Jump to content
DD

Pogaduchy o złapane.pl ;)

Recommended Posts

Nie wiedziałem, gdzie można umieścić taką informację, a może przyda się miejsce, gdzie będzie można po prostu porozmawiać o serwisie złapane.pl czy o trwających na nim aukcjach.

 

==[__Zlapane.pl__]==

 

Taki nick zobaczyłem dziś wśród licytujących na dropped.pl - ciekawa forma marketingu pb :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Taki nick zobaczyłem dziś wśród licytujących na dropped.pl - ciekawa forma marketingu pb :)

 

Ćśśśś, bo się wyda! :-P

 

Nie znalazłem w regulaminie zakazu stosowania takiego nicka, ale w razie czego proszę o nie banowanie mnie tylko zwrócenie uwagi. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hehe :-)

To teraz czekamy na ruch Michau :)

 

Jeśli o mnie chodzi, to Michau może się u mnie zarejestrować i używać nicka Dropped.pl.

Możemy się nawet wymienić bannerami. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli o mnie chodzi, to Michau może się u mnie zarejestrować i używać nicka Dropped.pl.

Możemy się nawet wymienić bannerami. :P

 

Licytujący nr 1 :)

 

Ruch odwetowy został przewidziany :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że dla obu serwisów wzajemna promocja mogłaby co najwyżej pomóc niż zaszkodzić :) Myślę też, że Michau nie boi się konkurencji i nie będzie banował pb :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myślę też, że Michau nie boi się konkurencji i nie będzie banował pb :)

 

Nie wiem jak to widzi Michau, ale z mojej perspektywy to nie jest i nigdy nie miała być konkurencja. Po pierwsze, inny model działania, trochę inna nisza; a po drugie i chyba najważniejsze – każdy z nas oferuje inne domeny. ;-) W tej branży to przecież nie jest tak, że jak ktoś kupi u mnie, to już nie kupi „u konkurencji” i odwrotnie. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem jak to widzi Michau, ale z mojej perspektywy to nie jest i nigdy nie miała być konkurencja. Po pierwsze, inny model działania, trochę inna nisza; a po drugie i chyba najważniejsze – każdy z nas oferuje inne domeny. ;-) W tej branży to przecież nie jest tak, że jak ktoś kupi u mnie, to już nie kupi „u konkurencji” i odwrotnie. ;-)

Oczywiście masz rację :)

 

A tak BTW - kiedy można się spodziewać aukcji jakichś ładnych domen Użytkowników Złapane.pl? :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
A tak BTW - kiedy można się spodziewać aukcji jakichś ładnych domen Użytkowników Złapane.pl? :)

 

O to musisz zapytać Użytkowników. Niby wszyscy chcieli, a jakoś nie ma kolejki chętnych. Czyżby za wysoka prowizja? A może chodzi o authinfo? Nie wiem, trudno mi zgadywać. Może wystawię zaraz kilka swoich na zachętę. ;-) Może nie zaraz-zaraz, bo dziś i tak się sporo zebrało, ale niebawem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
O to musisz zapytać Użytkowników. Niby wszyscy chcieli, a jakoś nie ma kolejki chętnych. Czyżby za wysoka prowizja? A może chodzi o authinfo? Nie wiem, trudno mi zgadywać. Może wystawię zaraz kilka swoich na zachętę. ;-) Może nie zaraz-zaraz, bo dziś i tak się sporo zebrało, ale niebawem.

Bo aukcje są wciąż lepsze dla kupującego niż dla sprzedającego - to pewnie to :) Na pewno nie chodzi o prowizję, która jest zachęcająco niska :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, przekonałeś mnie. Jutro o godzinie 21:00 rozpoczną się trzy aukcje domen premium:

 

kulig.pl

marzyciele.pl

kariatyda.pl

 

W odpowiednim czasie dam też ogłoszenie w dziale sprzedaży na di.pl. :-)

Mam nadzieję, że dobre domeny obronią się same, mimo że użytkowników serwisu jest nadal mniej niż setka. :-)

Bo przecież ważna jest jakość, a nie ilość. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niby wszyscy chcieli, a jakoś nie ma kolejki chętnych. Czyżby za wysoka prowizja? A może chodzi o authinfo? Nie wiem, trudno mi zgadywać. Może wystawię zaraz kilka swoich na zachętę. ;-) Może nie zaraz-zaraz, bo dziś i tak się sporo zebrało, ale niebawem.

 

Wydaje mi się, że to szybciej kwestia cen osiąganych na zlapane. :) Jak na razie kilka dość ciekawych domen zostało sprzedanych dość tanio więc chyba dlatego użytkownicy nie garną się do wystawiania nowych domen na aukcje. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ok, przekonałeś mnie. Jutro o godzinie 21:00 rozpoczną się trzy aukcje domen premium:

 

kulig.pl

marzyciele.pl

kariatyda.pl

Trochę mało komercyjne te nazwy, no ale zobaczymy, może komuś się spodobają :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy to jest zgodne z ichniejszym regulaminem?

Oczywiście jest zgodne, bo to domena serwisu złapane.pl - tak samo jak w dropped.pl mogą być wystawiane domeny zarezerwowane. Mnie zastanawia inna rzecz - czy licytujący w aukcji domeny agroturystka.pl zdają sobie sprawę, że licytują literówkę domeny agroturystyka.pl ?

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sie przyznaje bez bicia.. zalicytowałem z mysla o agroturystyka.pl :) Na szczescie moja oferta została przebita... hmm :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja przez dluższa chwile myślalem wlasnie ze to agroturystyka.pl.... juz prawie kredyt wzialem :):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm... zaraz dodam opis, do tej domeny, bo może rzeczywiście niektórzy myślą że tam jest Y...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hm... zaraz dodam opis, do tej domeny, bo może rzeczywiście niektórzy myślą że tam jest Y...

Może wyślij licytującym emaila, bo lepiej teraz to wyjaśnić, niż po aukcji..

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do samej domeny, nie traktuję jej jako literówki, literówki nie wystawiałbym na aukcję. Jak dla mnie to jest domena słownikowa, podobnie jak agroturysta.pl czy agroturysci.pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co do samej domeny, nie traktuję jej jako literówki, literówki nie wystawiałbym na aukcję. Jak dla mnie to jest domena słownikowa, podobnie jak agroturysta.pl czy agroturysci.pl.

Myślę, że licytujący licytują z innego powodu :) Ale mogę się mylić..

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myślę, że licytujący licytują z innego powodu :) Ale mogę się mylić..

 

Myślę że jeśli licytujący widzieliby tam inną domenę (z „y”), to kwota miałaby przynajmniej jedno zero więcej... ale mogę się mylić. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×