Jump to content
DD

Polska i Ukraina mają EURO 2012!!! :)

Recommended Posts

Ze względów czysto politycznych ... "należy" w 100% :D.

...

 

Wg powyzszego, to rownie dobrze na upartego mozna by USA i Kanade wciagnac, by im smutno nie bylo, ze wiecznie tylko miedzy soba tocza rozgrywki ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wg powyzszego, to rownie dobrze na upartego mozna by USA i Kanade wciagnac, by im smutno nie bylo, ze wiecznie tylko miedzy soba tocza rozgrywki ;)

 

Nie da rady - musieliby wtedy wizy znieść :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

PS A tak się wszyscy zawsze śmiali z "malowania trawy" za PRL-u, a teraz jest dokładnie to samo i wszyscy w tym uczestniczymy!

 

to jestem ciekawy diagnozy, jakie są przyczyny takiego stanu rzeczy i kto za to odpowiada, bo pisałeś ostatnio o wartościach d***kratycznych jako szczytnych ideach, które wyznajesz,

Share this post


Link to post
Share on other sites

to jestem ciekawy diagnozy, jakie są przyczyny takiego stanu rzeczy i kto za to odpowiada, bo pisałeś ostatnio o wartościach d***kratycznych jako szczytnych ideach, które wyznajesz,

Z demokracją to nie ma nic wspólnego, tylko z tym, że w Polsce jest po prostu za dobrze. Jest tak dobrze, że ho ho. Pani w aptece nie chce ode mnie zapłaty kartą 9,67 zł bo "przyjmuje od 10 zł" NO myślę sobie, jest dobrze. Wychodzę. Bez leków. Idę tam, gdzie będą chcieli zapłaty kartą. JEst tak dobrze w Polsce, że się nikomu nie chce robić, bo to się nie opłaca. Proste. Dlatego nie mamy autostrad. Jest za dobrze. Ech, ktoś tam machnie pędzelkiem, przefarbuje Dworzec Centralny w Wawie (bo po co budować nowy), podczyści perony i przejścia na perony (ale po co montować windy dla niepełnosprawnych i potrzebujących - szkoda czasu, lepiej wyjechać na urlop, w końcu jest dobrze). Jest tak dobrze, że przecież zawsze ktoś pomoże za free, to przecież kraj pomocnych ludzi, pogodnych, radosnych, cieszących się swoją Zieloną Wyspą Bis. NO i bogatych, w końcu tylu chce robić na wolontariacie czy za 1000 zł miesięcznie...brutto. JEst super. Amen. Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najniższy wymiar kary :)

 

Postawiłem dzisiaj na zwycięstwo Włochów w regulaminowym czasie. Nie muszę mówić jaka była "przebitka".

I zresztą gorąco im kibicowałem.

 

Tak jak chyba mówiłem, Włosi wjadą jeszcze do Krakowa otwartym autokarem ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jak chyba mówiłem, Włosi wjadą jeszcze do Krakowa otwartym autokarem ;)

 

W sumie wicemistrzostwo to też sukces więc będą mieli co świętować :)

Najważniejsze że odpalili duet Pedalski Klozet i resztę "aryjczyków"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niemcy grali jak nie Niemcy, Włosi jak nie Włosi.

 

Niemcy, znowu przegrali, dla ich ego to zupełna klęska.

 

Sprawiedliwość dziejowa, Niemcy i Rosjanie odpadli w Warszawie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

<sarkazm>No patrz, taka okazja przeszła koło nosa faszystowskim narodowcom. Tylu Niemiaszków było w jednym miejscu na stadionie i w strefie kibica. I nikt nie zrobił BUM! A można było wziąć odwet za hitlerowców, za powstanie warszawskie i cały ten drang nach osten.</sarkazm>

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ty to pewnie jeden z tych z flagą? Swastykę też sobie wytatuowałeś na czole?

