Jump to content
DD

Polska i Ukraina mają EURO 2012!!! :)

Recommended Posts

Jak czytam te wasze dyskusje niby o Euro 2012, to cieszę się, że po dzisiejszym meczu będzie można zamknąć ten wątek. :P

bedzie jeszcze duzo do powiedzenia o aferach i przekrętach

Share this post


Link to post
Share on other sites

I to jest rzeczywiście najlepsze forum do poruszania tej tematyki. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak przeczytać ostatnią podstronę tego tematu to człowiek ma wrażenie, że omyłkowo trafił do wątku "Polityka". ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

<sarkazm>No patrz, taka okazja przeszła koło nosa faszystowskim narodowcom. Tylu Niemiaszków było w jednym miejscu na stadionie i w strefie kibica. I nikt nie zrobił BUM! A można było wziąć odwet za hitlerowców, za powstanie warszawskie i cały ten drang nach osten.</sarkazm>

Przepieprzyliście mecz i tyle.. i o czym tu gadać?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sumie wicemistrzostwo to też sukces więc będą mieli co świętować :)

 

 

yarowa jakbyś chciał jakieś typy to śmiało pisz na PW :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i kto by pomyślał, że jeszcze w półfinale Włosi w meczu z Niemcami schodzili na przerwę w takiej samej sytuacji... jak teraz są Hiszpanie w meczu z nimi :P

 

 

***

 

Oczywiście znów zmanipulowany obraz.

 

Gdy Mario Balotelli strzelił drugiego gola dla swojego zespołu, widzowie zobaczyli płaczącą Niemkę. Piękny obrazek, ukazujący emocje ze spotkania, nie spodobał się niemieckim dziennikarzom, ponieważ fanka ich zespołu uroniła tę łzę w trakcie odgrywania hymnu. Czy to tylko budowanie show, czy już perfidna manipulacja?

 

http://natemat.pl/21369,niemcy-uefa-manipuluje-emocjami-podczas-transmisji-meczow-euro-polscy-dziennikarze-nie-widza-zagrozenia

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

chyba nikt nie spodziewał sie takiego finału :)

dokładny wynik u bukmachera wszedł po kursie 65 !

 

U buków stawiałem na 2-0 dla Hiszpanii z kumplem założyłem się że Włosi wyłapią trójkę

Chyba nie lubię Torresa :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

chyba nikt nie spodziewał sie takiego finału :)

dokładny wynik u bukmachera wszedł po kursie 65 !

 

Ja dla żartu bo już nie miałem szans w klasyfikacji firmowej postawiłem sobie na 4:0, ale dla Włochów :P Jutro chyba będę się kłócił z kumplem, że źle zapisał ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Włochom należy się szacunek za wyeliminowanie Anglików i Już Mistrzów Europy przed Mistrzostwami Europy, Niemców.

 

Mistrzem, jak ostatnio zwykle została Katalonia z kastylijskimi [ale istotnymi w dzisiejszym meczu dodatkami].

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

yarowa jakbyś chciał jakieś typy to śmiało pisz na PW :P

 

Promedica dzięki, radzę sobie :)

 

 

Nie w tym rzecz co mi rozum podpowiada ale za kim dzisiaj byłem. Kibicowanie przeciwko własnej woli nie posiada smaku. Poza tym mogłoby doprowadzić do schizofrenii :D

 

Wolałem schizofrenię wyprzedzić i sam z siebie rozdzieliłem sympatie bardzo racjonalnie.

W poprzednich Mistrzostwach kibicowałem Katalonii a w tych Italii.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

wg trybuny ludu dostaliśmy 94 mld zł za dobre kibicowanie, a Euro było za darmo,

 

pożyczajcie, kupujcie, wydawajcie, a poczujecie wygraną, ... zanim was zamkną,

 

Chłopiec proponuje, żeby Grecy oddali swoje Euro do banku, a w zamian otrzymali drachmy.

 

Jednak wiadomo, że Grecy nie chcieliby dobrowolnie pozbyć się euro i próbowaliby je ukrywać, także w zagranicznych bankach. W takim przypadku Jurre proponuje dla krnąbrnych wysokie kary finansowe (dwukrotność ukrywanej kwoty).

