Jump to content
Guest anglik

Kroldomen.pl

Recommended Posts

Guest anglik

:)

 

Pozdrawiam.

W sumie glupia, ale portfel domen na ND mi przyozdabia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
:)

 

Pozdrawiam.

W sumie glupia, ale portfel domen na ND mi przyozdabia.

 

a smiali sie z mojej kopalni domen... :)

 

Domena raczej nie do wyceny, ale gratuluje pomyslowosci :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
a smiali sie z mojej kopalni domen... :)

 

Nadal się śmieją. :-P

 

Ja mam do tego celu polskiedomeny.pl, tylko jakoś nie mogę się zabrać za zrobienie strony...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nadal się śmieją. :-P

 

Ja mam do tego celu polskiedomeny.pl, tylko jakoś nie mogę się zabrać za zrobienie strony...

 

O ile wykopać można dowolną domenę, to nazwa "polskie domeny" sugeruje domeny .pl . ;-)

 

Krol domen, to juz zupelnie inna bajka. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
O ile wykopać można dowolną domenę, to nazwa "polskie domeny" sugeruje domeny .pl . ;-)

 

No i dobrze, bo ja się właściwie nie zajmuję innymi. Miałem jeszcze superdomeny.pl, ale nie chciało mi się przedłużać, więc sprzedałem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

W sumie jak na nią patrzę, to też mi się wydaje że domena raczej nie do wyceny.

 

Przepraszam za małego śmiecika.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta domena powinna zostać kupiona za absurdalnie wysoką kwotę (i należy tę sprawę odpowiednio nagłośnić) przez kogoś, kto będzie aspirował do takiego tytułu. Pełen lans :)

 

@anglik: sprzedaj sam sobie na allegro za XXX.XXX :) prestiż

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mówią że to ja mam kiepskie domeny :)

anglik chyba każdy zakup powinieneś konsultować z kimś tutaj na forum :) ....A nie lepiej jest zainwestować kasę np. w takie domeny jak

domenoteka.pl albo domenorama.pl - zwróci się Ci to dziesięciokrotnie!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
A mówią że to ja mam kiepskie domeny :)

anglik chyba każdy zakup powinieneś konsultować z kimś tutaj na forum :) ....A nie lepiej jest zainwestować kasę np. w takie domeny jak

domenoteka.pl albo domenorama.pl - zwróci się Ci to dziesięciokrotnie!

Mam już prawie sto domen które generują comiesięczny regularny dochód. Na nie które miałem już konkretne prozpozycje po kilka koła zł, więc chyba nie wszystkie są takie bez wartosci. Niektóre domeny które kupuje to moje tzw 'kaprysy' , jak np. ta. Nigdy z nikim nie konsultuje zakupu domen, bo wtedy przestaje się byc indywidualistą, jedynym w swoim rodzaju.

 

Pozdrawiam.

nie chwalę się

Share this post


Link to post
Share on other sites

To już wszyscy wiemy jakim @anglik dysponuje "inwentarzem", ale czy jest dobrym gospodarzem tego nie wiemy. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam już prawie sto domen...

 

tak z ciekawości... jak masz tyle domen to gdzie je trzymasz, żeby nie zbankrutować przy corocznym przedłużaniu?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam już prawie sto domen które generują comiesięczny regularny dochód. Na nie które miałem już konkretne prozpozycje po kilka koła zł, [...]

 

To super, podeslij mi liste, to moze jakis deal uskutecznimy, chociaz nie wiem, czy bede mogl zaplacic kilka kola zl. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Na przredłużenie zarobią, o to nie ma się co martwic.

 

Np. łódż.pl z tego forum 4 osoby pytały o cenę, dwie złożyły oferty. Ze zrozumiałych względów nie powiem kto.

 

@seles znam adres i pomyślę, bo za miesiąc mam komunię kuzynki. Dogadamy się. :)

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
tak z ciekawości... jak masz tyle domen to gdzie je trzymasz, żeby nie zbankrutować przy corocznym przedłużaniu?

 

Sztuka polega na tym, żeby zaparkowane domeny nie tylko zarobiły na własne przedłużenie, ale żeby jeszcze zostało na dalsze inwestycje. A jak jeszcze od czasu do czasu sprzeda się coś za ładną sumkę, to nawet jest za co chleb kupić. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ta domena powinna zostać kupiona za absurdalnie wysoką kwotę (i należy tę sprawę odpowiednio nagłośnić) przez kogoś, kto będzie aspirował do takiego tytułu. Pełen lans :)

 

@anglik: sprzedaj sam sobie na allegro za XXX.XXX :) prestiż

 

Juz wystawiona: http://www.allegro.pl/item186694431__kroldomen_pl_.html ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Cena z kosmosu, ale trochę pozytywnego spamu nie zaszkodzi.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam wielką ochotę zarejestrować DomenowyFaraon.com albo jeszcze lepiej CesarzDomen.com... a może lepiej CarDomen.com??? Trochę krótsza... chociaż lepiej by pasowało w tym wypadku CarDomen.ru ... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli ktoś chce przebić ksywką DomainKinga to podpowiem że DomainTzar.com jest wolna! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
Jeśli ktoś chce przebić ksywką DomainKinga to podpowiem że DomainTzar.com jest wolna! :)

Domainking.pl też mam, ale narazie nie opłacałem i chyba nie opłacę.

 

Jak chcesz to ją kupię i za cenę rejestracji i dobrą wódkę Ci ją odsprzedam.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×