Jump to content
cabona

+80%

Recommended Posts

Ostrzeżenia to żadna nowość :ph34r: Są od początku forum, tylko aż do dziś były 'ukryte'. Od dziś można przeglądać własne ostrzeżenia i ich powody.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co 90 masz? :ph34r:

 

Rowniez uwazam, ze ostrzezenia po jakims czasie powinny znikac. Nie znam forum gdzie "warningi" nie wygasaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A co 90 masz? :ph34r:

 

Rowniez uwazam, ze ostrzezenia po jakims czasie powinny znikac. Nie znam forum gdzie "warningi" nie wygasaja.

 

Odezwij się na prv, podam Ci linki, gdzie po 3 warnach wylatujesz z forum na stałe ;-)

 

Zresztą - jak słusznie sylyx.com zauważył -> może doczekamy się odpowiedzi Ojców Założycieli ;-)

 

edit:

shogun, Tobie tyle brakuje do sylyxa ile jemu do 100% ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A co 90 masz? :ph34r:

 

Rowniez uwazam, ze ostrzezenia po jakims czasie powinny znikac. Nie znam forum gdzie "warningi" nie wygasaja.

Tak jak punkty za łamanie przepisów drogowych.

 

Ja mam 20%, pewnie nigdy się nie dowiem za co :]

 

EDIT: Wróć. Po prostu okienko mi się nie otworzyło. Dostałem 10% ponad rok temu za sygnaturkę niezgodną z opisem oraz za dyskusję z moderatorem ;)

Edited by kulas

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja mam 20%, pewnie nigdy się nie dowiem za co :]

Wydaje mi się, że objaśnienia na Twojej karcie mówią wyraźnie za co ;-)

 

No nic, pamiętajcie też że jak można dać minusowe ostrzeżenie to również i można takie ostrzeżenie pokryć plusem co daje wyniku 0 więc odjęcie jednego ostrzeżenia ;-)

W sumie to zapomniałem o tym i chyba do paru osób zastosuję.

 

edit: no właśnie kulas :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam 90% ;) ,wiekszość zdobyłem na początku przebywania na forum. Teraz jestem mądrzejszy o doświadczenie nabyte przez kilka ostatnich miesięcy i postaram się nie łamać regulaminu... ale nie jest miłym gdy do bana brakuje 1 występku ;):ph34r:

 

 

P.S Widzę ,że "czasem" niektórzy moderatorzy nie mają co robić i bacznie obserwują innych ;)

Edited by kamil2n

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mielismy w planach usuniecie warnow ale temat odszedl w zapomnienie. Mysle ze niedlugo do niego wrocimy i zainteresowanym ujmiemy troche.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mielismy w planach usuniecie warnow ale temat odszedl w zapomnienie. Mysle ze niedlugo do niego wrocimy i zainteresowanym ujmiemy troche.

 

Byłoby bardzo miło :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

niektórzy z Was mogą zaobserwować na swoich kartach ostrzeżeń, że ich poziom nieznacznie ( lub znacznie ) się obniżył. Jako, że moderator ma prawo dawać ostrzeżenia ma prawo również je zabierać.

 

Właśnie jestem po 'akcji' nagradzania niektórych osób, które wg mojego odczucia na to zasłużyły.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

niektórzy z Was mogą zaobserwować na swoich kartach ostrzeżeń, że ich poziom nieznacznie ( lub znacznie ) się obniżył. Jako, że moderator ma prawo dawać ostrzeżenia ma prawo również je zabierać.

 

Właśnie jestem po 'akcji' nagradzania niektórych osób, które wg mojego odczucia na to zasłużyły.

 

Pozdrawiam

 

Dziękuję. Sprawę sygnaturki jakoś przeboleję :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

... też dzięki, jako "amnestionowany" :rolleyes: ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×