 

także Euro oddaje się podwójnie :)

 

na koniec inny punkt widzenia: Prawda o pieniądzach na Euro

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Nie mogę się z tym zgodzić.

 

W kwietniu byłem w Berlinie po 3 latach przerwy i... byłem zaskoczony, że ceny w sklepach zatrzymały się, a niektórych produktów nawet spadły! Oczywiście woda, prąd, gaz zapewne podrożały, ale ceny mieszkań i koszty produktów żywnościowych są niższe niż w Polsce i to nie tylko relatywnie w stosunku do zarobków. A ceny kosmetyków? no w Polsce nadal są to dobra luksusowe niczym kolonialne zdobycze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

... A ceny kosmetyków? no w Polsce nadal są to dobra luksusowe niczym kolonialne zdobycze.

 

Nie wiem, nie bylem. Aczkolwiek odnosnie ciuchow i kosmetykow, to cos w tym jest, bo jeszcze nie tak dawno (nie wiem jak obecnie) oplacalo sie leciec do Londynu po markowe ciuchy. Wyszlo o wiele taniej, lacznie z przelotem niz u nas. Podobnie z kosmetykami markowymi, gdzie znajoma jak byla we Wloszech, to przysylala znajomym i rodzinie za pol darmo to, co u nas jest na najwyzszych polkach...

 

A to wszystko dlatego, ze jestesmy bardzo bogatym krajem ;) Mozemy pozwolic sobie na to samo za wieksza kase. Rosjanie bija nas jednak pod tym wzgledem, bo tam im drozsze tym szybciej schodzi :D

 

Odnosnie E2012, to pamietam, jak przed, w ktoryms programie tv byla mowa, ile to zarobimy na zonach/partnerkach poszczegolnych reprezentacji. Gdy mowiono o zonach pilkarzy rosyjskich, to zaczeto wymieniac nasze luksusowe sklepy z futrami i bizuteria, ale skwitowano to tym, ze niestety zeby cokolwiek sie sprzedalo w tych sklepach, trzeba by ceny podniesc minimum czterokrotnie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem, nie bylem. Aczkolwiek odnosnie ciuchow i kosmetykow, to cos w tym jest, bo jeszcze nie tak dawno (nie wiem jak obecnie) oplacalo sie leciec do Londynu po markowe ciuchy. Wyszlo o wiele taniej, lacznie z przelotem niz u nas.

 

Bardziej chodzi o wybór. W sklepach typu TJ Maxx w Anglii masz nieużywane ciuchy, lepsze brandy i większy wybór, a u nas szmelc, głównie XXXL, w secondhandach (gacie co były na dupie jakiegoś fish&chips-żercy).

 

BTW Kiedyś w USA w Dress For Less dżinsy Calvin Klein widziałem po 10 USD takie jak w Royal Collectionw Starym Browarze po 500 zł. Buty Hilfigera przywiozełm sobie, co kosztowały 12 USD a nas po przecenie od 280 zł wzwyż. Nie wspomnę o innych markach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No już prawie popłakałem się z radości, że jednak był sukces, ale w tym samym momencie pojawił się BŁYSK:

 

"No tak, przedstawiciel UEFA Events, prywatnej firmy, która za publiczne pieniądze zorganizowała sobie forum dobrej zabawy i rozrywki, mówi, że jego prywatny turniej zakończył sie pełnym sukcesem!" HURRRAAA!!

 

No nie słyszałem jeszcze przekupki na targu, która by mówiła klientowi, ż jej jajka są nieświeże, a pietruszka jest sprzed tygodnia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liga Polska. Polskie "derby" :)

 

I akcja pięciu (!) patałachów nazywanych sędziami [od niedawna za bramkami stoją dodatkowi dwaj sędziowie]. I mecz ustawiony tą bramką. I dziękujemy panowie kur ... pseudosędziowie. Dobrze, że dziś nie mogłem iść na mecz bo pewnie rzuciłbym telefonem. To są jaja roku!:

 

 

http://bi.gazeta.pl/im/f4/8d/d1/z13733364AA.jpg

 

 

Edit:

Nieuznany karny dla Wisły.

 

Sędziów drukarzy powinno się zaprosić do Wrocławia. Co mam innego powiedzieć? Kurza ślepota, pięciu sędziów na boisku?

 

Chwała Zwyciężonym,

przez ciemne siły :)

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×