Jump to content
empireus

[poszukuje] skrypt do aliasow

Recommended Posts

Natchnelo mnie cos i chcialbym udostepnic dwie swoje domeny pod aliasy. Jako ze to usluga nie nastawiona na zysk, to i skrypt powinien byc darmowy. Moglibyscie polecic takowy? Jest co prawda na alledrogo niejaki WMAlias, ale sknerus ze mnie straszny, wiec prosze o pomoc ;)

 

Zeby nie bylo, ze googla nie znam, to pol nocy spedzilem na poszukiwaniach, ale jedyne co znalazlem to dosyc leciwy OpenDomains z 2007-01-13

 

PS. Jesli wybralem zly dzial, to prosze o przeniesienie

Share this post


Link to post
Share on other sites

osobiście korzystam z nieco tańszej wersji WMAlias (konkurencji), dałem za niego bodajże 30zł ale gdybym miał dalej brnąć w strony oferujące aliasy wybrałbym WMAlias PRO (dość dużo nowych funkcji w porównaniu do mojego). Niegdyś spotkałem się z darmowym skryptem tego typu, ale teraz nie mogę przypomnieć sobie nazwy, wiem, że jest - szukaj, szukaj, szukaj. Mi to zajęło cały dzień aż w końcu znalazłem, jednak wolałem ten za który zapłaciłem ;] Być może znajdziesz ten skrypt na sourceforge.net - wydaje mi się, że właśnie stamtąd pochodził, Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
osobiście korzystam z nieco tańszej wersji WMAlias (konkurencji), dałem za niego bodajże 30zł ale gdybym miał dalej brnąć w strony oferujące aliasy wybrałbym WMAlias PRO (dość dużo nowych funkcji w porównaniu do mojego). Niegdyś spotkałem się z darmowym skryptem tego typu, ale teraz nie mogę przypomnieć sobie nazwy, wiem, że jest - szukaj, szukaj, szukaj. Mi to zajęło cały dzień aż w końcu znalazłem, jednak wolałem ten za który zapłaciłem ;] Być może znajdziesz ten skrypt na sourceforge.net - wydaje mi się, że właśnie stamtąd pochodził, Pozdrawiam.

 

 

Dzieki za opinie :(

 

Tak, znalazlem jeden jedyny taki darmowy skrypt o nazwie OpenDomains, lecz zle dziala (nie dziala), a mi sie nie usmiecha grzebanie w czyims kodzie i poprawianie skopanego kodu, ktory byl pisany za czasow php 4.x :) Coz, chyba trzeba bedzie zainteresowac sie tym WMAliasem...

 

Jedyna wada wszystkich tych powyzszych rozwiazan jest taka, ze opieraja sie o wilcardsy, a ja osobiscie wole skrypt, ktory ingerowalby bezposrednio w strefy na Bindzie. Co prawda takowe softy tez sa, ale to juz kombajny, ktore sluza hostingowi (www, mail), i niby maja zarzadzanie domenami, ale opcji co do domen jest tam co kot naplakal :) Teraz wakacje, mniej roboty, to moze w wolnym czasie sam cos takiego skrobne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×