Jump to content
DD

Pogaduchy o złapane.pl ;)

Recommended Posts

jak bedzie rozdaal domeny za darmo to zadowolenie uzytkownika napewno bedzie duze......:)

 

Do końca maja tak właśnie będzie (10 zł cena startowa minus 10 zł opłata dla NASK = jak dla mnie rozdawanie za darmo). :-)

Od 1 czerwca aukcje będą startować już od 20 zł. :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma co, ja na miejscu Pb nie odwołałbym ofert i dlatego docencie (Ci co licytowali), że zostało to zrobione tylko po to by nie inaugurować serwisu lekkim fermentem.. :)

 

Ja jak zobaczylem, to niedowierzałem i juz prawie zalicytowałem - ale przeliterowałem i wyszedł zonk :)

 

To tak jak kupic bilet do Włoch pod Warszawą za 2000zł z przelotem :)

 

Swoją drogą widzę, ze ludzie duże sumy bez zastanowienia wklepują byle przebić, byle wygrac... :);)

Edited by novitz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Swoją drogą widzę, ze ludzie duże sumy bez zastanowienia wklepują byle przebić, byle wygrac... ;);)

Ot - "urok" aukcji ;) A agroturystka poszła za 20 zł, czyli za tyle ile była warta ;) Miejmy nadzieję, że to będzie nauczka dla licytujących na przyszłość.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak przechodzę do działu z archiwalnymi aukcjami i chcę zobaczyć ostatnio zakończone, muszę klikać w link "Zakończone", aby odwróciło kolejność. Czy wartość DESC może być ustawiona domyślnie dla daty?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak przechodzę do działu z archiwalnymi aukcjami i chcę zobaczyć ostatnio zakończone, muszę klikać w link "Zakończone", aby odwróciło kolejność. Czy wartość DESC może być ustawiona domyślnie dla daty?

 

Tak właśnie jest. Chronologicznie. Trochę by głupio wyglądało gdyby w każdej tabeli było inaczej, więc we wszystkich jest tak samo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zupełna kosmetka: jezeli jestem zalogowany i widze wygrywane aukcje - zielony jest prawie niewidoczny,przydaloby sie wytluszczenie

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zupełna kosmetka: jezeli jestem zalogowany i widze wygrywane aukcje - zielony jest prawie niewidoczny,przydaloby sie wytluszczenie

 

Tylko że wtedy wrócilibyśmy do punktu wyjścia, bo czerwony został wytłuszczony aby go odróżnić od zielonego w oczach użytkowników z wadą wzroku.

Może zrobić oba pogrubione, ale czerwony dodatkowo pochylony? Podumam nad tym.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tylko że wtedy wrócilibyśmy do punktu wyjścia, bo czerwony został wytłuszczony aby go odróżnić od zielonego w oczach użytkowników z wadą wzroku.

Może zrobić oba pogrubione, ale czerwony dodatkowo pochylony? Podumam nad tym.

Może zielony kursywą.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Trochę by głupio wyglądało gdyby w każdej tabeli było inaczej, więc we wszystkich jest tak samo.

Jestem pewien że po wejsciu na aukcje archiwalne 80% ludzi klika żeby zmienić sortowanie bo tak jest wygodniej

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jestem pewien że po wejsciu na aukcje archiwalne 80% ludzi klika żeby zmienić sortowanie bo tak jest wygodniej

 

Po namyśle – dodane do listy zmian. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja mam małą prośbę odnośnie wysyłania mail'i z informacjami o nowych/kończących się aukcjach.

Dziś wysłało że żadne się nie kończą ani się nie zaczynają. Może można to wyłączyć bo dla mnie to pusta wiadomość.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziś wysłało że żadne się nie kończą ani się nie zaczynają. Może można to wyłączyć bo dla mnie to pusta wiadomość.

 

Domyślam się, że gdyby mail nie przyszedł, to zaraz byłoby kilka pytań czy coś nie wysiadło. ;-)

Poza tym to wyjątkowa sytuacja że nic się nie zaczyna ani nie kończy, raczej nie będzie się to powtarzać, a na pewno nie częściej niż kilka razy w roku. ;-)

 

PS. Dziś też nie będą wystawiane nowe domeny, żeby nie 'kolidować' z tymi, które już zostały (w piątek) wystawione i kończą się 28.05, ale jutro pojawi się kilka ciekawych (moim zdaniem) domen, więc warto poczekać. Aha, i sporo nowych domen użytkowników już czeka w kolejce na przyszły tydzień. :-)

 

PS2. Czas trwania aukcji został zmieniony z 3 dni na 3 dni robocze, dlatego nie wszystkie aukcje trwają tyle samo. Mam nadzieję że to wygodne rozwiązanie, bo w końcu i tak każdy patrzy raczej na datę zakończenia niż rozpoczęcia, a dzięki całkowitej 'eliminacji' dni wolnych będzie łatwiej śledzić aukcje. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przydał by się jakiś biały kruk, żeby rozreklamować złapane.pl. :)

 

Ha, sam chciałbym mieć jakiegoś. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widzę że nowy favicon ale jakoś mi się nie podoba ;-).

Chyba fajniejsza byłaby ta łapka z grafiki na stronie głównej :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba fajniejsza byłaby ta łapka z grafiki na stronie głównej :)

 

DD

Przynajmniej by się odróżniało od innych zakładek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba fajniejsza byłaby ta łapka z grafiki na stronie głównej :)

 

Uhm, tylko jak ją wciśniesz w 16x16? :-P

 

Logo jest w trakcie tworzenia, jak będzie logo, to będzie ikonka. Tymczasem wrzuciłem jako favicon efekt swojej radosnej twórczości, bo nie lubię stron bez favikonki.

 

No chyba że Wam się podoba ta łapa, bo ja szczerze mówiąc nie przepadam za nią. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No chyba że Wam się podoba ta łapa, bo ja szczerze mówiąc nie przepadam za nią. ;-)

Ja mam umysł częściowo ścisły, więc mnie się podoba coś, co już mi się opatrzyło i co już znam - a łapa trochę mi się już opatrzyła :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam, ja mam taka sugestie... Otoz nie podoba mi sie zdecydowanie to, ze ukryte sa nazwy uzytkownikow :) PB, Twoje argumentacje odnosnie tego, ze sama nazwa uzytkownikow straszy, zdecydowanie mnie nie przekonuja... Jestem za tym, aby nazwy byly widoczne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam, ja mam taka sugestie... Otoz nie podoba mi sie zdecydowanie to, ze ukryte sa nazwy uzytkownikow :) PB, Twoje argumentacje odnosnie tego, ze sama nazwa uzytkownikow straszy, zdecydowanie mnie nie przekonuja... Jestem za tym, aby nazwy byly widoczne.

 

Ja też byłbym za tym, żeby były widoczne. Byłoby więcej podbijania, więc więcej kasy dla mnie. :-P

 

Ale o tym tutaj, dla porządku:

http://www.di.pl/index.php?&showtopic=11696

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×