 

ten typ tak ma. :)

 

Prawda jest taka że Niemcy nigdy nie byli i nie będą naszymi przyjaciółmi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lewica i swastyki, panie Grzegorzu, toś mi poprawił humor. No chyba, że przekreslone hakenkrezue, to owszem. Swastyki to chyba ONRowcy czyli tak blisko bliziutko JKM, tzw faszyzujący narodowcy. Ale co ja tam wiem o historii, przecież to mnie w ogóle nie interesuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lewica i swastyki, panie Grzegorzu, toś mi poprawił humor. No chyba, że przekreslone hakenkrezue, to owszem. Swastyki to chyba ONRowcy czyli tak blisko bliziutko JKM, tzw faszyzujący narodowcy. Ale co ja tam wiem o historii, przecież to mnie w ogóle nie interesuje.

Krótkie zestawienie poglądów, które reprezentujesz:

- szowinizm, szczególnie w stosunku do Żydów i Polaków

- socjalizm gospodarczy, etatyzm

- eugenika

- legalizacja aborcji

- dyskryminacja religii

 

Kiedyś nazywano to nazizmem, Ty wolisz lewicą, jak zwał tak zwał, Twój problem.

Edited by Pan_Grzegorz
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lewica i swastyki, panie Grzegorzu, toś mi poprawił humor.

 

NSDAP - Narodowosocjalistyczna Niemiecka Partia Robotników

 

socjaliści, partia robotnicza, czerwony sztandar, obchody 1 maja, tytuł towarzysza, to z pewnością lewica, a że narodowa nic nie przeszkadza, dalej to są czerwoni, sam napędzasz wątki narodowe,

 

przy tym uciekasz od historii, walczysz z taką wiedzą, twoi towarzysze wyrzucają ją ze szkół, i chcesz się wypowiadać na jej temat, i co masz wtedy do powiedzenia, pomówienia i propagandę, to że ci wmówili, że Hitler jest skrajną prawicą toś cymbał, i nie raz dałeś temu świadectwo, szczególnie w temacie ekonomii,

 

są setki odcieni czerwonego, jedni bardziej na lewo od siebie, drudzy na prawo, ale tylko od siebie, zawsze są to jednak czerwoni, jak ktoś jest na prawo od innego czerwonego, nie znaczy, że to prawica, komunista jest na prawo od trockisty, mieńszewicy byli od bolszewików, itd.

 

żaden czerwony, w tym Hitler, nie jest żadną prawicą, zapamiętaj, kiedy deklarujesz, że dla ciebie jest, to tylko deklarujesz, że jesteś bardziej czerwony od niego, bo w rzeczywistości, masz pomieszane poglądy, a to stąd, a to stamtąd, jak wyskoczyłeś z tymi teutońskimi rycerzami, to trafiłeś w sedno nazistowskiej propagandy, i często blisko ci do tych poglądów i zachowań,

 

w Rzeszy byłbyś nazistą, a w kraju sowieckim komunistą, im do siebie było bardzo blisko, tak wygląda rzeczywistość, ślepa wiara w lewicową ideologię to niszcząca choroba, i dlatego nikt normalny nie chce czerwonej ideologii,

Edited by Andro
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ten typ tak ma. :)

 

Prawda jest taka że Niemcy nigdy nie byli i nie będą naszymi przyjaciółmi.

Dlaczego nie będą?

Kto jeszcze nie będzie naszym przyjacielem?

Rosjanie, Żydzi, czytelnicy GW?

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego nie będą?

Kto jeszcze nie będzie naszym przyjacielem?

Rosjanie, Żydzi, czytelnicy GW?

 

Pewnie "zamachowcy od Tu-poległ"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak czytam te wasze dyskusje niby o Euro 2012, to cieszę się, że po dzisiejszym meczu będzie można zamknąć ten wątek. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak czytam te wasze dyskusje niby o Euro 2012, to cieszę się, że po dzisiejszym meczu będzie można zamknąć ten wątek. :P

Niestety, polska prawica potrafi upolitycznić i obrzydzić największe wydarzenie:)

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety, polska prawica potrafi upolitycznić i obrzydzić największe wydarzenie:)

 

PO to tez prawica ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×