Jump to content
DD

Polska i Ukraina mają EURO 2012!!! :)

Recommended Posts

Liga Polska. Polskie "derby" :)

 

I akcja pięciu (!) patałachów nazywanych sędziami [od niedawna za bramkami stoją dodatkowi dwaj sędziowie]. I mecz ustawiony tą bramką. I dziękujemy panowie kur ... pseudosędziowie. Dobrze, że dziś nie mogłem iść na mecz bo pewnie rzuciłbym telefonem. To są jaja roku!:

 

 

http://bi.gazeta.pl/im/f4/8d/d1/z13733364AA.jpg

 

 

Edit:

Nieuznany karny dla Wisły.

 

Sędziów drukarzy powinno się zaprosić do Wrocławia.

Polska liga g..o kogo obchodzi na tym świecie. Liczy się wyłącznie Premiership, Primera Division i oczywiście najmocniejsza obecnie Bundesliga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polska liga g..o kogo obchodzi na tym świecie. Liczy się wyłącznie Premiership, Primera Division i oczywiście najmocniejsza obecnie Bundesliga.

 

 

Przy dzisiejszym moim stanie pomeczowym radzę nie prowokować bo gryzę.

 

Co Ty tu jeszcze robisz Umberto w Polsce? Uprawiasz podwójną moralność? Nie podoba się, zrób wypad z PL, auf wiedersehen :D

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przy dzisiejszym moim stanie pomeczowym radzę nie prowokować bo gryzę.

 

Co Ty tu jeszcze robisz Umberto w Polsce? Uprawiasz podwójną moralność? Nie podoba się, zrób wypad z PL, auf wiedersehen :D

Jeszcze 2 lata w tym zas..ym kraiku zwanym Janowem Pawłowem II i spadam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po czym wnioskujesz że liga niemiecka jest najmocniejsza ? 0_o

 

Liga Europejska - półfinały

 

Fenerbahce Stambuł - Benfica Lizbona

FC Basel - Chelsea Londyn

Liga Mistrzów

Bayern Monachium - Real Madryt

Barcelona - Borussia Dortmund

2 niemieckie

2 hiszpańskie

1 angielski

się zobaczy kto ostatecznie wygra - te 3 ligi są najmocniejsze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeszcze 2 lata w tym zas..ym kraiku zwanym Janowem Pawłowem II i spadam.

 

... ale jeszcze prze 2 latka, wyssam z niego ile się da i przyjmę z tego co mi oferuje ile się da? Taka filozofia życia?

Share this post


Link to post
Share on other sites

... ale jeszcze prze 2 latka, wyssam z niego ile się da i przyjmę z tego co mi oferuje ile się da? Taka filozofia życia?

Masz na mysli Kościół katolicki w Polsce?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masz na mysli Kościół katolicki w Polsce?

 

Sądzę, że wiesz co mam na myśli.

 

Jeśli chodzi o Kościół Katolicki to on istnieje na terenach Polski już ponad 1000 lat i z tego co mi wiadomo, nie zamierza stąd spadać.

Jednak, Kościół Katolicki [współ]wyrządził Ci być może jedną niedobrą rzecz.

 

Gdyby z Polski ten Kościół w jakiś sposób wywędrował jakiś czas temu, to dzisiaj nie istniałby dla Ciebie temat postawy, dwuletniej jeszcze rozkraczonej pomiędzy.

 

Mieszkałbyś teraz w RFN np. gdzieś w Posen lub okolicach, rozmawiałbyś tam na co dzień piękną literacką niemczyzną albo dialektem regionalnym, charakterystycznym dla Reichsgau Wartheland.

Siedząc w pubie przy browarze Hugger, oglądałbyś mecz najlepszej [wg Ciebie] obecnie ligi Świata pomiędzy Normania Posen a Borussia Dortmund [z takimi germańskimi piłkarzami w składzie jak: Blaschick, Lewande, Kreischenmann czy jakoś podobnie ...] a tak ...

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mieszkałbyś teraz w RFN np. gdzieś w Posen lub okolicach, rozmawiałbyś tam na co dzień piękną literacką niemczyzną albo dialektem regionalnym, charakterystycznym dla Reichsgau Wartheland.

Siedząc w pubie przy browarze Hugger, oglądałbyś mecz najlepszej [wg Ciebie] obecnie ligi Świata pomiędzy Normania Posen a Borussia Dortmund [z takimi germańskimi piłkarzami w składzie jak: Blaschick, Lewande, Kreischenmann czy jakoś podobnie ...] a tak ...

Bardzo ciekawa perspektywa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oglądacie dzisiejszy półfinał Borussia vs Real ?
Już 4 bramki Lewandowskiego a jeszcze ponad 20 minut meczu

Share this post


Link to post
Share on other sites

ostatnio złapalem faze na bojkot ogladania jakichkolwiek spotkan pilkarskich. Jak dobrze, ze dzis wylamalem sie z tego postanowienia...

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ostatnio złapalem faze na bojkot ogladania jakichkolwiek spotkan pilkarskich. Jak dobrze, ze dzis wylamalem sie z tego postanowienia...

 

Po dzisiejszym spotkaniu zastanawiam się do jakiego klubu przejdzie teraz Lewy :D

Coś czuję, że wkrótce będziemy go oglądać u boku prawdziwych gwiazd.

 

PS. Aż jutro przyjżę się nagłówkom niemieckich gazet ;)

 

Edit:

 

Oglądacie dzisiejszy półfinał Borussia vs Real ?

Już 4 bramki Lewandowskiego a jeszcze ponad 20 minut meczu

 

Ronaldo ma 12 wbitych bramek w tej edycji LM, Lewy po dzisiejszym meczu 10 i jeszcze jeden mecz go czeka :D Jakie są Wasze typy?

Edited by bartxx86
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[...]

 

 

Ronaldo ma 12 wbitych bramek w tej edycji LM, Lewy po dzisiejszym meczu 10 i jeszcze jeden mecz go czeka :D Jakie są Wasze typy?

 

... nie, no spokojnie ;). "Krystynkę" czeka również jeden mecz. [Chyba, że nie zagra za kartki ale nie wiem, czy uzbierało się ich na tyle?]. I hipotetycznie, najmniej jeden.

 

[Nawiasem mówiąc, Ronaldo też jest tylko jeden ;). Luís Nazário de Lima].

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oglądałem - świetny mecz. Lewy chyba się urodził z piłką przyklejoną do stopy. Jakiegoś ma GPS'a wszczepionego i go piłka odnajduje. Rewanż będzie moim zdaniem trudny, ale rezerwy mają spore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

... nie, no spokojnie ;). "Krystynkę" czeka również jeden mecz.

Finału nikt z Was nie liczy ?

Nie chce zapeszać ale wiele wskazuje na to, że Roberta czekają jeszcze dwa mecze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Finału nikt z Was nie liczy ?

[...]

 

Jak to nikt? ;) Przecież napisałem, że

[...] I hipotetycznie, najmniej jeden.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×