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kilofek, zebys się nie przeliczył, bardzo arogancki jesteś.

 

Sluchaj nie jestem arogancki chce zobaczyc dowody na 5 letnia historie domeny ktora wraz ze "strona" wystawiles do sprzedazy czyli sprzadziles publiczna oferte ! Zawarles w niej informacje ktore uwazam za nieprawdzie .Mam prawo rzadac od ciebie dowodow na popracie slow ktore zawarles w ofercie ! TAK ?

Jesli sie myle to cie przeprosze bo nie ma ludzi nieomylnych .Ale poki co trakuje twoja informacje o tej 5 letniej histori jako umyslene wprowadanie w blad !

Tak wiec czekam na te fakty chce sie przeliczyc !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oto screen, jakby nie działało to http://www.wrzuta.pl/obraz/AV27iOpdDk/adsense:

Adsense.gif

 

Dobra, nastepne informacje jutro, koniec na dzisiaj. Kilofek, poszukaj dobrze w google, to zobaczysz, ze ktos sprzedawała kilka lat temu tą domenę.

 

Sluchaj kolego nie przegianaj co ja ma szukac w googlu co ja poszukiwacz jestem !? Twoim obowiazkiem jest nie mnie pokazac a wszystkim na forum ze mowisz prawde podajac w ofercie sprzedazy fakt 5 letniego istnienia domeny .

Share this post


Link to post
Share on other sites
(...)

Dobra, nastepne informacje jutro, koniec na dzisiaj. Kilofek, poszukaj dobrze w google, to zobaczysz, ze ktos sprzedawała kilka lat temu tą domenę.

 

Najstarszy wpis odnosnie Directx10.pl w g:

Listopad 2006 roku, niejaki Whisler probowal ja sprzedac na forum.php.pl :lol:

http://forum.php.pl/index.php?showtopic=57...&pid=309945

Odnosnie Twoich 5 lat w sieci:

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=349141641

Juz starczy, bo robisz z siebie niepotrzebnie glupka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejny raz sciemnia, ja j**e jak ja takich ludzi nienawidze.

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×