Jump to content
DD

Polska i Ukraina mają EURO 2012!!! :)

Recommended Posts

niesamowita sprawa. dla takich chwil warto zyc! Wrescie cos sie ruszy w naszym kraju

 

p.s. juz widze wysyp domen na allegro typu polska2012euro2012.pl itp :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja czekałem na decyzję w sprawie Euro 2012na rynku wrocławskim.

 

widzę, że jest tu parę osób z Wro. może jakieś domenowe spotkanko przy browarku, hm? :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
widzę, że jest tu parę osób z Wro. może jakieś domenowe spotkanko przy browarku, hm? :-)

 

jestem chetny :-) procz browara proponuje zabrac laptopy z blueconnectem czy inna bezprzewodowka :)

chetnie sie podszkole ;]

 

Termin: po dlugim weekendzie, hm?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wysyp taki domen już jest z tego co widzę ;) Ale to dobrze - jak jest ruch w interesie, to nie ma co narzekać ;)

 

To fakt, dzisiaj dostałem już cztery oferty sprzedaży domen typu mistrzostwaeuropy2012ukrainapolska.pl ;-).

Z czego wszystkie dopiero zarezerwowane. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już widze że podłapali :)

 

PS. Temat przeniesiony. W dziale Newsy prosze o zamieszczanie informacji o tematyce domen.

euro.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Już widze że podłapali :)

 

PS. Temat przeniesiony. W dziale Newsy prosze o zamieszczanie informacji o tematyce domen.

 

Polacy są naprawdę sprytni i już bardzo "internetowi" - co widać również po ilości zarejestrowanych domen .eu. Polak potrafi :-)

 

--

Daniel Dryzek

http://www.active24.pl

http://dryzek.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
Polak potrafi :-)

 

...być naiwnym ;-) wszystkie te "ordinalne" domeny, które są na załączonym obrazku są warte 0 zł, w najlepszym przypadku reg fee..

Share this post


Link to post
Share on other sites
...być naiwnym ;-) wszystkie te "ordinalne" domeny, które są na załączonym obrazku są warte 0 zł, w najlepszym przypadku reg fee..

 

Jeśli nawet na 10-20 będzie jedna dobra i wartościowa - też będzie dobrze :) Poza tym "ćwiczenie czyni mistrza" i "tylko głupiec nie myli się nigdy" ;)

 

--

Daniel Dryzek

http://www.active24.pl

http://dryzek.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spodziewalem sie wysypu domen, ale chyba nie az takiego. Naliczylem prawie 60 domen o tematyce euro, na samym allegro. Niekore naprawde swiadcza o duzej pomyslowosci... a i sa takie z ktorych mialem niezly ubaw

 

Zreszta z tego wszystkiego mi tez sie udzielil ten szal domen Euro. Co prawda zarezerwowalem tylko jedna: arenabaltycka.pl , no ale moze przynesie mi troche radosci:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
jestem chetny :-) procz browara proponuje zabrac laptopy z blueconnectem czy inna bezprzewodowka :)

chetnie sie podszkole ;]

Termin: po dlugim weekendzie, hm?

 

może być po weekendzie, termin się jeszcze ustali. ale ja proponuje zrobić typowo analogową pogadankę o domenach i nie tylko, bez laptoków (ja i tak nie mam) :-) lokal: Rura ew. Mleczarnia. kto prócz roku1978 się pisze? oczywiście forumowcy spoza Wrocka też są mile widziani!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Teraz trzeba już tylko zbudować stadiony ;)

 

 

Kijów straci prawo do organizacji nie tylko finału Euro 2012, ale nawet spotkań fazy grupowej - donosi ukraiński serwis Forpos

 

A sprawa nie jest błaha, bo dotyczy budowy stadionu w Kijowie, który ma gościć finał Euro 2012.

(...)

A chodzi o... dach.

(...)

Przetarg na jego budowę bowiem wygrała firma, która nigdy nie stawiała podobnych konstrukcji, co więcej nie ma też technicznych możliwości, by przeprowadzić tak skomplikowaną operację. Zwycięska firma ma jednak jedną, niepodważalną zaletę... Jej szefowie, jak twierdzą ukraińscy dziennikarze, są blisko związani z merem Kijowa Leonidem Czernowieckim i szefem piłkarskiej federacji Hryhorijem Surkisem.

 

http://www.sport.pl/pilka/1,80056,6925021,..._przekret_.html

 

Sk...ałe kolesiostwo, a zwykli ludzie ucierpią.

 

Szef komisji śledczej, o czym pisaliśmy kilka tygodni temu, Rawil Safiullin nie ma złudzeń. - Wszystko wskazuje na to, że pieniądze są rozkradane

 

No po prostu czysta klasyka.

 

Płakać po Ukrainie i tak nikt nie bedzie. Czy ja aby gdzieś już nie wspominałem, że Berlin i Lipsk czekają gotowe z profesjonalna infrastrukturą na przyjęcie Euro2012? ;)

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naliczylem prawie 60 domen o tematyce euro, na samym allegro....

 

Tylko te co zawierają "Euro 2012" będą mogły być jedynie o wprowadzeniu waluty Euro w 2012 roku, bo w obszarze piłki nożnej wyrażenie jest zastrzeżone.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie sądzę by UEFA odebrała Ukrainie finał.

 

Odbierze im natomiast co najmniej jedno miasto, tak więc stawiałbym że z 4:4 wyjdzie na 5:3 na naszą korzyść i Kraków wtedy połączy do organizatorów.

 

Problemem na Ukrainie będą nie tylko nakłady państwa na infrastrukturę, ale brak prywatnych inwestycji np. w bazy noclegowe. Bo kto będzie inwestował w budowę hoteli... pod jedną imprezę?

 

W Polsce natomiast już teraz mamy rozwiniętą bazę hotelową we wszystkich miastach, w których na pewno odbędzie się Euro. A do 2012 powstanie jeszcze więcej hoteli...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy ja aby gdzieś już nie wspominałem, że Berlin i Lipsk czekają gotowe z profesjonalna infrastrukturą na przyjęcie Euro2012? :)

 

No i mamy przykład niemieckiej "profesjonalnej" organizacji.

http://www.sport.pl/lekkoatletyka/1,84753,...y_rozpaczy.html

 

Nawet medalu porządnie nie potrafią wręczyć... patałachy...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×