Jump to content
cabona

+80%

Recommended Posts

Gdzie moge sprawdzic ile juz sobie naskrobalem u naszych wspanialych moderatorow/administratorow?:lol:

Pytam, bo mam juz ponoc +80% :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sam tego nie sprawdzisz, możesz zapytać się moderatora/administratora :lol:

 

Ok, dzieki :)

 

Mozna zamknac.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdzie moge sprawdzic ile juz sobie naskrobalem u naszych wspanialych moderatorow/administratorow? :lol:

Pytam, bo mam juz ponoc +80% :)

 

A o co właściwie chodzi? Co znaczy +80%? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A o co właściwie chodzi? Co znaczy +80%? :lol:

 

Ostrzezenia za gadanie o dupie maryny :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Większość użytkowników nie ma się o co martwić. Zawsze wysyłamy jakis komunikat gdy ktoś juz ma dużo %.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Poziom ostrzeżeń. 100% = BAN

 

Pozwoliłem sobie napisać w tym wątku,dlatego,że nie chciałem tworzyć kolejnego tematu. Dzisiaj dowiedziałem się, że mam 90%. Gdy "uzbieram 100%" ban jest permanentny, czy na jakiś okres? Jak mozna się w tym momencie zrehabilitowac, żeby zmiejszyć %?

Edited by kamil2n

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jest możliwość włączenia widoczności własnych warnów - pomysł musi tylko zaakceptować administracja :)

 

 

To ja poproszę o podpięcie :wacko:

No chyba że mam już 100% to nie trzeba :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pozwoliłem sobie napisać w tym wątku,dlatego,że nie chciałem tworzyć kolejnego tematu. Dzisiaj dowiedziałem się, że mam 90%. Gdy "uzbieram 100%" ban jest permanentny, czy na jakiś okres? Jak mozna się w tym momencie zrehabilitowac, żeby zmiejszyć %?

 

Kto z Administracji odpowie? :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

O, jest. To teraz chwalimy się ile mamy %, ja 40 :wacko:

 

Taka mała uwaga - przy warnie brakuje mi odnosnika do postu, ktory zlamal regulamin.

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda :wacko: bo w sumie nie wiadomo za co się dostało ostrzezenie poza komentarzem moderatora.

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlatego teraz jak są warny widoczne będę ze swojej strony bardziej szczegółowo pisać co i za co ;-) Mam nadzieję, że pomysł podchwyci reszta ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dlatego teraz jak są warny widoczne będę ze swojej strony bardziej szczegółowo pisać co i za co ;-) Mam nadzieję, że pomysł podchwyci reszta ;-)

 

Ja mam 20% i pomimo tego, że z kwietnia to wiem za co nawet bez postów do których sie odnoszą.

1. Za danie nie swojej domeny do wyceny. Domyślam się, że chodzi o danie do wyceny tanieopony.pl. ;) zamiast mojej :ph34r: tenieopony.pl

2. Za brak nazwy domeny w temacie wyceny.

 

Te % to każdy sobie sprawdzi i tyle.

Ważne też jest to, czy administracja przewiduje jakąś możliwość kasowania tych %? Jak to będzie rozwiązane?

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×